Okrutnost zena prema muskarcima

Infanteer

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.096
Mit o neznim zenicama polako odlazi - u mit.
sa faktima da muskarci umiru mladji 5+7 godina pre zena, da su skolniji srchanim bolestima uzrokovanim stresom i nezdravim zivotom u brizi i trci, gde rade najteze poslove i povrede na radi fatalni slucajevi su 19:1 na stetu muskaraca, gde su muskarci odgajani da cute i trpe, da pred sudom gube decu i imanje, da su 4:1 skloniji samoubistvu, gde su najvece zrtve nasilja i silovanja, gde je onaj ratnik, muskarac,. zastitnik svog doma , prvi u redovima. da bude ubijen ili ubije da sacuva svoje, ili svoje nbvlize, da se ochuva, da se kroji svoja sudbina zivih.

onaj chije suze nisu dobrodosle, chija se osecanja smatraju za slabost, ghde mora da glumi nindzu i guta bol cuteci, gde svoje sinove vaspitava da cuite i trpe ili ce da bnudu luzeri, nesto sto nijedna zena ni devojcica nema snage ni zelje da shvati..
gde je sve do raka dojke ceo svet posvecen iako rak prostate ima vecu ubitacnu moc, gde alkohol da se pobegne od svega jer ne moze da se podeli da ne bi dobio ruzne epitete...
muskarac koji proba beg kroz osamu ili substance - dobija samo osudu, od svoje majke, oca pa i prijatelja.

a gde je zensko nasilje bolest!
kad baci bebu u kantu, zadavi blizance u kadi itd gadi mise.

postpartum jelte!!!


muski slichan chin je pak najmonstruozniji, gde je zenska pedofilija prostranjenija od muske dok za to muska glava lezi ddsetlecima u zatvoru a zenska bolestina, uredno nasminkana u minicu na sudu tanog glasica osudjena packom po ruci.

gde zene koriste decu za finansijske ili emocionalne interese, bilo para bilo osveta jer je krmkinju i alapachu nego prestao da trpi. pa decu ti drzim, daj pare, crkni.

dok je za muskarca krah njegove porodice tragedija i chesto presudi sebi, zene u ovom kraju chak imaju i zurku.
pare od drzave, alimentacija, nadoknada i pla pa i vise imanja.


naslov je malo naklonjen zenama.

nije to mrznja, nego zavist evolucionalnog zakasnelog bica koji tapka i zavidi, da bude kalif umesto kalifa.

muskarac ju je previse voleo, to je nasa kolateralna steta, muska, volimo vas zene, zato i kasnite
 
majke, sestre, babe, ujne tetke, strine (svastike i shurnjaje bas ne moramo da pominjemo) sve ochekuju da si musko.
al ne znaju sta je to biti musko.
jaki samopouzdani, inteligentni i hrabri, glavni je moto.


zaboravise da ne moze da se ttrazi od drugog ono sto nemas zenetino
 
covek je najokrutnija zivotinja.
okrutan je onaj koji moze, i ko to ima u prirodi, bila to zena ili muskarac.
i sta je ovde ozbiljna tema, kukanje nad sopstvenom sudbinom, satanizacija zena, ili nesto trece?

chovek?

interesanto kad zena hoce da svali svoja usranija na druge pa te druge naziva chovekom a ne zenom.
ne nije nesto trece, netgo drugo,..
a mozda si u pravu heobte, prvo idu muskarci, pa ispali iz igre, to jet drugi pa onda one trece....

me darling, musklarac je najhumanie bice, slushaj vagnera, chitaj dostojevskog, chitaj krishnamurtija, ne boru da za idele ginu budale 9pa dobrolo licki medjedi jesu bas malo budale ali mali uzorak ne chini jelte)..

zena je veliki uzorak, vise od pola chovechanstva.


pa da se ne krijem,o oko choveka, apstraktne imenice: zena je najokurutnija zivotinja
 
muskarac ju je previse voleo, to je nasa kolateralna steta, muska, volimo vas zene, zato i kasnite

А ви имате касно паљење :mrgreen:


kasno paljenje? trabai smo da vas raskrinkamo pre i ostavimo vas da se poktrivate liscem i molite za neoglodjanu kosku?
vi ste nae zene, nema sta necemo za vas da uchinimo. nasi preci su vas dizali u nebesa, moji predak to jest predak mog sina, njegov otac koji se desio da je forumas, zeli da vas penetrira, ali zato bi vas iko voleo?
to sto koristite svoje telo, kouz prelepo lice znajuci da iza toga nema nista pa se neckate , jel to?
darling, muskarac to vidi, tu prevaru, neki vide kao svoju krivicu, neko vidi strogo.
ne boj se, penetracija nece da izostane, ali dobrobit obog sveta stvorenog mskom ruom sve manje i manje ce moci da uzivate.

- - - - - - - - - -



govori za sebe
 
kasno paljenje? trabai smo da vas raskrinkamo pre i ostavimo vas da se poktrivate liscem i molite za neoglodjanu kosku?
vi ste nae zene, nema sta necemo za vas da uchinimo. nasi preci su vas dizali u nebesa, moji predak to jest predak mog sina, njegov otac koji se desio da je forumas, zeli da vas penetrira, ali zato bi vas iko voleo?
to sto koristite svoje telo, kouz prelepo lice znajuci da iza toga nema nista pa se neckate , jel to?
darling, muskarac to vidi, tu prevaru, neki vide kao svoju krivicu, neko vidi strogo.
ne boj se, penetracija nece da izostane, ali dobrobit obog sveta stvorenog mskom ruom sve manje i manje ce moci da uzivate.

- - - - - - - - - -




govori za sebe

А неке од нас чак и немају лепо тело и лице, замисли тек то :zcepanje:

- - - - - - - - - -

Ne znam sta bih napisala, a ovo smo vec citali toliko puta. Zena je kriva za sve, trebalo bi je ukinuti i druziti se s ovcama :aha:

Евентуално козама, њих више преферирају.
 
А неке од нас чак и немају лепо тело и лице, замисли тек то :zcepanje:
jel trebam da te teshim?
ne pada mi na pametr da trosim vreme na to.
ipak, zene kad se nmaguze, kad ispadnu usmine, zamirise sekret, sve je perlepo sve su iste i pozeljne. o drugim stvarima necu.


jel moze jedna zena da se pojavi ovde i razgovara, ovo je topik o zenskom padu?
 
Ne znam sta bih napisala, a ovo smo vec citali toliko puta. Zena je kriva za sve, trebalo bi je ukinuti i druziti se s ovcama :aha:

mozes ti to bolje bledolika. [rovla si oci razmisljajuci i sad e folira. ajde ajde.

il hhoces fajt?
razumi topik ili miniraj kao sad. al onda, stizem ti, obuci babine gace i drzi cvrsto i deri se na sva usta u OOOO uskliku, eto mene

- - - - - - - - - -

То више говори о вама, зар не?
o nama?
s obzirom da se pisemo zajedno, jel si se ti to prisvojila ovde pa smo postali mi?
drzi se jednine u svojoj lokaciji gde nisam

sta je bre sa vam,a zenama, drst5e se topika?
 
Mit o neznim zenicama polako odlazi - u mit.
sa faktima da muskarci umiru mladji 5+7 godina pre zena, da su skolniji srchanim bolestima uzrokovanim stresom i nezdravim zivotom u brizi i trci, gde rade najteze poslove i povrede na radi fatalni slucajevi su 19:1 na stetu muskaraca, gde su muskarci odgajani da cute i trpe, da pred sudom gube decu i imanje, da su 4:1 skloniji samoubistvu, gde su najvece zrtve nasilja i silovanja, gde je onaj ratnik, muskarac,. zastitnik svog doma , prvi u redovima. da bude ubijen ili ubije da sacuva svoje, ili svoje nbvlize, da se ochuva, da se kroji svoja sudbina zivih.

onaj chije suze nisu dobrodosle, chija se osecanja smatraju za slabost, ghde mora da glumi nindzu i guta bol cuteci, gde svoje sinove vaspitava da cuite i trpe ili ce da bnudu luzeri, nesto sto nijedna zena ni devojcica nema snage ni zelje da shvati..
gde je sve do raka dojke ceo svet posvecen iako rak prostate ima vecu ubitacnu moc, gde alkohol da se pobegne od svega jer ne moze da se podeli da ne bi dobio ruzne epitete...
muskarac koji proba beg kroz osamu ili substance - dobija samo osudu, od svoje majke, oca pa i prijatelja.

a gde je zensko nasilje bolest!
kad baci bebu u kantu, zadavi blizance u kadi itd gadi mise.

postpartum jelte!!!


muski slichan chin je pak najmonstruozniji, gde je zenska pedofilija prostranjenija od muske dok za to muska glava lezi ddsetlecima u zatvoru a zenska bolestina, uredno nasminkana u minicu na sudu tanog glasica osudjena packom po ruci.

gde zene koriste decu za finansijske ili emocionalne interese, bilo para bilo osveta jer je krmkinju i alapachu nego prestao da trpi. pa decu ti drzim, daj pare, crkni.

dok je za muskarca krah njegove porodice tragedija i chesto presudi sebi, zene u ovom kraju chak imaju i zurku.
pare od drzave, alimentacija, nadoknada i pla pa i vise imanja.


naslov je malo naklonjen zenama.

nije to mrznja, nego zavist evolucionalnog zakasnelog bica koji tapka i zavidi, da bude kalif umesto kalifa.

muskarac ju je previse voleo, to je nasa kolateralna steta, muska, volimo vas zene, zato i kasnite

ja samo da dodam da i muskarac moze da oboli od raka dojke
sto je jedno breme vise na spisku koji si vec izlistao :(
 
А ми не можемо да оболимо до простате :lol:


nacicemo se ti i ja darling na drugom mestu na ovom sajtu.
mozes li sad da odes.


za ostale, ova tema je napisana sa zeljom da se razgovara al ocigledno ne moze.
to sto se uzdrzavam da odgovorim na vase gadosti je mozda moja slabost. a mozda nesto drugo.
nacicu vas ja na ovim prostorima.

aj sad marsh odavde ili pishite o temi a ne o meni
 
realno, kod toliko zena koje imaju veci tuki od muskaraca, zasluzuju da imaju i prostatu, sa sve rizicima koje to sobom nosi :malav:

Морам да идем, најурио ме.

Доћи ће можда нека друга која ће га тешити, која ће писати озбиљно, ја се много спрдам а човеку тешко.
 
ja sma najozbiljnije rekla ovo za rak dojke, nego ova bezobrazna mina odmah uletela s aprovokacijama :lol:
a, da vam nije lako-nije
isto ko ni zenama
ako ti je za utehu, mnoge zene bi izabrale da budu muskarci, eto koliko nam nije lako
ja prva, na primer

- - - - - - - - - -

Морам да идем, најурио ме.

Доћи ће можда нека друга која ће га тешити, која ће писати озбиљно, ја се много спрдам а човеку тешко.

bezobraznice! i mene si uvatila u kolo :lol:
 

Back
Top