Sama na letovanje

ivana96

Zainteresovan član
Poruka
227
Zanimaju me vasa iskustva.Ove godine najverovatnije idem sama na more.Drustvo se razislo,svako na svoju stranu i ostadoh sama.Sta predlazete,ici sama u Budvu ,ili ici sa nekom agencijom negde drugde? Inace mi prija samoca,ali ici sam na letovanje..nekako mi cudno.
 
Ja sam sa 19 isao na letovanje u Tursku sam.

Na letovanje je najbolje i ici sam. Ne moras da ugadjas nikome, kad ti se ide na plazu ides, kad neces ne moras, kad oces po gradu ides, kad oces do drugog grada ides.

- - - - - - - - - -

A u Evropi sam upoznao i muske i zenske klince od 18-19 kako sami putuju po celoj Evropi i nista im ne fali. Neki predju pola sveta sami (Meksiko, Brazil, Austalija...)

Samo je izgleda u Srbiji cudno da sa 19 ides na more sam :roll:
 
Ja sam sa 19 isao na letovanje u Tursku sam.

Na letovanje je najbolje i ici sam. Ne moras da ugadjas nikome, kad ti se ide na plazu ides, kad neces ne moras, kad oces po gradu ides, kad oces do drugog grada ides.

- - - - - - - - - -

A u Evropi sam upoznao i muske i zenske klince od 18-19 kako sami putuju po celoj Evropi i nista im ne fali. Neki predju pola sveta sami (Meksiko, Brazil, Austalija...)

Samo je izgleda u Srbiji cudno da sa 19 ides na more sam :roll:

U Srbiji je cudo i kada neko sa 30 godina zeli da zivi sam.
 
Још ни март није прошао а већ размишљаш о томе да сама идеш на летовање :lol: 'Ајде да си ово окачила негде крајем јула. Ко зна шта све може да се деси за неколико месеци.
Ја никада не бих ишао сам на море. Можда бих сам отишао на неку европску турнеју где могу сваког дана да посећујем нови град ( а у новом граду нови музеј, паб, ресторан) док на мору сваког сам (не)радим углавном исто.
 

Back
Top