ФЕЈСБУК СКАНДАЛ: Забрањена прича о убијеној српској деци!!!???

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
VELIKI FEJSBUK SKANDAL: Zabranjena priča o ubijenoj srpskoj deci!
- Razmišljam o tome kako bih oterao u majku majčinu sve administratore Gugla i Fejsbuka, gde god da su. Evo, neka mi se jave ako mogu lično, da im kažem i pokažem šta mislim o svemu - kaže otac jedne od ubijenih devojčica
nato-zrtve-485x274.jpg
Foto: dengalnaserben.weebly.com



Administratori mreže Fejsbuk na zahtev ekstremnih Albanaca okupljenih u grupi “Etnička Albanija”, zabranili su deljenje potresnog teksta i fotografija troje stradale dece u NATO bombardovanju.



Julija Brudar (10),
Olivera Maksimović (13) i
Miroslav Knežević (14)
poginuli su 1999. kad je
NATO granatirao selo Murino u Crnoj Gori
.




Branko Brudar, otac male Julije, ostao je šokiran i goovo bez reči posle saznanja da je ljudima iz administracije najveće društvene mreže na svetu zasmetao tekst o stradanju nevine srpske dece.
CRNI MART: Evo zašto bi svi Srbi IZBRISALI ovaj mesec iz kalendara! (FOTO) (VIDEO)
Razmišljam o tome kako bih oterao u majku majčinu sve administratore Gugla i Fejsbuka, gde god da su. Evo, neka mi se jave ako mogu lično, da im kažem i pokažem šta mislim o svemu – govori ogorčeno Brudar.


Redakcija KoSSeva (portal severa Kosova) poslala je više poruka Fejsbuk timu uz obrazloženje da sadržaj članka o smrti dece predstavlja svedočenje oca nastradale devojčice Julije. Isti članak je ponovo postavljen na portalu i podeljen uz novi link, ali stari link sve do danas nije dostupan za deljenje.

Američki bombarderi gađali su Murino 30. aprila 1999, a pored troje dece poginulo je i troje odraslih. Potparol NATO Džejmi Šej stradanje ovih civila nazvao je “kolateralnom štetom”.


– Bio sam na položaju na Kosovu kad su drugari iz jedinice čuli da je bombardovano Murino. Ničeg važnog tamo nije bilo što bi moglo da privuče NATO bombe. Mislio sam da je to lažna vest jer se u to vreme svašta objavljivalo. Međutim, dva dana kasnije moje kolege s televizije su stigle do položaja i saopštile mi da se dogodilo najgore. Kad smo otišli u Murino, jedva smo ih sahranili. Tela su bila raskomadana i rasuta na sve strane – priseća se Branko Brudar.


Branko je svoje dve ćerke Juliju i Teodoru i njihove dve sestre od tetke Oliveru i Ivanu prebacio iz Prištine u Murino kod roditelja svoje supruge, jer je smatrao da će tamo biti bezbedno.
(Telegraf.rs / Izvor: Naše novine)

*********************************************
Има ли краја повлађивању НАТО/шиптарским злочинцима........ па ово је стварно невероватно да ФЕјсбук дозволи да Шиптари забрањују објављивање података О НАТО БОМБАРДОВАЉУ И СТРАДАЛОЈ ДЕЦИ........
 
Razlog više da ugasiš svoj fejsbuk nalog
Da konačno doprineseš borbi protiv...

Уопште га и не користим, мени је Фејсбук досадан јер лично нисам усамљен - али очигледно да има много усамљених људи који
преко те мреже праве контакте.........

- - - - - - - - - -

Ко је власник Фејсбука?

Mark Elliot Zuckerberg (White Plains, New York, 14. svibnja 1984) je američki računalni programer, vlasnik-direktor i glavni kreator najveće socijalno društvene internetske stranice Facebooka koja je osnovana kao privatno poduzeće 2004. godine.

Rodno imeMark Elliot Zuckerberg
Rođenje14. svibnja, 1984.
PrebivalištePalo Alto, Kalifornija
NacionalnostAmerikanac
Državljanstvoameričko
Poznat(a) poosnivač socijalne internetske stranice Facebooka i Facemasha
Obrazovanjesveučilišno (Harvard)
Zanimanjeprogramer, vlasnik tvrtke
Godine rada2003. – danas
Bogatstvo31,6 milijarda dolara (veljača 2014.)
Vjeraateist
PartnerDustin Moskovitz
 
Ili moderatori reaguju na prijave bez da provere o cemu se radi

razan svet se prijavio da radi za Google jer daje dobre pare "na dugme"
Gazda od fejsbuka vitla katanom nad glavama radnika...

možda i tamo ima bosanske moderacije, ili neki rvat primio obavijest pa da napakosti...

- - - - - - - - - -

Уопште га и не користим, мени је Фејсбук досадан јер лично нисам усамљен - али очигледно да има много усамљених људи који
преко те мреже праве контакте.........

Fejsbuk koriste ljudi koji nemaju podstanara u glavu pa im treba društvo.
 
Ili moderatori reaguju na prijave bez da provere o cemu se radi

Savet za sve korisnike
UPOZORENJE EVROPSKE KOMISIJE: Ugasite svoj Fejsbuk profil ako ne želite da vam se ovo dogodi!

Društvo 11:48, 31.03.2015.





Građani koji žele da sačuvaju privatnost svojih informacija od američkih obaveštajnih službi trebalo bi da zatvore svoj profil na ovoj društvenoj mreži


Građani EU koji žele da sačuvaju privatnost svojih informacija od američkih obaveštajnih službi treba da zatvore svoje Fejsbuk profile, upozorila je Evropska komisija, uz ocenu da aktuelni zakoni Unije ne štite podatke građana.


Pravni zastupnik Evropske komisije Bernard Skima rekao je ovo u okviru slučaja koji je pokrenuo privatni aktivista Maksimilian Skrems.

On je postavio pitanje da li podatke građana EU treba smatrati bezbednim ako se pošalju u SAD, u svetlu masovnog praćenja podataka koje je otkrio Edvard Snouden, bivši službenik američke Nacionalne službe bezbednosti SAD.


“Razmislite da ugasite profil na Fejsbuk, ako ga imate”, rekao je Skima vrhovnom tužiocu Juvesu Botu na ročištu pred Evropskim sudom pravde u Luksemburgu.
Postojeći sporazum "Safe Harbor" odnosi se na prenos podataka građana EU preko Atlantika, u SAD. Bez tog sporazuma, prenos privatnih podataka izvan EU je protiv zakona evro bloka. Slučaj je obuhvatio pritužbe protiv kompanija “Epl”, “Fejsbuk”, “Majkrosoft”, “Skajp” i “Jahu”.


Sporazum "Safe Harbor" je zajednički dogovor između SAD i EU koji osigurava zaštitu podataka evropskih građana i onda kada tim podacima upravljaju američke kompanije izvan granica EU. Evropska komisija nije mogla da potvrdi da li propisi "Safe Harbor" adekvatno štite podatke građana EU.

Pokretač slučaja smatra da program američke vlade “Prizma” u okviru kojeg se podaci građana EU, koje drže američke kompanije, prosleđuju američkim obaveštajnim službama, predstavlja kršenje standarda “adekvatnosti” i da sporazum "Safe Harbor” više ne važi.
 
Savet za sve korisnike
UPOZORENJE EVROPSKE KOMISIJE: Ugasite svoj Fejsbuk profil ako ne želite da vam se ovo dogodi!

Kuku meni...
Američke obaveštajne službe sad znaju da dugujem dijaspori oko 70 evra plus bankarska transakcija 30...
Ako prate moj profil bio bih jako zahvalan da ulete sa donacijom
Em sve poskupelo ovde em mi plata manja... a drugog posla nema... bar za sada... ne znam kako da vratim?
Kuku meni, sad u Americi znaju da dugujem pare... to trebalo da bude kratkoročno brzo da se vrati...
pa se izjalovilo... ma nije bitno... šta vas briga kad niko neće da pomogne?

JAO MENI ŠTA ME SNADJE
ŠTA ME SNADJE U ZLO VREME
KUKU MAJKO ŠTO ME RODI
A I KAD SI ME RODILA ŠTO SI DALA OCU POŠTENJU DA ME UČI?
JAO MENI JAO MENI...
KAKO SEBE DA MENJAM U OVIM GODINAMA?
KAKO DA BUDEM ONO ŠTO DO SADA NISAM BIO?
MUKE MOJE NIKO NE ZNA
:rida:
 
Poslednja izmena:
Čuj Mito, ne zabranjuje samo Fejzbuk objavljivanje istine o srpskim žrtvama već gotovo svi zapadni mediji.

Steroeotip o Srbima zločincima se gradi već više od 100 godina na Zapadu a u poslednjih 30 je eskalirao.

Još 80ih godina prošlog veka mediji na Zapadu su pisali naširoko o srpskoj torturi nad Albancima iako je bilo obrnuto što su potvrđivali izveštaji Amnesty International-a koji su naravno ignorisani u potpunosti.
 
Уопште га и не користим, мени је Фејсбук досадан јер лично нисам усамљен - али очигледно да има много усамљених људи који
преко те мреже праве контакте.........

- - - - - - - - - -



Mark Elliot Zuckerberg (White Plains, New York, 14. svibnja 1984) je američki računalni programer, vlasnik-direktor i glavni kreator najveće socijalno društvene internetske stranice Facebooka koja je osnovana kao privatno poduzeće 2004. godine.

Rodno imeMark Elliot Zuckerberg
Rođenje14. svibnja, 1984.
PrebivalištePalo Alto, Kalifornija
NacionalnostAmerikanac
Državljanstvoameričko
Poznat(a) poosnivač socijalne internetske stranice Facebooka i Facemasha
Obrazovanjesveučilišno (Harvard)
Zanimanjeprogramer, vlasnik tvrtke
Godine rada2003. – danas
Bogatstvo31,6 milijarda dolara (veljača 2014.)
Vjeraateist
PartnerDustin Moskovitz

Aha rodjen u svibnju, sve je jasno, ustasa.
 
Aha rodjen u svibnju, sve je jasno, ustasa.

kada Mita dokazuje o mrskom neprijatelju rado se позива i na ustaške sajtove
a kada treba da za onog DSS profesora da objavi kako je protiv EU a da je zaposlio sinove u EU kancеlarije
e tu je op-trt naći dokaze za Samardžića... makar na ћирилици...
 
Ja priznajem da sam mnogo glup, posto uopste ne shvatam niti sta je bilo objavljeno niti sta je zabranjeno!

Priznaj i da si nepismen a ne samo glup.

- - - - - - - - - -

Evo i ja nista ne kapiram

Eto, već vas je troje. Možete da formirate i grupu na Fezu.

- - - - - - - - - -

kada Mita dokazuje o mrskom neprijatelju rado se позива i na ustaške sajtove

Da ti kažem, ustaše su uglavnom poreklom sa sela i došli/e su u gradove pa ti vidi.
 

Back
Top