koje bolesti najcesce primecujete na krsti?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lek ili otrov, mala je razlika. Cesto ljudi dolaze ovde jer im nesto nedostaje u realu, pa se navuku, ne rese problem, samo ga maskiraju.

znaci konstantni fiks dok im ne dodje iz dupeta u glavu da moraju da naprave rez u zivotu...jer im lisa ann nije devojka a prijatelji na netu su u rangu izmisljenih drugara:lol:

- - - - - - - - - -

Narcizam !
I seljoberizam, svakako ....

ima dosta i toga...
 
znaci konstantni fiks dok im ne dodje iz dupeta u glavu da moraju da naprave rez u zivotu...jer im lisa ann nije devojka a prijatelji na netu su u rangu izmisljenih drugara:lol:

pa mozes mozda ceo zivot ziveti sa izmisljenim drugarima, a nekad postanu i pravi. ali moguce je zapatiti gadna stanja, ok ne samo zbog krstarice, ali da ona ima otrovno dejstvo tj odnosi

- - - - - - - - - -

u stvari u nekom trenutku vise nisi za neki forum i sta ces tamo :confused:
 
znaci konstantni fiks dok im ne dodje iz dupeta u glavu da moraju da naprave rez u zivotu...jer im lisa ann nije devojka a prijatelji na netu su u rangu izmisljenih drugara:lol:

Slusao sam druge, starije po 15-20 godina od mene, zrelije i pametnije koji su uspeli da ostvare par dobrih poznanstava na internetu. Jeste da ih u zivotu nisu videli, ali su bili tu sa njima u teskim trenucima i sl.
Internet je na tom polju odlican, milioni ljudi sa razlicitim interesovanjima, pa ako zivis u nekoj sredini gde nemas slicne sebi, internet je solidno mesto da upoznas ljude sa slicnim interesovanjima i da se osetis kao da pripadas negde.

Koliko su ta "drugarstva" iskrena i sl. ne znam. Sve moja internet drugarstva su zamrla posle par meseci ili godinu-dve, jer ljudi imaju pametnija posla nego da sede i bleje na internetu po ceo dan.
Na kraju krajeva, svako trazi svoj fiks, kome treba prijatelj ili ozbiljna diskusija to i trazi, kome trebaju lajkovi i pumpanje ega, taj i to trazi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top