Windows startup repair PROBLEM

VokeR

Početnik
Poruka
42
Pozdrav svima imam naime problem sa windows repairom,nije prvi put da mi pokrece to ali do sada je svaki put repairovalo uspesno i posle toga je sve radilo normalno,medjutim sada se pojavljuje ovaj problem
PROBLEM.jpg
,googlao sam malo i i nasao sam dosta resenja medjutim nijedno nije uspelo,takodje kada stavim CD od sistema nece da pokrene kako bi ga repair preko toga ili podigao nov sistem,uvek upali ovo i izadje taj eror,ako moze neka pomoc bio bi jako zahvalan.

Hvala unapred.
 
Pozdrav svima imam naime problem sa windows repairom,nije prvi put da mi pokrece to ali do sada je svaki put repairovalo uspesno i posle toga je sve radilo normalno,medjutim sada se pojavljuje ovaj problem Pogledajte prilog 349511,googlao sam malo i i nasao sam dosta resenja medjutim nijedno nije uspelo,takodje kada stavim CD od sistema nece da pokrene kako bi ga repair preko toga ili podigao nov sistem,uvek upali ovo i izadje taj eror,ako moze neka pomoc bio bi jako zahvalan.

Hvala unapred.

Ako već hoćeš da se bakćeš, klikni "view problem details" , a za drugo nadam se da je u biosu podešeno da se pokreće prvo sa optičkog a ne sa hard diska.
 
Evo dakle kada kliknem to
problem2.jpg
posle nekih 15tak sekundi pojavi se ovo
problem3.jpg
i kada odem send infromation,izadje finish kada kliknem finish racunar se ugasi kada ga ponov upalim,sve isto sta god uradio uvek se pokrece taj repair i izadje greska,poludecu vise .
 
prvo nam napisi da li je sigurno u biosu podeseno da prvo cita sa optickog diska? (jer je gotovo nemoguce da ako je podeseno nece da krene sa ucitavanjem diska... pitanje je da li ce uspeti da zavrsi sa kompletnom instalacijom ali poceti da cita mora)
 
Poslednja izmena:
gde si ti to otisao?
treba u biosu da nadjes opciju BOOT i da da promenis da cita prvo sa optickog diska (BOOT DEVICE PRIORITY)

Kod mene ti je ovako
bot.jpg
,ali imao sam problem sa citacom vremenom se iskljuci i meni kada zatreba ja ga samo iskljucim pa opet ukljucim,sada sam to radio ali nisam siguran da li je ukljucen da li postoji neka opcija u biosu da to proverim,kada izadje onaj repair on pocne da cita disk mislim cuje se da vrti,ali nista ne izlazi samo onaj repair i error.
 
Pozajmi od nekog drugi citac pre nego dto resis za servis.Mozda je citac otisao,ume to odjednom.

Pazi postoji sansa da je otisao citac medjutim ja sam bootovao na USB sistem i opet nece,ali pre toga sam boot isto na USB program za skeniranje harda i on je radio prvi put ali mi je nestalo struje pred kraj skeniranja,i ja posle fromatiram flash i boot sistem na njega,i probam ono nece da ocita ni sa USB,ja opet uzmem stavim onaj program za skeniranje sto je prvi put OCITAO,sada nece ni njega nisam pametan.
 

Back
Top