Da li sa porodicom jedete u restoranima ?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Da li sa porodicom jedete u restoranima ?

Iskusan Nikita Kulganov (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Podrazumevano Da li sa porodicom jedete u restoranima ?

Ja sam bio skoro u jednom restoranu u Beceju, koji mi je preoporucio jedan koji poznaje stvari ( tako kaze za sebe ). Restoran stolovi mali ( verovatno da bi sto vise musterija stalo za rucak ili veceru ), svaka kriska hleba se posebo naplacuje ( ali to saznas tek kada dobijes racun ). Ako hocete u wc, morate da izadjete iz restorana i idete jedno pola minuta do neke druge zgrade, gde se nalazi toalet...
    Bila je guzva u restoranu, a mi smo cekali za ono sto smo porucili vise od 45 minuta ( verovatno ima dva kuvara, da gazda ustedi pare ). Konacno kada je stigla hrana, varivo se oseti da je podgrevano ko zna koliko puta, salata je bila jako ljuta, a skoro svi tanjiri razliciti...
    Onda posle jedan rodjak sto je bio sa nama je pricao ( posto je on radio kao kuvar ), da svaki restoran vrsi rotaciju hrane, tako da nikada ne mozes da dobije sveze, u kuhinji kada kuvar radi i ispadne mu pare hrane na pod , umesto da baci, on digne sa poda i nastavi dalje, pranje ruka kada je dekontaminacija ako radi sa ribom.....
    Tako da batalim restorane, kupis namernice, znas sta si i od koga kupio i lepo kuci napravis pravu gozbu.
    Ko ide u restorane i kakve ima utiske ?
    This is Turkish Air Forcing speaking on guard...You are approching Turkish air space...Change your heading south immediately

Legenda dive (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5218

Podrazumevano Re: Da li sa porodicom jedete u restoranima ?

pa delom zbog toga, delom zato sto sam gadljiva sve manje idem u restorane
    ne secam gde sam poslednji put pojela nesto za sta sam mogla da kazem bravo kuvaru
    presoljeno, prekuvano, bajato
    radije volim da okupim prijatelje kod sebe ili da odem kod nekog od njih i da sami spemamo hranu
    Kosmos kaze moze!

Legenda
    Učlanjen
    05.02.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Не често, али идем. Знам где ваља и не експериментишем.

Stara legenda
    Učlanjen
    19.09.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Eto bila letos na moru, pun pansion, nije sve sa 5 zvezdica ali hrana sasvim zadovoljavajuca, i vidi se da to nije podgrejano, bajato , hleb je cak i topao bio svakog dana za rucak.
    Uvek sezonske salate, voce, kolac ...
    Meni bilo ok, samo mi smetalo sto je dorucak uvek bio "sladak", a meni "konkretan" dorucak i nije sladak.
    Doruckujem uvek nesto sa jogurtom i te kombinacije ovamo je bilo med, mleko, caj .. slatke krofne kifle...
    Mada sasvim ok.
    Ovde znam jedan provereni restoran, u mom gradu, doista skup, ali vredi, atmosfera prijatna, hrana za zaista 5 zvezdica.

Buduća legenda
    Učlanjen
    19.09.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    0

Češće sam s prijateljima u restoranima i uglavnom tamo gde možeš videti kako se sprema hrana ili
    gde imamo poverenja u kuvare,mada kuvanu hranu izbegavamo u restoranima.
    Nos i jezik su nam takvi da bajato nema šanse da prođe...Malo nas i respektuju...
    Decu više ne mogu da navatam za restoran,retko i kući zajedno obedujemo,ali
    vecu kad povedem,to je na proverena mesta s dobrom muzikom...
    Ustvari je muzika i važnije od hrane...Muzika i pivkani...

Elita gost 36952 (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ne cesto, ali imamo jedan restoran u koji volimo da odemo porodicno kad imamo neki lep povod. Bude to par puta godisnje, ne cesce, ali nam je zato i zadovoljstvo, a ne rutina.

Ovaj *nas* restoran je sasvim OK, solidan, i nisam uopste paranoicna po pitanju kvaliteta hrane. Rade decenijama, ukusno je i usluga solidna, mirno mesto posto volimo da pricamo i tako

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Nikita Kulganov Pogledaj poruku
    Ja sam bio skoro u jednom restoranu u Beceju, koji mi je preoporucio jedan koji poznaje stvari ( tako kaze za sebe ). Restoran stolovi mali ( verovatno da bi sto vise musterija stalo za rucak ili veceru ), svaka kriska hleba se posebo naplacuje ( ali to saznas tek kada dobijes racun ). Ako hocete u wc, morate da izadjete iz restorana i idete jedno pola minuta do neke druge zgrade, gde se nalazi toalet...
    Bila je guzva u restoranu, a mi smo cekali za ono sto smo porucili vise od 45 minuta ( verovatno ima dva kuvara, da gazda ustedi pare ). Konacno kada je stigla hrana, varivo se oseti da je podgrevano ko zna koliko puta, salata je bila jako ljuta, a skoro svi tanjiri razliciti...
    Onda posle jedan rodjak sto je bio sa nama je pricao ( posto je on radio kao kuvar ), da svaki restoran vrsi rotaciju hrane, tako da nikada ne mozes da dobije sveze, u kuhinji kada kuvar radi i ispadne mu pare hrane na pod , umesto da baci, on digne sa poda i nastavi dalje, pranje ruka kada je dekontaminacija ako radi sa ribom.....
    Tako da batalim restorane, kupis namernice, znas sta si i od koga kupio i lepo kuci napravis pravu gozbu.
    Da li putujes?
    Kako se tada hranis?
    Jedes u gostima?

Učlanjen
    11.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio Distance Pogledaj poruku
    Ne cesto, ali imamo jedan restoran u koji volimo da odemo porodicno kad imamo neki lep povod. Bude to par puta godisnje, ne cesce, ali nam je zato i zadovoljstvo, a ne rutina.

Ovaj *nas* restoran je sasvim OK, solidan, i nisam uopste paranoicna po pitanju kvaliteta hrane. Rade decenijama, ukusno je i usluga solidna, mirno mesto posto volimo da pricamo i tako

- - - - - - - - - -

Da li putujes?
    Kako se tada hranis?
    Jedes u gostima?
    Da putujem.
    Napravim hranu kuci i ponesem na put.
    Jedem u gostima.
    This is Turkish Air Forcing speaking on guard...You are approching Turkish air space...Change your heading south immediately

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6150

jako retko
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Aktivan član nikodija (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Svi mi u svom gradu znamo gdje je kakva hrana (dobar glas se daleko cuje ,los jos dalje ) ne idem cesto, naj cesce su to poslovni odlasci na rucak, kad smo na terenu, u kontroli, na seminaru ....mada mi nije stranu ni uzeti pljeskavicu za ponjeti, sve zavisi koliko vremena imamo na raspolaganju.

Sa porodicom idem jos rjedje,obicno suprug i ja,najvise zato sto ne volim kada tudja djeca skacu po restoranu, tako ne volim ni moja... kada budu bili dovoljno veliki da mogu da provedu sat vremena u miru icice ovako sa njima idem u poslasticarnice i picerije sa igraonicama u sastavu...

Elita mina68 (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    1014

Да, идемо у проверене кафане и ресторане.

Не у рупе.
    Преко трња до звезда!

Elita
    Učlanjen
    15.09.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    0

Idemo samo u zaista odlicne restorane sa odlicnom hranom, uslugom i ambijentom
    Frans, Kalemegdanska terasa, Hacijenda, i povremeno u Staru tresnju, kao i restorane u Skadarliji

Buduća legenda Kamael (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    719

Ne. ......

Veoma poznat yioim (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    184

nigde gde rucamo nismo imali neprijatnih iskustava cak naprotiv...

izvini ali ja mislim da ti je "poznavalac stvari" dobro namestio neku rupu da se smoris...
    skoro nisam cuo da je neko kao ti ovako podrobno popljuvao neki restoran pa njima je u interesu da se reklamiraju od usta do usta !

nesto mi u tvojoj prici ne pije vodu....
    ima jedno SRCE...+ 2 ...

Iskusan mini_me (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    231

Da, kad nam finans dozvoljavaju idemo. Nem pojma, restorani u kojim smo do sad bili su svi stvarno za pohvalu. Sad, dal im ispadne nešto pa vrate u tanjir to ne znam nit mogu da znam, mogu samo da se tripujem al time bih sebi pokvarila gušt. Što bi moj klinac rekao palo je na pod al nema veze, oduvao sam

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio mina68 Pogledaj poruku
    Да, идемо у проверене кафане и ресторане.

Не у рупе.
    Poslednji put ažurirao/la mini_me : 07.04.2015. u 15:08
    Takva sam, eto. Šašava. Zar sam kriva što sam rođena u kraju gde ima milion tambura i jorgovana?

Učlanjen
    11.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1011

После емисије Паклена кухиња нешто и немам вољу.

Iskusan
    Učlanjen
    10.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Nikita Kulganov Pogledaj poruku
    xaxaxa ne no dinero mucoXDosim ako se mek ne racuna
    a inace koliko para toliko muzike,ako imas vise ici ces u fensi restorane dje ce da te tretiraju kao kralja...

miki208 nije na forumu
    Ponekad ljudi za koje to niko ne bi pomislio, mogu da urade nesto sto niko ne moze da zamisli.
    Moderator miki208 (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Ne jedem u restoranima. Vise volim kad znam sta jedem. Nije da ne bih mogao da jedem u restoranu, mogao bih, ali je kuci nekako sladje
    Uvek budi ono sto zaista jesi, pa cak iako odstupas od ostalih. Lepota je razlikovati se.

Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    184

Citat Original postavio miki208 Pogledaj poruku
    Ne jedem u restoranima. Vise volim kad znam sta jedem. Nije da ne bih mogao da jedem u restoranu, mogao bih, ali je kuci nekako sladje
    a jel sam i patike sebi sijes da znas sta nosis?

voleo bih da te vidim kako kupujes materijal i sijes majice pa da znas da je pamuk 100% ili viskoza ako vise volis...ili makar 20% poliester 80% elastin da budes u trendu
    ima jedno SRCE...+ 2 ...

miki208 nije na forumu
    Ponekad ljudi za koje to niko ne bi pomislio, mogu da urade nesto sto niko ne moze da zamisli.
    Moderator miki208 (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Citat Original postavio yioim Pogledaj poruku
    a jel sam i patike sebi sijes da znas sta nosis?

voleo bih da te vidim kako kupujes materijal i sijes majice pa da znas da je pamuk 100% ili viskoza ako vise volis...ili makar 20% poliester 80% elastin da budes u trendu
    Pa mislim da to ne moze da se poredi sa obucom i odecom, hrana je ipak nesto sto unosis u organizam
    Uvek budi ono sto zaista jesi, pa cak iako odstupas od ostalih. Lepota je razlikovati se.

Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    184

isto ti dodje sve mozes sam koji moj ces da kupujes majicu kada je lakse da je sasijes...

ne mozes da me ubedis da znas sta jedes ako si ti kupio namirnice na pijaci...otkud znas da je nije iskenjnjala koza prodavca ili je ispiskio pas neposredno nakon je spakovao u gepek i krenuo na pijacu
    i svakako ne mozes da me ubedis da je sladje kada sam napavis npr. "karadjordjevu sniclu" i kada ti je spreme u restoranu.
    ima jedno SRCE...+ 2 ...

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6150

realno sta god pojedem napolju u 90% slucajeva mi se zgadi,sve sto gajbi napravim bude po mom ukusu ne stajem dok ne pojedem
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Legenda dive (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5218

Citat Original postavio yioim Pogledaj poruku
    isto ti dodje sve mozes sam koji moj ces da kupujes majicu kada je lakse da je sasijes...

ne mozes da me ubedis da znas sta jedes ako si ti kupio namirnice na pijaci...otkud znas da je nije iskenjnjala koza prodavca ili je ispiskio pas neposredno nakon je spakovao u gepek i krenuo na pijacu
    i svakako ne mozes da me ubedis da je sladje kada sam napavis npr. "karadjordjevu sniclu" i kada ti je spreme u restoranu.
    pas i koza se sigurno iskenjaju, ali barem u kuci znam kako sam oprala to sto spremam za obrok
    sanse nema ni da je karadjordjeva ukusnija i kvalitetnije spremljena, nego sto je u kucnim uslovima
    bila sam u situaciji da vidim kuhinje nekoliko restorana i zlo mi je od nehigijene i buba koje su normalan inventar
    ne moze nisko ukusnije da ti spremi obrok, nego sto mozes to sam..samo ako hoces
    Kosmos kaze moze!

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1653

Идем и то прилично често.
    Постоје четири места у граду у којима радо ручам/вечерам.
    ''Само човек који има вере у себе, може да буде веран другима.''
    Ерих Фром

Legenda
    Učlanjen
    05.02.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dive Pogledaj poruku
    pas i koza se sigurno iskenjaju, ali barem u kuci znam kako sam oprala to sto spremam za obrok
    sanse nema ni da je karadjordjeva ukusnija i kvalitetnije spremljena, nego sto je u kucnim uslovima
    bila sam u situaciji da vidim kuhinje nekoliko restorana i zlo mi je od nehigijene i buba koje su normalan inventar
    ne moze nisko ukusnije da ti spremi obrok, nego sto mozes to sam..samo ako hoces
    Реално, ја немам начина да направим кућне ражњиће или било шта на жару. Зато постоје ресторани.

Slične teme

1. Da li jedete zivotinje?
    Autor ExNihilo u forumu Svaštara i zanimljivosti
    Odgovora: 217
    Poslednja poruka: 20.02.2010., 18:47
  2. Sta volite da jedete?
    Autor Serj Tankian u forumu Svaštara i zanimljivosti
    Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 21.01.2010., 13:05
  3. Kako jedete?
    Autor divlja u srcu u forumu Žene
    Odgovora: 25