Ako u mome srcu ima mesta za 3,4,5 devojaka ...

ahahahahahahhaaaa
virgins.gif
 
HeBePoBaTaH_:
Normalno, nemaš srce kao miš.
Sa 22 i više nego poželjna pojava. Kakav je to život ako čovek nema više ljubavi? Posle ide rad: jedna devojka i dve ljubavnice, 1 devojka i 1 ljubavnica i na kraju - jedna što je SVE.

ti si bash onako tipichan chovek a?....bash si onako.....u koloseq a?....mislim sve ti nekako to ucrtano....jebesh jebesh jebesh....pa kao malo manje jebesh....pa kao josh manje jebesh....i onda se kao ozhenish i to je na kraju.....hahahhah Fajn
 
AntunTun:
ti si bash onako tipichan chovek a?....bash si onako.....u koloseq a?....mislim sve ti nekako to ucrtano....jebesh jebesh jebesh....pa kao malo manje jebesh....pa kao josh manje jebesh....i onda se kao ozhenish i to je na kraju.....hahahhah Fajn

piramidalno : ))

samo toje po generacijama, el su vashe tate i mame tako??? jok, kladim se da pola vashih imalo sadashnjeg i ev. 1 pre njega.. engo to ovaj hipi pokret.
ma meni je svejedno samo da me ne napadnu !!!!! :( zato shto ako dugo suzbijam onda cu zheleti da dodirujem bebe i onda cu biti u novinama jupiiiiiiiiiiii
 
djura22:
statisticcki je dokazano da na svetu ima visse zzena neg musskaraca.E,pa ti vidi ssta cce mo sa ostatkom zzena!(i nemoj neki da mi kazze da sam bezoseccajan)

pa esi chuo za harem. kod arapa postoji harem. :)
samo shto kod njih drugacije zhive ali sad da ne krenem da lupma. to cu posle

pa nije loshe dok se one ne upoznaju, udruzhe, a onda ti polome koske i izvade mast :) ne znash ti shta je lez lobi :)

e sad da lupim. tamo zhene igraju trb ples mozhda da bi se osecale lepo jer nisu jedine zhene pa ako vole same sebe kao nema veze. i zato su extra doterane...valjda?
tako mali perica zamishlja arabiju

e mislim lepo u smislu pojachane zhenstvenosti.. onda su manje ljubomorne

pozdrav od perice :)
 

Back
Top