Al da to ne radis

Treba da se vidite s nekim kao muvanje sta god, i imate samo jednu stvar da mu kazete sta nikad da ne uradi?
Buožee june...na prvom randevuu se ne iznose zabrane. Tek tamo na 101 :cool:

- - - - - - - - - -


Ma hajde...Zamisli sedite i cevčite neki đumbir-cvekla-papaja i ti uperiš kažiprst i kažeš: Nemoj da si me ikada lagala :lol:
 
Bilo bi krajnje prepotentno s moje strane i kontraproduktivno da mu na prvom sastanku dajem uputstva. Kako bi se ti osećao da ti devojka skrene pažnju da ne uradiš nešto što inače uvek uradiš kad izađeš s njom? Da li bi imao plan B ili ostao zatečen bez ideje šta ćeš u ostatku večeri da radiš sa njom? Jer, hipotetički, upravo ti je svojom zabranom upropastila koncept večeri.
 
Poslednja izmena:
pa nije situacija, ko može garantovat da će biti drugog puta pa da odmah zahteva bilo šta :lol:
meni da neko počne da postavlja uslove istog trenutka bi se pozdravio

Kaada bi ti devojka na prvom sastanku dala uputstvo razumela sam da ne bi ni bilo drugog sastanka ali pitanje je bilo da ponovim
Da li bi ustao i skratio veče, ili bi imao plan B do završetka i ponašao se kao diplomata i političar.
 
ne cacka nos,ne glumi bacu,ne bude nadmen,ne nosi kajlu od3kg:lol:..

a da bude duhovit,prirodan,lezeran..

ne lupeta gluposti u smislu wezanih za njegov ego a ona pogubljenost i takva lup mogu biti slatka:lol:
onda ne wolim kad likowi cupaju obrwe(osim u sl razdvajanja)kad nose extra uske majce,kad su nekulturni..

u sustini nerwiraju me izvestaceni i nabedjeni likowi;)

Svaka cast na ovome.:ok:
 
koji post
uvek nesto kratko. prosta recenica
intelekta tu nema brale
nema intrigantnosti
sve bledo i tupo

KA MAGLA
KA OKO U STARCA

Pa sta da ti kazem osim da je napisala da ne voli tipove koji mnogo lazu i izmisljaju i te aviJoni, kamiJoni fore koje su meni smesne.

Ja se i sa ortakinjama i sa devojkom zezam i preterujem nekad sa nekim forama, ali se automatski zna sta je ozbiljno, a sta nije. Nema lagarija.
 

Back
Top