Haos u Beceju : Ubistva i satanisti !!!
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Haos u Beceju : Ubistva i satanisti !!!

Iskusan Nikita Kulganov (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Podrazumevano Haos u Beceju : Ubistva i satanisti !!!

Ubistvu u Bečeju

JA SAM NAJZGODNIJE ZLO KOJE GAZI OVO TLO Član srpskog Reda vukodlaka pojeo mačku pa ubio rođaka
    Ubistvu u Robertovom stanu u Bečeju u noći između 14. i 15. novembra 2014. godine prethodila je pijana svađa s Tiborom, koji je kod rođaka došao s pivom. Robert je posle kratke prepirke zgrabio nož i zario mu ga u vrat. Pred policajcima Hej je ubistvo objašnjavao „jakim unutrašnjim nagonom da nekog liši života“
    ZRENJANIN Protiv Roberta Heja, sataniste i neonaciste (38) iz Bečeja, javno tužilaštvo u Zrenjaninu podiglo je optužnicu zbog sumnje da je svirepo ubio svog rođaka Tibora Lakatoša (50).

Ubistvu u Robertovom stanu u Bečeju u noći između 14. i 15. novembra 2014. godine prethodila je pijana svađa s Tiborom, koji je kod rođaka došao s pivom. Robert je posle kratke prepirke zgrabio nož i zario mu ga u vrat. Pred policajcima Hej je ubistvo objašnjavao „jakim unutrašnjim nagonom da nekog liši života“.

Ubica je, inače u Bečeju i okolini poznat kao član satanističke sekte, najverovatnije “Reda vukodlaka”. Njegov profil na Fejsbuku, koji je nedugo posle ubistva ugašen, bio je pun fotografija vukodlaka i vukova, mitskih bića, planova za „čistu“ veliku Mađarsku...

Hej nije skrivao svoje simpatije prema nacistima, posebno Adolfu Hitleru. U odevanju je često forsirao imidž skinheda, dok se na nekoliko fotografija na društvenim mrežama vide i njegove tetovaže kukastog krsta. Naklonjen je i Miklošu Hortiju, koji je uveo Mađarsku u Drugi svetski, rat na strani Hitlera.
    Često je na profilu objavljivao i snimke o Hortiju, veličajući ga, a nekoliko albuma sa fotografijama bilo je ispunjeno bodežima, kukastim krstovima, fotografijama Drakule... O sebi je imao visoko mišljenje, pa je na njegovom profilu moglo da se pročita: „Ja sam najzgodnije zlo koje gazi ovo tlo.“

On je, nezvanično saznajemo, prilikom saslušanja priznao počinjeni zločin i tvrdio da je pre ubistva Lakatoša izvodio ritualne likvidacije životinja. Navodno je pojeo i mačku, koju je zaklao.

U Bečeju se odranije govorkalo o čudnim sklonostima Heja, naročito pošto mu je otac umro, a on nastavio da živi sam u stanu u Ulici Danila Kiša. Pričalo se o njegovim satanističkim obredima i sklonosti da muči i ubija životinje.

Prema objavama na društvenim mrežama, zaključuje se da je Hej pripadnik satanističke sekte koja obred obavlja noću.
    Na području koje pokriva Policijska uprava Novi Sad, u kojoj je i Bečej, deluje tridesetak sekti
    http://www.kurir.rs/crna-hronika/ja-...clanak-1716201
    Becej je uvek bio ludilo, a jedno od najsiromasnijih mesta u Vojvodini.....
    This is Turkish Air Forcing speaking on guard...You are approching Turkish air space...Change your heading south immediately

Domaćin
    Učlanjen
    10.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Haos u Beceju : Ubistva i satanisti !!!

Није гори од мене. Само што ја пуцам на највећу награду.

Poznat
    Učlanjen
    21.11.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    186

A jesu li te satanisticke sekte dosle sa istoka, odn. iz Rusije?

Učlanjen
    11.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Sekte su skete, bez obzira odakle dolaze...
    Inace
    ODSECALI PENISE I DOJKE: Sve o mističnim pravoslavnim sektama carske Rusije! (FOTO)
    http://www.telegraf.rs/vesti/861851-odsecali-penise-i-dojke-sve-o-misticnim-pravoslavnim-sektama-carske-rusije-foto
    This is Turkish Air Forcing speaking on guard...You are approching Turkish air space...Change your heading south immediately

Elita
    Učlanjen
    30.05.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    0

Nikita, nije lepo što jedeš mačke
    ostalo nas ne zanima, to su vaša unutarfamilijarna posla...

Buduća legenda Kerkyra (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    662

Ma taj je izgleda pre svega neka pijanica, pa onda sve ostalo.
    "Svi smo mi u istoj provaliji, samo neki gledaju u pravcu zvezda"

Buduća legenda Kamael (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    719

Citat Original postavio Nikita Kulganov Pogledaj poruku
    Ubistvu u Bečeju

JA SAM NAJZGODNIJE ZLO KOJE GAZI OVO TLO Član srpskog Reda vukodlaka pojeo mačku pa ubio rođaka
    Ubistvu u Robertovom stanu u Bečeju u noći između 14. i 15. novembra 2014. godine prethodila je pijana svađa s Tiborom, koji je kod rođaka došao s pivom. Robert je posle kratke prepirke zgrabio nož i zario mu ga u vrat. Pred policajcima Hej je ubistvo objašnjavao „jakim unutrašnjim nagonom da nekog liši života“
    ZRENJANIN Protiv Roberta Heja, sataniste i neonaciste (38) iz Bečeja, javno tužilaštvo u Zrenjaninu podiglo je optužnicu zbog sumnje da je svirepo ubio svog rođaka Tibora Lakatoša (50).

Ubistvu u Robertovom stanu u Bečeju u noći između 14. i 15. novembra 2014. godine prethodila je pijana svađa s Tiborom, koji je kod rođaka došao s pivom. Robert je posle kratke prepirke zgrabio nož i zario mu ga u vrat. Pred policajcima Hej je ubistvo objašnjavao „jakim unutrašnjim nagonom da nekog liši života“.

Ubica je, inače u Bečeju i okolini poznat kao član satanističke sekte, najverovatnije “Reda vukodlaka”. Njegov profil na Fejsbuku, koji je nedugo posle ubistva ugašen, bio je pun fotografija vukodlaka i vukova, mitskih bića, planova za „čistu“ veliku Mađarsku...

Hej nije skrivao svoje simpatije prema nacistima, posebno Adolfu Hitleru. U odevanju je često forsirao imidž skinheda, dok se na nekoliko fotografija na društvenim mrežama vide i njegove tetovaže kukastog krsta. Naklonjen je i Miklošu Hortiju, koji je uveo Mađarsku u Drugi svetski, rat na strani Hitlera.
    Često je na profilu objavljivao i snimke o Hortiju, veličajući ga, a nekoliko albuma sa fotografijama bilo je ispunjeno bodežima, kukastim krstovima, fotografijama Drakule... O sebi je imao visoko mišljenje, pa je na njegovom profilu moglo da se pročita: „Ja sam najzgodnije zlo koje gazi ovo tlo.“

On je, nezvanično saznajemo, prilikom saslušanja priznao počinjeni zločin i tvrdio da je pre ubistva Lakatoša izvodio ritualne likvidacije životinja. Navodno je pojeo i mačku, koju je zaklao.

U Bečeju se odranije govorkalo o čudnim sklonostima Heja, naročito pošto mu je otac umro, a on nastavio da živi sam u stanu u Ulici Danila Kiša. Pričalo se o njegovim satanističkim obredima i sklonosti da muči i ubija životinje.

Prema objavama na društvenim mrežama, zaključuje se da je Hej pripadnik satanističke sekte koja obred obavlja noću.
    Na području koje pokriva Policijska uprava Novi Sad, u kojoj je i Bečej, deluje tridesetak sekti
    http://www.kurir.rs/crna-hronika/ja-...clanak-1716201
    Becej je uvek bio ludilo, a jedno od najsiromasnijih mesta u Vojvodini.....
    Ubio nakon sto je pojeo macku.

Učlanjen
    11.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio Forumaš Veličanstveni Pogledaj poruku
    Nikita, nije lepo što jedeš mačke
    ostalo nas ne zanima, to su vaša unutarfamilijarna posla...
    Tebi opet neko drma kavez ?
    -----------------------------------------
    Da li ima neko iz Beceja, da kaze nesto o ovome ?

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6153

moze lomacha
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Slične teme

1. Ubistva slavnih
    Autor Jim Morrison u forumu Muzika
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 28.04.2008., 17:53
  2. Haos u sobi...
    Autor Master_Chief u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 216
    Poslednja poruka: 26.06.2005., 20:19
  3. Evo ubistva dosadi
    Autor Cheaf u forumu Internet
    Odgovora: 19