Katolički svećenik nakon buđenja iz kome primio islam
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Katolički svećenik nakon buđenja iz kome primio islam

Poznat
    Učlanjen
    19.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Katolički svećenik nakon buđenja iz kome primio islam

Svijet – Eduardo Vincenzo Maria Gomez, katolički svećenik iz Indonezije se probudio iz kome duge 17 mjeseci, da bi potom primio islam nakon što je po njegovim riječima vidio Džennet.87-godišnji svećenik iz Španije je živio i propovijedao kršćanstvo na ostrvu Java više od 43 godine.

Tečno govori javanskim jezikom, i brojnim dijalektima etničkih grupa koje naseljavaju ovo ostrvo. Veoma je poznata i poštovana ličnost među pripadnicima svih vjera.

Doživio je srčani udar prilikom popravke krova na crkvi, pao s velike visine, da bi potom pao u komu koja je trajala punih 17 mjeseci. Na opće čuđenje, svećenik se iz kome probudio potpuno oporavljen, ali i s potpuno drugim pogledom na život.

„Nisam ništa znao o islamu. Nisam niti jednom pročitao Kur’an, ali tokom kome sam razgovarao s Bogom. Rekao mi je da put koji vodi do nebesa i svjetlo je obasjalo moje cijelo tijelo. Iznenada sam se našao pred zlatnim vratima od raja, i čuo sam Božiji glas kako mi govori Svoje ime, a to je Allah“, rekao je bivši svećenik Eduardo indonezijskim novinama Kalimantan Press.

Prema riječima ljekara iz Medicinskog centra Metropolitan u južnoj Jakarti, njihov pacijent iako je doživio pad s velike visine nema nikakve vidljive tragove povreda kičme, i uskoro će biti u stanju samostalno hodati.
    „On je zasigurno najjači 80-godišnjak kojeg sam upoznao. Njegove bi se kosti trebale doslovno raspasti od pada, ali on nema nikakvih ozljeda“, rekao je Jim Won May, ljekar s dvadesetogodišnjim iskustvom.

Eduardov prelazak na islam je iznenadio mnoge pripadnike njegove crkve, ali je već polovina njegovih kršćanskih sljedbenika pokazala želju za primanjem islama. „Ukoliko je Allah istinski Bog, ne želim da zalutam na pogrešnu stazu. Vjerujem ocu Eduardu. Svi mu vjerujemo“, pojašnjava jedan od njegovih župljana.

Svećenik koji je i dalje pod medicinskim nadzorom je već naredio da se započne s izgradnjom nove džamije, a narod vrijedno radi na prikupljanju potrebnih sredstava. „Dužni smo ocu Eduardu za sve što je učinio za nas“, rekao je jedan od posjetilaca stare katoličke crkve, koja se danas nudi na prodaju.

Izvor: World News Daily Report

http://sandzakpress.net/katolicki-svecenik-nakon-budenja-iz-kome-primio-islam

Buduća legenda buudala (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1244

Podrazumevano Re: Katolički svećenik nakon buđenja iz kome primio islam

U posledna vremena pojavljivaće se dosta lažnih proroka.
    zzz

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    2707

Kad bi se išlo tragom ove vjesti pretpostavljam da bi se ispostavilo da sveštenik sa tim imenom i prezimenom ni ne postoji .
    Slušao sam ja slične priče a u tim pričama su muslimani kojima se ukazao Isus pa su prešli ili u katoličanstvo ili pravoslavlje .
    Lov za duše se nastavlja a siguran sam da ću se naslušati i većih budalaština .

Domaćin
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Slazem se da je ovo glupost,kao sto je i glupost kada je neki koji je bio hriscanin,posle nekog sna gde mu je neki rekao "pa primi islam" da je shvatio kako je to dobar put.

Prosto,jedino je hriscanstvo pravo,a sotona itekako ume da obmane,i to one lakoverne i naivne bey prave vere u Gospoda.

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nije on ušao što je sam hteo, ne !
    On je ubačen od strane Vatikana da vas izgriza iznutra !
    Peta kolona....

Buduća legenda Kamael (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    719

To stanje je poznato Mahayana metafizici, Oblik se pojavljuje tokom meditacija i tantrickih ruituala.

Buduća legenda buudala (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1244

Utusan apologises over fake Catholic priest conversion story

http://www.thestar.com.my/News/Nation/2014/10/12/Newspaper-apologises-conversion-story/
    zzz

Elita RickRoss (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    436

Vest je stara i dokazano lazna... Cak su se novine koje su pisale o ovome izvinile zbog lazne informacije

cak su koristili sliku profesora Davida Bellamy-a iz Engleske, kao sliku tog svestenika.

i islamski sajtovi su preneli da je laz u pitanju

http://www.imediaethics.org/News/4839/Malaysian_newspaper_hoaxed__priest_didnt_convert_to_islam_after_coma.php

http://australianmuslimtimes.com/2014/10/25/priests-miracle-conversion-islam-never-happened-3445.html
    Sergej Milinković-Savić: Rekao sam Terziću ni za 5 miliona evra u Zvezdu. Mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za Zvezdu i Partizan.

Veoma poznat
    Učlanjen
    04.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Још једна лаж муслимана
    Докле ћете да лажете?

Moderator Ribar (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    331

Citat Original postavio Mingo III Pogledaj poruku
    „Nisam ništa znao o islamu.
    Katolički (i hrišćanski uopšte) sveštenici su obrazovani ljudi tako da nema šanse da ne znaju ništa o islamu, judaizmu i ostalim.
    Čovek je zaista slobodan samo ako se liši svojih predrasuda!

Elita RickRoss (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    436

zivi u Zemlji gde vlada Islam i gde se sprovodi serijat, a nista ne zna o Islamu

kao da je ziveo u sumskoj pecini
    Sergej Milinković-Savić: Rekao sam Terziću ni za 5 miliona evra u Zvezdu. Mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za Zvezdu i Partizan.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.07.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mingo III Pogledaj poruku

Svijet – Eduardo Vincenzo Maria Gomez, katolički svećenik iz Indonezije se probudio iz kome duge 17 mjeseci, da bi potom primio islam nakon što je po njegovim riječima vidio Džennet.87-godišnji svećenik iz Španije je živio i propovijedao kršćanstvo na ostrvu Java više od 43 godine.

Tečno govori javanskim jezikom, i brojnim dijalektima etničkih grupa koje naseljavaju ovo ostrvo. Veoma je poznata i poštovana ličnost među pripadnicima svih vjera.

Doživio je srčani udar prilikom popravke krova na crkvi, pao s velike visine, da bi potom pao u komu koja je trajala punih 17 mjeseci. Na opće čuđenje, svećenik se iz kome probudio potpuno oporavljen, ali i s potpuno drugim pogledom na život.

„Nisam ništa znao o islamu. Nisam niti jednom pročitao Kur’an, ali tokom kome sam razgovarao s Bogom. Rekao mi je da put koji vodi do nebesa i svjetlo je obasjalo moje cijelo tijelo. Iznenada sam se našao pred zlatnim vratima od raja, i čuo sam Božiji glas kako mi govori Svoje ime, a to je Allah“, rekao je bivši svećenik Eduardo indonezijskim novinama Kalimantan Press.

Prema riječima ljekara iz Medicinskog centra Metropolitan u južnoj Jakarti, njihov pacijent iako je doživio pad s velike visine nema nikakve vidljive tragove povreda kičme, i uskoro će biti u stanju samostalno hodati.
    „On je zasigurno najjači 80-godišnjak kojeg sam upoznao. Njegove bi se kosti trebale doslovno raspasti od pada, ali on nema nikakvih ozljeda“, rekao je Jim Won May, ljekar s dvadesetogodišnjim iskustvom.

Eduardov prelazak na islam je iznenadio mnoge pripadnike njegove crkve, ali je već polovina njegovih kršćanskih sljedbenika pokazala želju za primanjem islama. „Ukoliko je Allah istinski Bog, ne želim da zalutam na pogrešnu stazu. Vjerujem ocu Eduardu. Svi mu vjerujemo“, pojašnjava jedan od njegovih župljana.

Svećenik koji je i dalje pod medicinskim nadzorom je već naredio da se započne s izgradnjom nove džamije, a narod vrijedno radi na prikupljanju potrebnih sredstava. „Dužni smo ocu Eduardu za sve što je učinio za nas“, rekao je jedan od posjetilaca stare katoličke crkve, koja se danas nudi na prodaju.

Izvor: World News Daily Report

http://sandzakpress.net/katolicki-svecenik-nakon-budenja-iz-kome-primio-islam
    Takvih,koji sa Islama prelaze na kršćanstvo ima koliko hoćeš.No mi kršćani te ne proganjamo zbog prelaska na Islam.<A vi svoje konvertite da!Govori li ti to nešto?

Aktivan član
    Učlanjen
    31.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio patriot_1 Pogledaj poruku
    Takvih,koji sa Islama prelaze na kršćanstvo ima koliko hoćeš.No mi kršćani te ne proganjamo zbog prelaska na Islam.<A vi svoje konvertite da!Govori li ti to nešto?
    primjer

Elita RickRoss (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    436

Citat Original postavio tali bali Pogledaj poruku
    primjer

Aktivan član Israphel (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio RickRoss Pogledaj poruku
    https://www.youtube.com/watch?v=u_Xps-mbUhg
    Citat Original postavio Sandanski Pogledaj poruku
    Још једна лаж ,,hrišćana''
    Докле ћете да лажете?
    Ti ocigledno nisi pogledao video od tog ,,Imama'', a ako jesi onda izvini što ovo moram da ti kažem ali nemaš pojma o Islamu... Kur'an ima 6666 ajeta? Vazi...
    Kaže da se Isus a.s pominje 25 puta i da je zbog toga superioniji od Muhameda a.s...
    Ali ne uzima u obzir da se Mojsije a.s se pominje preko 100 puta, ajmo da postanemo svi jevreji zbog toga? Ima još činjenica u videu koje govore da lik nema pojma o Islamu, a kamoli da Imam bude...

Islam je protiv terorizma ! :)
    https://www.youtube.com/watch?v=g6O2anxz7CM

Elita RickRoss (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    436

nisam znao da se znanje Islama meri sa znanjem broja ajeta u Kuranu

ali zato sam se nacitao i naslusao kako takozvani hriscanski i novozavetni ucenjaci prelaze na Islam, a ja zivotom mogu da garantujem da nijedan pravi i inteligentan hriscanski ucenjak nikada ne bi presao na Islam

jer hriscanski ucenjak nije samo tumac biblijskih stihova, vec mora i da poznaje istorijskog Isusa, istoriju rane Crkve i hriscanske zajednice i mora da poznaje ranije i kasnije, kanonske i nekanonske religijske spise koji se povezuju sa drugim zajednicama koje su prihvatile Isusa na ovaj ili onaj nacin

i upravo zbog toga sto Kuran sve sto govori o Isusu nalazimo samo u kasnijim 'jevandjeljima' hriscanski ucenjak ne moze postati musliman... takodje i zato sto Kuran ne razlikuje Mariju, Mojsijevu i Aronovu sestru i Mariju, Isusovu majku i mnogi drugi razlozi

Slične teme

1. Muslimani u Srbiji nakon povlačenja Turaka
    Autor Eustar u forumu Istorija
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 11.08.2013., 04:09
  2. Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 09.07.2009., 01:21
  3. nakon 8 godina braka
    Autor supruga u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 25.04.2004., 18:20
  4. sta radite nakon dobrog seksa?