Najprivlacniji muski atribut

inteligencija i samopouzdanje

a sta ti to treba?
zene su neinteligentne nesigurne kukavne - a muskarci inteligentni i samopouzdani+
pa se onda suprotnosti privlache?

m,a jelda.
glupost i nesigurnost nije suprotnost, nego nitsa

let me tell you darling: sta ce koj moj samouverenom i inteligentnom muskarcu poluhjuman zvana zena koja bi da parazitira?
gde mu je tu inteligencija da izabere obicnu empty brain sojku sisuguzu?

- - - - - - - - - -

i sta ova gore prica o ochima i osmehu? za zene tog tipa moze samo podsmesljiv osmeh i ochi koji je gledaju ko sharenu papagajku a ona se pali i zari
 
Poslednja izmena:
a sta ti to treba?
zene su neinteligentne nesigurne kukavne - a muskarci inteligentni i samopouzdani+
pa se onda suprotnosti privlache?

m,a jelda.
glupost i nesigurnost nije suprotnost, nego nitsa

let me tell you darling: sta ce koj moj samouverenom i inteligentnom muskarcu poluhjuman zvana zena koja bi da parazitira?
gde mu je tu inteligencija da izabere obicnu empty brain sojku sisuguzu?

- - - - - - - - - -

i sta ova gore prica o ochima i osmehu? za zene tog tipa moze samo podsmesljiv osmeh i ochi koji je gledaju ko sharenu papagajku a ona se pali i zari
ovaj post upravo ilustruje nedostatak inteligencije i samopouzdanja

dakle, trazi se suprotno od ovoga
 
ovaj post upravo ilustruje nedostatak inteligencije i samopouzdanja

dakle, trazi se suprotno od ovoga

aj sto nisi procitala, al ono je sta koga zabole sta ti mislis da se trazi.

pa chitaj svoj potpis:

i da distante isolate, sedenje je mir.
doolica je kad se radja ideja..

i ne, nisu tu, ide akcija. ti si ostala tu i cmizdris

si dosadna ko june.


sredi stvari oko sebe, napravi nesto i osecaces se bolje, ta tvoja depresija smrdi na smrt.

sledeci put kad mi odgovaras, sdmiri kolenca, udahi izdahni i usredsredi se, nisam ti neprijatelj
 
dabome.

men bese neka da iznajmi stan, dosla, razgtl;edala okolo al nije sobe nego moje kosulje, sakoe i jakne. pajzi i nije samo to, nego zawsela posluzila se, sto je meni srbinu chast da primim gosdta, i hebote pusi moje cigare. nemam nista to sto pusi, neka je, al ti mali znaci zahebani,kako da placa stanarinu kad nema ni a cigare.
kesi se, uvaljuje, ja joj samo kazem volim privatnmost i redovno ispunjavanje obaveza ova nista ne kapira, samo dzonsona vidi i stalno spusta pogled. \
posle saznam ne radi, invalidninma, drzava joj ubacuje kintu pa yebote nope.
koje je istorije prichala, shlic mi je bno dobro zakljucan. imao sam par linija nikokaina i nisam dopustio. kad dodjes do momenta daq moras sopstvenu sl;jivu da prospes da bi otisla mog t reci kolko je to pogano
 

Back
Top