upao mi 3g modem u vodu i ne radi

ama nije telefon,nego 3g modem za net...usb uredjaj.stavio sam ga u pirinac...sad cekam kineza da se pojavi preko noci lolololo...mnogo sam se za*****. :( trebo sam da cekam da se osusi,sad je kasno,izgleda da je mrtav :( pao je iskljucen,naravno,iz ruke iskliznu mi kao sapun...prokletstvo,kakav servis,ko u srbiji ume modem da servisira,nezna niko o.O i nisam mogao da ga otvorim,jer je kineski i za njega treba nekakav zvezdasti srafciger,precnika pola milimetra...-_-
 
Poslednja izmena:
huawei e3251 mi upao u vodu,u sudoperu.stavio sam ga da se susi nekoliko sati,na toplom mestu.biko je skroz suv spolja,za iznutra neznam.ubo sam ga i samo je nakratko zatreperila ledica.komp nece da ga detektuje.sta da radim,razmisljam da se obesim? :cool:
Ови момци су неозбиљни и зезају се. Пусти мангупе.Право чудо да ти нису рекли да га ставиш у гипс!
Ево теби ЛИНК па бирај:
http://www.kupujemprodajem.com/sear...=group&data[category_id]=10&data[group_id]=95
Мислим да и у Нишу има човек који продаје Модеме huawei.
 
ama nije telefon,nego 3g modem za net...usb uredjaj.stavio sam ga u pirinac...sad cekam kineza da se pojavi preko noci lolololo...mnogo sam se za*****. :( trebo sam da cekam da se osusi,sad je kasno,izgleda da je mrtav :( pao je iskljucen,naravno,iz ruke iskliznu mi kao sapun...prokletstvo,kakav servis,ko u srbiji ume modem da servisira,nezna niko o.O i nisam mogao da ga otvorim,jer je kineski i za njega treba nekakav zvezdasti srafciger,precnika pola milimetra...-_-

Sada je kasno za pirinac. Cim si ga ubo u komp dobio je napon, voda je isprespajala elektricne vodove i sada je sprzena elektronika.. Baci ga.
 
Sada je kasno za pirinac. Cim si ga ubo u komp dobio je napon, voda je isprespajala elektricne vodove i sada je sprzena elektronika.. Baci ga.
Тачно, штампана веза је преспојила и можда је сагорела тако да има прекид.
Зато, прегледај ЛИНК који сам већ поставио ( http://www.kupujemprodajem.com/searc...group_id%5D=95 ) па одабери који ти одговара, убаци картицу и вози!
Имао сам сличан случај, када ми се Модем опрао у машини за прање веша. Никакво сушење од преко 2 дана на сунцу није помогло већ овај ЛИНК.
 
Poslednja izmena:

Back
Top