Jovanović: Koristio sam lake droge

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
Jovanović: Koristio sam lake droge Video
Blic, Lični stav | 30. 03. 2015. - 11:21h | Foto: printscreen Youtube | Komentara: 51

Jesam duvao, ali nisam uvlačio, citirao je Bila Klintona Čedomir Jovanović, lider vanparlamentarne LDP odgovarujući u emisiji “Lični stav” Nenada Mihailovića odgovarajući na pitanje da li je koristio lake droge. “Obama je dodao “uvlačio sam”. Ja sam bas Obaminoj strani”, dodao je Jovanović.

Čedomir Jovanović

Na pitanje “da li šmrče” Jovanović je odgovorio odrečno. On se pritom založio za legalizaciju lakih droga.

Jovanović je rekao da je on za genetski modifikovanu hranu navodeći da je i sam koristi.

Na pitanje koliko je uplatio novca u “ledenom izazovu”, on je voditelju koji i sam boluje od ALS-a odgovorio da je maksimalna donacija preko sajta bila 100 dolara.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/546578/Jovanovic-Koristio-sam-lake-droge
 
Jovanović: Koristio sam lake droge Video
Blic, Lični stav | 30. 03. 2015. - 11:21h | Foto: printscreen Youtube | Komentara: 51

Jesam duvao, ali nisam uvlačio, citirao je Bila Klintona Čedomir Jovanović, lider vanparlamentarne LDP odgovarujući u emisiji “Lični stav” Nenada Mihailovića odgovarajući na pitanje da li je koristio lake droge. “Obama je dodao “uvlačio sam”. Ja sam bas Obaminoj strani”, dodao je Jovanović.

Čedomir Jovanović

Na pitanje “da li šmrče” Jovanović je odgovorio odrečno. On se pritom založio za legalizaciju lakih droga.

Jovanović je rekao da je on za genetski modifikovanu hranu navodeći da je i sam koristi.

Na pitanje koliko je uplatio novca u “ledenom izazovu”, on je voditelju koji i sam boluje od ALS-a odgovorio da je maksimalna donacija preko sajta bila 100 dolara.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/546578/Jovanovic-Koristio-sam-lake-droge

Znaci duva i GMO
 
Jovanović: Koristio sam lake droge Video
Blic, Lični stav | 30. 03. 2015. - 11:21h | Foto: printscreen Youtube | Komentara: 51

Jesam duvao, ali nisam uvlačio, citirao je Bila Klintona Čedomir Jovanović, lider vanparlamentarne LDP odgovarujući u emisiji “Lični stav” Nenada Mihailovića odgovarajući na pitanje da li je koristio lake droge. “Obama je dodao “uvlačio sam”. Ja sam bas Obaminoj strani”, dodao je Jovanović.

Čedomir Jovanović

Na pitanje “da li šmrče” Jovanović je odgovorio odrečno. On se pritom založio za legalizaciju lakih droga.

Jovanović je rekao da je on za genetski modifikovanu hranu navodeći da je i sam koristi.

Na pitanje koliko je uplatio novca u “ledenom izazovu”, on je voditelju koji i sam boluje od ALS-a odgovorio da je maksimalna donacija preko sajta bila 100 dolara.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/546578/Jovanovic-Koristio-sam-lake-droge
Ja mu nešto vjerujem, al samo ak sam dobro ušmrkan (urađen)! A vi?:hahaha:
 
Кретен дрогирани.....
wiv.gif
....


На власти смо од 2000 до данас имали неколико сорти болида:

1. наркомане,
2. патолошке лажове,
3. педере, и
4. криминалце.........
 
Кретен дрогирани.....
wiv.gif
....


На власти смо од 2000 до данас имали неколико сорти болида:

1. наркомане,
2. патолошке лажове,
3. педере, и
4. криминалце.........

Pazi sad to, nekada su ti koje si pomenuo odlazili iz zemlje (neću da kažem kako je vladao najbolji kadar, ali su ostajali ovde). Danas oni ostaju, a odlazi nam najstručniji kadar. Usrećili smo se na putu u svetlu budućnost samo tako...
 

Back
Top