Only in Serbia: Svečano otvorili pešački prelaz

PartizanBeograd

Veoma poznat
Poruka
10.918
ČUDO NA VOŽDOVCU: Svečano otvorili pešački prelaz!

Savić je, naime, na svom Tviter profilu postavio fotografiju sveže ofarbane „zebre“, uz koju su se slikali, po svemu sudeći, opštinski funkcioneri

vozdovac-foto-facebook-1427485300-629886.jpg


BEOGRAD - Sudeći po merilima predsednika beogradske opštine Voždovac Aleksandra Savića, događaj od posebnog značaja je čak i postavljanje običnog pešačkog prelaza!

Savić je, naime, na svom Tviter profilu postavio fotografiju sveže ofarbane „zebre“, uz koju su se slikali, po svemu sudeći, opštinski funkcioneri.

Povodom „svečanog otvaranja“ Savić je napisao i tvit: „Postavljeni pešački prelazi u Kumodražu!“Savićev tvit naišao je na pravu lavinu šaljivih i posprdnih komentara. Tako je jedan tviteraš napisao: „Kakav gigantski projekat. Svaka čas‘!“, a drugi: „Bravo, pešački po pešački, za sve one koji misle da ova vlast ništa ne radi.“

Savić nije odgovarao na pozive Kurira.

http://www.kurir.rs/vesti/beograd/cudo-na-vozdovcu-svecano-otvorili-pesacki-prelaz-clanak-1715493

Ja mislim da ovi zaslužuju još jedan mandat :super:
 
Зато нам Вођа, из скромности, није дошао на свечано отварање.....нити дозволио ТВ екипама да присуствују....али им
због "слободе" медија није ни ускратио....то је била одлука уредника "слободних" медија, а они......???
 
Постављање на Твитер баш и није свечано отварање.

Јесте да није никакав успех да се уради пешачки али баш и не можемо да слику објављену на твитеру назовемо свечано отварање.

Alo, pesacki prelaz? Od 6 linija koje su samo nafarbali, tu nista nije ni radjeno, vidi asfalt i prilaze sa obe strane prelaza?

Pa sad ce za maraton ceo Novi Beograd da prefarbaju, mislim na saobracajne oznake na kolovozu, kao i svake godine, i to odrade nocu sljakeri nit' ih ko vidi nit' ih ko sta pita. To im je posao.

Jbt, pa ako se za ovo neko slika onda sam ja za ono sto sam uradio do sada trebalo da budem poslat u svemir na onim zlatnim diskovima sa podacima o Zemlji.
 
ocekivana je zahebacija na ozbiljne gradske teme

pesacke prelaze odobrava gradski sekretarijat, ovlasceno lice saobracajni inzenjer sa licencom, na predlog gradjana ili lokalnog organa vlasti

pesacki prelazi znace da se poboljsava bezbednost u saobracaju u tom delu grada

lokalna vlast tu nema nadleznost, pa se smatra za uspeh kada se postavi novi pesacki prelaz tamo gde je strvarno potrebno. nakon postavljanja znakova i obelezavanja na kolovozu, obavezna je kontrola uradjenih radova od strane nalogodavca radova, a nije retko da predlagac gradjanin ili lokalni organ licno isprati radove

pesacki prelaz je otvoren nakon sto se osusi boja na kolovozu, i ekipa iz beogradputa napusti lokaciju. nema to veze nikakve sa otvaranjem, ali ima sa zluradoscu i jos jednom zutom tabloidnom temom za zute dos ljubimce

postavljacu ne bi bilo na odmet da pise o onome sto poznaje, i forumu bi bilo lakse
 
Poslednja izmena:
Колеге форумаши мени ово више није смешно, враг је однео шалу, па ово ни у Надреалистима нема, ни они ово нису могли да смисле :eek:

Ovo nije nista prema onome sta nas tek ocekuje.
Deliveri juniti rade prekovremeno, razbijaju se od posla. Nijedan princip ili suprotstavljen stav ne sme da opstane. Sve mora po skracenom postupku da bude pokorno engleskom projektu, stranci ovde poznatoj pod skracenicom SNS.
 
ocekivana je zahebacija na ozbiljne gradske teme

pesacke prelaze odobrava gradski sekretarijat, ovlasceno lice saobracajni inzenjer sa licencom, na predlog gradjana ili lokalnog organa vlasti

pesacki prelazi znace da se poboljsava bezbednost u saobracaju u tom delu grada


lokalna vlast tu nema nadleznost, pa se smatra za uspeh kada se postavi novi pesacki prelaz tamo gde je strvarno potrebno. nakon postavljanja znakova i obelezavanja na kolovozu, obavezna je kontrola uradjenih radova od strane nalogodavca radova, a nije retko da predlagac gradjanin ili lokalni organ licno isprati radove

pesacki prelaz je otvoren nakon sto se osusi boja na kolovozu, i ekipa iz beogradputa napusti lokaciju. nema to veze nikakve sa otvaranjem, ali ima sa zluradoscu i jos jednom zutom tabloidnom temom za zute dos ljubimce

postavljacu ne bi bilo na odmet da pise o onome sto poznaje, i forumu bi bilo lakse

Захваљујући Чеди - зебри због његове безбедност, можда и грађанске, добисмо а и изгубисмо, прелаз уз ангажовање
свих стручних и релевантних фактора, а за овај не бригам, сматрам да су корисници истог сви из напредне странке, иначе
би направили прелаз са покретним степеницам, а њих по неком правилу користе лица / грађани који нису чланови СНС - а...

ПС. Рачунам да ти следује, јал репка, јал сендвич, јал сокић приде.....ал' за већу дневницу ће се усликаш ?
 

Back
Top