Јенс Столтенберг: Вучић жели још вежбовних активности са НАТО
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Јенс Столтенберг: Вучић жели још вежбовних активности са НАТО

Elita
    Učlanjen
    05.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Јенс Столтенберг: Вучић жели још вежбовних активности са НАТО

http://www.nspm.rs/hronika/jens-stoltenberg-saradnja-nato-i-srbije-je-odlicna.html

Хроника
    Јенс Столтенберг: Сарадња НАТО и Србије је одлична, Вучић жели још вежбовних активности са НАТО

понедељак, 30. март 2015.
    БРИСЕЛ– НАТО одлично сарађује са Србијом и поштује њену одлуку да не тражи чланство у Североатлантском пакту, изјавио је данас генерални секретар НАТО Јенс Столтенберг у Европском парламенту.

„Србија је суверена земља и има право да сама доноси одлуке о својој безбедности”, рекао је Столтенберг европским посланицима, одговарајући на питање хрватског посланика Тонина Пицуле о томе како гледа на заједничке вежбе српске и руске војске у близини хрватске границе.

„Србија вежба и са НАТО, а премијер Александар Вучић, са којим сам се недавно срео, рекао ми је да жели још вежбовних активности са нама и ја то поздрављам”, казао је генерални секретар Алијансе.

Он је истакао да треба поштовати право сваке земље, па и Србије, да не постане чланица НАТО „бар не одмах” и да је сарадња са Србијом одлична.

(Танјуг)

.............

Naravno da je saradnja sa Srbijom odlicna. Silovatelj i dalje siluje, a zrtva cuti.

Domaćin fanstebre (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Re: Јенс Столтенберг: Вучић жели још вежбовних активности са НАТО

Izdrkavaju se sa srpskim narodom preko vlastodrzaca koje je taj isti naivni narod postavio...koja ironija....srbi nije kasno da ukljucite mozak...

Bombardovali nas i iskidali nam deo zemlje a mi jos treba da se igramo sa njima!!??? Narod je mozda glup i naivan da to dozvoli ali BOG nije cuva nas ta sila i od nas samih pa vi verovali ili ne verovali.........nema nista ni od eu ni od nato......Vucic je u raspadu i zapad je u raspadu ne znaju gde su suplji!!!

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    997

A Putin je prilikom proslogodisnje oktobarske posete Srbiji , nekako uspeo da "raspozna kamuflirano prasence na tepihu" ...
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Iskusan Nikita Kulganov (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Ziveo Vucic , dole dveri !
    This is Turkish Air Forcing speaking on guard...You are approching Turkish air space...Change your heading south immediately

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    504

Citat Original postavio drdoktor Pogledaj poruku
    http://www.nspm.rs/hronika/jens-stoltenberg-saradnja-nato-i-srbije-je-odlicna.html

Хроника
    Јенс Столтенберг: Сарадња НАТО и Србије је одлична, Вучић жели још вежбовних активности са НАТО

БРИСЕЛ– НАТО одлично сарађује са Србијом и поштује њену одлуку да не тражи чланство у Североатлантском пакту, изјавио је данас генерални секретар НАТО Јенс Столтенберг у Европском парламенту.

„Србија је суверена земља и има право да сама доноси одлуке о својој безбедности”, рекао је Столтенберг европским посланицима, одговарајући на питање хрватског посланика Тонина Пицуле о томе како гледа на заједничке вежбе српске и руске војске у близини хрватске границе.

„Србија вежба и са НАТО, а премијер Александар Вучић, са којим сам се недавно срео, рекао ми је да жели још вежбовних активности са нама и ја то поздрављам”, казао је генерални секретар Алијансе.

Он је истакао да треба поштовати право сваке земље, па и Србије, да не постане чланица НАТО „бар не одмах” и да је сарадња са Србијом одлична.

(Танјуг)

.............

Naravno da je saradnja sa Srbijom odlicna. Silovatelj i dalje siluje, a zrtva cuti.

Полако другари. Кроасански Италијан Тонино Пичкула је хтео да провоцира а Столтембег га мудро спустио на земљицу.

GolubBabic nije na forumu
    РЕПУБЛИКА СРПСКА НИКАД' НЕЋЕ БИТИ ТУРСКА!
    Domaćin
    Učlanjen
    17.12.2010.
    Pol
    muški
    ЗЕМЉА ОЦА МОГА ЗЕМЉА БРАЋЕ МОЈЕ Тамо ђе се гусле чују
    Reputaciona moć
    171

Citat Original postavio drdoktor Pogledaj poruku

Хроника

(Танјуг)

.............

Stockholmski sindrom
    Banjaluka

https://www.youtube.com/watch?v=tVM-f2PKiYk

Slične teme

1. Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 26.01.2015., 18:23
  2. Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 22.12.2014., 22:19
  3. Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 26.01.2013., 17:09
  4. ВУЧИЋ ХАПСИ ЈОШ ЈЕДНОГ МИНИСТРА?
    Autor Бели Анђео u forumu Politika