ŠVONJU NAPALI ZBOG IMENA ĆERKE: Daću sve da odrasta što dalje od Srbije
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: ŠVONJU NAPALI ZBOG IMENA ĆERKE: Daću sve da odrasta što dalje od Srbije

Iskusan Nikita Kulganov (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Podrazumevano ŠVONJU NAPALI ZBOG IMENA ĆERKE: Daću sve da odrasta što dalje od Srbije

ŠVONJU NAPALI ZBOG IMENA ĆERKE: Ljudi su goveda, daću sve da odrasta što dalje od Srbije!
    Kako li sam samo mogla svom detetu da dam ime Noel, ma sram me bilo! Od toliko Jelena, Jovana, Maja, Svetlana, Radmila, Milica, Leposava i ostalih srpskih imena, napisala je Instagramu
    Manekenka Jovana Švonja, koja se udala za fudbalera Filipa Đorđevića, porodila se i dobila devojčicu kojoj je dala ime Noel. Izbor imena je naišao na razne komentare na portalima i društvenim mrežama, pa je manekenka odlučila da reaguje, poručivši svima da joj se skinu sa grbače.
    "Kako li sam samo mogla svom detetu da dam ime Noel, ma sram me bilo! Od toliko Jelena, Jovana, Maja, Svetlana, Radmila, Milica, Leposava i ostalih srpskih imena. Pa možda zato što ne nameravam da ograničim dete upravo na tu Srbiju na koju ste ponosni samo kada neko treba da se ispljuje na osnovu imena koje dodeli svom novorođenčetu. Toliko plitkih, malih i zavidnih ljudi... Ona je moja Noel, moj Božić i daću sve od sebe da odrasta što dalje od te iste Srbije, ne zato što ne volim zemlju u kojoj sam rođena i odrastala, naprotiv (Srbiju volim svim srcem), već zato što su ljudi u njoj iz minuta u minut sve veća goveda koja u tako velikoj i divnoj stvari kao sto je rađanje novog malog neiskvarenog života koriste tako banalnu stvar da bi mogli da šire negativnost. E pa dragi moji, izvolite pa pravite i rađajte decu pa ih nazivajte Miloš, Draža, Ratko, Slobodan... Možda onda budete veći Srbi. I ljudi. A do tada mi sjašite sa grbače, imam dete kome treba da se posvetim. Laku noć - napisala je manekenka.
    http://www.kurir.rs/stars/svonju-napali-zbog-imena-cerke-ljudi-su-goveda-dacu-sve-da-odrasta-sto-dalje-od-srbije-clanak-1715819
    Koliko njih ima u Srbiji da su dali ime svom detetu : Tarzan, Supermen, Sandokan, Maradona....
    This is Turkish Air Forcing speaking on guard...You are approching Turkish air space...Change your heading south immediately

Zainteresovan član 78186 (avatar)
    Učlanjen
    06.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Re: ŠVONJU NAPALI ZBOG IMENA ĆERKE: Daću sve da odrasta što dalje od Srbije

baš je retardirana NOEL! Di je to ime čula... bađi manekenka

Moderator đavolčić (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    748

Podrazumevano Re: ŠVONJU NAPALI ZBOG IMENA ĆERKE: Daću sve da odrasta što dalje od Srbije

I zašto bi ovo bilo za poltilu i hroniku? I u Kuriru je u rubrici stars. Ključ

Slične teme

1. Čudna imena, prezimena, nadimci
    Autor Tya u forumu Svaštara i zanimljivosti
    Odgovora: 480
    Poslednja poruka: 25.11.2010., 21:46
  2. recite mi neka zenska imena
    Autor sara28 u forumu Arhiva
    Odgovora: 125
    Poslednja poruka: 06.05.2006., 12:30
  3. Pomozite oko imena za decaka!!!
    Autor NovaMama u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 115