ŠVONJU NAPALI ZBOG IMENA ĆERKE: Daću sve da odrasta što dalje od Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.204
ŠVONJU NAPALI ZBOG IMENA ĆERKE: Ljudi su goveda, daću sve da odrasta što dalje od Srbije!
Kako li sam samo mogla svom detetu da dam ime Noel, ma sram me bilo! Od toliko Jelena, Jovana, Maja, Svetlana, Radmila, Milica, Leposava i ostalih srpskih imena, napisala je Instagramu
Manekenka Jovana Švonja, koja se udala za fudbalera Filipa Đorđevića, porodila se i dobila devojčicu kojoj je dala ime Noel. Izbor imena je naišao na razne komentare na portalima i društvenim mrežama, pa je manekenka odlučila da reaguje, poručivši svima da joj se skinu sa grbače.
"Kako li sam samo mogla svom detetu da dam ime Noel, ma sram me bilo! Od toliko Jelena, Jovana, Maja, Svetlana, Radmila, Milica, Leposava i ostalih srpskih imena. Pa možda zato što ne nameravam da ograničim dete upravo na tu Srbiju na koju ste ponosni samo kada neko treba da se ispljuje na osnovu imena koje dodeli svom novorođenčetu. Toliko plitkih, malih i zavidnih ljudi... Ona je moja Noel, moj Božić i daću sve od sebe da odrasta što dalje od te iste Srbije, ne zato što ne volim zemlju u kojoj sam rođena i odrastala, naprotiv (Srbiju volim svim srcem), već zato što su ljudi u njoj iz minuta u minut sve veća goveda koja u tako velikoj i divnoj stvari kao sto je rađanje novog malog neiskvarenog života koriste tako banalnu stvar da bi mogli da šire negativnost. E pa dragi moji, izvolite pa pravite i rađajte decu pa ih nazivajte Miloš, Draža, Ratko, Slobodan... Možda onda budete veći Srbi. I ljudi. A do tada mi sjašite sa grbače, imam dete kome treba da se posvetim. Laku noć - napisala je manekenka.
http://www.kurir.rs/stars/svonju-na...da-odrasta-sto-dalje-od-srbije-clanak-1715819
Koliko njih ima u Srbiji da su dali ime svom detetu : Tarzan, Supermen, Sandokan, Maradona....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top