Povodljivost

gost 358859

Poznat
Poruka
7.403
Dobro, ovo je mozda vise pitanje za mladje, ali sta fali da odgovore i zreli ljudi.
Koliko ste povodljivi? Da li uvek samostalno donosite odluke ili vam se nekad desi da hebete vajrles preko psa samoj sebi mater zato sto niste mislili svojom glavom? I kakvi ste ranije bili, kako je isao proces sazrevanja ukoliko ste sazreli?
 
Ja nisam u stanju da odlučim u vezi nekih nebitnih stvari, tipa na koje sedište sesti u polupraznom bioskopu, koju haljinu kupiti od 10 sličnih, šta izabrati u Meku.
Tu volim da me povedu, a volim i još nekad da me povedu, no da ne bih sada ispala neka tamo mala povodljivica, dodaću da i ja nekad vodim :malav:
 
Dobro, ovo je mozda vise pitanje za mladje, ali sta fali da odgovore i zreli ljudi.
Koliko ste povodljivi? Da li uvek samostalno donosite odluke ili vam se nekad desi da hebete vajrles preko psa samoj sebi mater zato sto niste mislili svojom glavom? I kakvi ste ranije bili, kako je isao proces sazrevanja ukoliko ste sazreli?

uvek sam bila samostalna, nikad povodljiva, cak su drugi mene pratili, spontano ne nametanjem, sto ja ne volim, nemoj da me pratis nemoj da se prema oblikujes, ne budi ameba
i ko klinka, i ko tinejdzer, i ko matora
nisam ja imala te tinejdz faze menjanja licnosti svaki treci mesec
inace mi na nerve idu povodljivi ljudi
desilo se par puta da sam poslusala savete drugih i zajjebala se zestoko....i rekla nikad vise
svako bre za sebe zna najbolje
 
Dobro, ovo je mozda vise pitanje za mladje, ali sta fali da odgovore i zreli ljudi.
Koliko ste povodljivi? Da li uvek samostalno donosite odluke ili vam se nekad desi da hebete vajrles preko psa samoj sebi mater zato sto niste mislili svojom glavom? I kakvi ste ranije bili, kako je isao proces sazrevanja ukoliko ste sazreli?


Уопште нисам поводљива. Нека сви оду на једну страну, ја ћу на другу.
 
Dobro, ovo je mozda vise pitanje za mladje, ali sta fali da odgovore i zreli ljudi.
Koliko ste povodljivi? Da li uvek samostalno donosite odluke ili vam se nekad desi da hebete vajrles preko psa samoj sebi mater zato sto niste mislili svojom glavom? I kakvi ste ranije bili, kako je isao proces sazrevanja ukoliko ste sazreli?

kako za koga...
 
postoje stvari koje tacno znam da hocu ili necu,tu nemam dilemu
ali postoje stvari gde danas jedno sutra drugo,i budem jako povodljiva
a moja cerka :heart: ona tacno zna sta hoce i ja se njoj divim,zastane smisli i onda se vise ne zadrzava
npr resim da necu da jedem slatko i neko me ponudi,ma moze da me ubedi za 10sec da pojedem celu tortu :lol:
ali npr nema sanse da me neko ubedi da budem vegetarijanac
 
Dobro, ovo je mozda vise pitanje za mladje, ali sta fali da odgovore i zreli ljudi.
Koliko ste povodljivi? Da li uvek samostalno donosite odluke ili vam se nekad desi da hebete vajrles preko psa samoj sebi mater zato sto niste mislili svojom glavom? I kakvi ste ranije bili, kako je isao proces sazrevanja ukoliko ste sazreli?
jos se taj nije rodio ko bi me poveo
 
Dobro, ovo je mozda vise pitanje za mladje, ali sta fali da odgovore i zreli ljudi.
Koliko ste povodljivi? Da li uvek samostalno donosite odluke ili vam se nekad desi da hebete vajrles preko psa samoj sebi mater zato sto niste mislili svojom glavom? I kakvi ste ranije bili, kako je isao proces sazrevanja ukoliko ste sazreli?

Nisam povodljiva. Volim da sam sama kriva za los izbor i sama zasluzna za dobar.
Pricam o nedoumicama, posavetujem se... ali necu nesto uraditi samo zato sto tako radi vecina.
I ne podnosim ubedjivanje, insistiranje, nametanje...
 
postoje stvari koje tacno znam da hocu ili necu,tu nemam dilemu
ali postoje stvari gde danas jedno sutra drugo,i budem jako povodljiva
a moja cerka :heart: ona tacno zna sta hoce i ja se njoj divim,zastane smisli i onda se vise ne zadrzava
npr resim da necu da jedem slatko i neko me ponudi,ma moze da me ubedi za 10sec da pojedem celu tortu :lol:
ali npr nema sanse da me neko ubedi da budem vegetarijanac

tako i ja.i obavezno optrcim tri kruga,da ne misli da sam laka,kad sam vec povodljiva:mrgreen:
 
nisam povodljiva.
nema sanse da me neko navede-natera-podmiti da uradim nesto sto necu.
ponekad ne znam sta hocu. pa malo radim vako malo nkao dok ne skontam
al to nema veze sa drugima nego sa mnom.
primetim da u zavisnosti od okruzenja-partnera dominiraju neke strane moje licnosti...mogu biti mnooogo toga.
ali nikad ubica. prevarant. siledzija.
nego samo nesto sto vec jesam, samo je prikriveno, ili nerazvijeno
 
Dobro, ovo je mozda vise pitanje za mladje, ali sta fali da odgovore i zreli ljudi.
Koliko ste povodljivi? Da li uvek samostalno donosite odluke ili vam se nekad desi da hebete vajrles preko psa samoj sebi mater zato sto niste mislili svojom glavom? I kakvi ste ranije bili, kako je isao proces sazrevanja ukoliko ste sazreli?

Nisam povodljiv, nimalo. Jedino bi zbog zenskog polnog organa izdao i kralja, i otadzbinu, i marsala, i partiju, valjda se to ne racuna... :rumenka:

:lol: :rumenka:
 
Nisam povodljiv, nimalo. Jedino bi zbog zenskog polnog organa izdao i kralja, i otadzbinu, i marsala, i partiju, valjda se to ne racuna... :rumenka:

:lol: :rumenka:

e prijatelju, sad mozda si na onu gomilu pridobio onu malenu sto posla sa nama, al si me razocarao ko covek i *********, so :think:

- - - - - - - - - -

Од таквих су и настале потурице.

brut.
 

Back
Top