Njegove ideje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.579
:heart:
Ne volim sto sam vas zanemarila, ali sam jednostavno imala neke ozbiljne probleme u vezama, pa sam zelela malo hladne glave da odlucim sta cu dalje. Jedva se sve sredilo i smirilo, ali se pojavio novi problem u mom zivotu. problem je prilicno ozbiljan, tako da bih volela da cujem vase misljenje Pre sedam meseci sam se upoznala sa jednim od mojih najboljih drugova. Ja sam se njemu svidjala, a on se meni nije svidjao. Ipak, zelela sam da ostanemo prijatelji, a on je pristao i stvarno se super druzimo. Poceli smo da spavamo jedno kod drugog. Stvarno je super decko. Savetuje me o momcima, sta da obucem, koju frizuru da stavim, inace, on je frizer po zanimanju. Ja njega podrzavam da nadje devojku i dajem mu modne savete. Razmisljala sam i shvatila, da ja kao modna ikona treba da pomognem ljudima. Nas dvoje izlazimo skoro svakog vikenda. Ipak, pojavio se problem u nasem prijateljstvu. Taj problem je njegov tata. Upoznala sam ga pre dve nedelje. Obicno nikada njegovi nisu kod kuce kada ja dodjem, samo sam mu upoznala neku zenu, koja im cisti. Slabo je placaju. Ja sam mislila da posaljem Milanku malo kod njih da mi ne bi non-stop zvonila po mozgu. Mnogo je dosadna. Ipak, odustala sam, jer ne volim da se mesam u tudji zivot, a i mora Milanka da radi kod mene. Da se ja vratim. Upoznala sam ga pre dve nedelje i od tada ja stalno mislim na njega. On je bas decko, kojeg sam trazila celog zivota. Ima 49 godina. Vozim Mercedes B klase. Navija za OFK Beograd ili Buldozer. Mnogo dobro izgleda. Super se oblaci. Ponekad nosi naocare i bas mu lepo stoje. Kada sam ga upoznala, slucajno sam svratila kuci kod Stefana. On mi je napravio nesic sa slatkom pavlakom, nikad nisam to probala. Cak mi je rekao da je veganska, jer je saznao da sam veganka. Bio je bas fin. Pricali smo o putovanjima. rekla sam mu da izbegavamo temu - fakultet, zbog onog asistenta sa kojim sam bila u vezi i onog profesora, koji je pokusao da me siluje. Razgovarajuci sa njim o tim ozbiljnim temama, shvatila sam da je on pravi muskarac kog trazim. Ja sam po prorodi ozbiljna, pa ozbiljnog i trazim. Saznala sam svasta o njemu. Stvarno pristojan muskarac. Jednostavno, ja sam se zaljubila. Od tada stalno razmisljam o njemu ii ne mogu da spava. Kada mi ne posalje poruku, prosto pocnem da ludim.Ide i na ronjenje.
Sta da radim? :heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top