Kinezi nas napustaju

Pa bas i ne odlaze .Evo slucajno sam veceras morao da idem busem preko NBGD i blokova i video par Kineza. Paznju mi je privukla jedna sredovecna Kineskinja koja drzi za ruku devojcicu od 13 godina.Uglavnom visu od nje same. Drugi par videh u Maxiju gde daje neke kartice da bi imao popust al i placa u kesu. Odlicno govorte nas jezik.
 
Kod nas više nije primenjiv niti jedan normalan ekonomski pokazatelj, pa smo spali na to da realnu ekonomiju merimo brojem Kineza. Ali dobro, nije još sve tako crno, postaće kad i ganci počnu da napuštaju Srbiju...

На крају ће само ганци да остану, а чини се да кад би им дали да нам воде државу , да би је водили боље од нас.

- - - - - - - - - -

Pa bas i ne odlaze .Evo slucajno sam veceras morao da idem busem preko NBGD i blokova i video par Kineza. Paznju mi je privukla jedna sredovecna Kineskinja koja drzi za ruku devojcicu od 13 godina.Uglavnom visu od nje same. Drugi par videh u Maxiju gde daje neke kartice da bi imao popust al i placa u kesu. Odlicno govorte nas jezik.

А де је оних 500 000 ?
 
Kinezi odlaze masovno.U Banjaluci ih je bilo stvarno mnogo.Cak je jedan dio grada bio prozvan kao Kineska cetvrt jer su se tu Kinezi posle rata masovno naselili i otvorili najmanje 30 prodavnica i jedan kineski restoran itd

Posle rata kad su dolazili nije se imalo gde i sta kupiti pa su im radnje dobro poslovale a danas veliki trzni centri nicu kao gljive posle kice a u kineske radnje vise niko i ne ulazi.

Tako je i sa nasim ljudima koji su drzali male prodavnice mjesovite robe ,samostalne trg radnje.Male prodavnice su se ugasile a sve su preuzeli veliki marketi i trgovacki lanci
 
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2015&mm=03&dd=30&nav_id=974662

zbog pada standarda smanjuje se broj kineza u srbiji.

a dolazili su kad smo bili pod sankcijama , kad su nas bombardovali.

sto rece jedan medju komentarima

Ma nije tačno da je ekonomska situacija lošija. Oni odlaze da bi nam destabilizovali vladu i premijera..
(dado, 30. mart 2015 16:28)

E hvala Bogu i od Vučića nešto korisno :lol:

- - - - - - - - - -

Pa bas i ne odlaze .Evo slucajno sam veceras morao da idem busem preko NBGD i blokova i video par Kineza. Paznju mi je privukla jedna sredovecna Kineskinja koja drzi za ruku devojcicu od 13 godina.Uglavnom visu od nje same. Drugi par videh u Maxiju gde daje neke kartice da bi imao popust al i placa u kesu. Odlicno govorte nas jezik.

Pa nije da ih nema, ali mislim da im se broj smanjuje. Prosto kao što nisu svi došli za noć, neće za noć ni otići.
 
Mada živimo u seljčako-alavom društvu pošto se gadimo zemljorandičkog
Dakle seljačina je smislila BIZMIS PROJEKAT da lično uvozi kineske patike od 500-1500 dinara
i da ih prodaje za 8.000 uz našarani papir "NEVIDJENA AKCIJA POPUST"
koji crni popust... upetostručena cena...

samo treba prvo ugasiti maloprodjane kineske štandove a robu zadržati...
 
Poslednja izmena:
Vise sansi za Romsku Knezevinu!
Cigani kada im daješ pare bar te blagosiljaju
Naši kad ti otimaju pare još te kunu...
Treba da učimo od Cigana

- - - - - - - - - -

Pa bas i ne odlaze .Evo slucajno sam veceras morao da idem busem preko NBGD i blokova i video par Kineza. Paznju mi je privukla jedna sredovecna Kineskinja koja drzi za ruku devojcicu od 13 godina.Uglavnom visu od nje same. Drugi par videh u Maxiju gde daje neke kartice da bi imao popust al i placa u kesu. Odlicno govorte nas jezik.

Jel to neko službeno praćenje kineskih gradjana ili ideš za ljudima da vrebaš priliku oko novčanika?
Dobro tipuješ, na NBGD jedino Kinez može da ima pare... ova naša ciganska gologuzija što se prči...
pre ćeš zdrav zub da im izvadiš nego 100 dinara
 
Poslednja izmena:
Kinezi odlaze masovno.U Banjaluci ih je bilo stvarno mnogo.Cak je jedan dio grada bio prozvan kao Kineska cetvrt jer su se tu Kinezi posle rata masovno naselili i otvorili najmanje 30 prodavnica i jedan kineski restoran itd

Posle rata kad su dolazili nije se imalo gde i sta kupiti pa su im radnje dobro poslovale a danas veliki trzni centri nicu kao gljive posle kice a u kineske radnje vise niko i ne ulazi.

Tako je i sa nasim ljudima koji su drzali male prodavnice mjesovite robe ,samostalne trg radnje.Male prodavnice su se ugasile a sve su preuzeli veliki marketi i trgovacki lanci

Nije bolan ha zbogtoga, nema tu ni riječi o ukrupnjavanju ha kap'tala...
Riječ je o BOSANSKOJ GUZ'CI koja bi se obogatit ha malo preko noći
Sve vama ha skupo... sem dok vi ne otvorite prodaju...

Priznaj lijepo što su zatvorene lopovske magaze...
 
IMA BOLAN U NACIONALNOJ TVOREVINI (mesto sa puno tvorova) HA RADIT ZA MULTINACIONALNE KOMPANIJE

Kad ti John Smith odrijedi da će krajtebe radit onaj musliman baš iz onog sela iz kog su se regrutovali najgori,
i pored njega još dva Rvata od kog jedan iz poznate ustaške familije, moš birat jal ćeš radit zapare jal crći odgladi.
Sve da dodješ za Beograd pjesma ti ista.

Austriju ste sjebali sa Ciganima, jedino još malo ona Norveška i Švedska...
jes daju dobre pare ali seksualni manijaci... ko da je to vama pa smijetnja?
 
Poslednja izmena:
Kinezi idu jer ne mogu da pariraju tržnim centrima i lancima budžetske odeće i obuće kao C&A,Zara ili HM...a kojih sada ima svuda. Oni su konkretno izbacili butike iz posla a samim tim kineze kao dobavljače,jer su oni živeli od veleprodaje istim a ne toliko od prodaje kupaćih ili papuča u tržnom centru.
Ne mogu ni oni više da spuštaju toliko cene da privuku ljude a da im se isplati. Tome dodaj i malo ozbiljniji režim inspekcija i carine...jednostavno nemaju računa više ovde.
 

Back
Top