Kako biste glasali o ovakvoj ponudi ?

Kakvo je vase misljenje o predlogu

  • za

  • protiv

  • neodlucan

  • ne bih glasao/la


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
45.851
Kako biste glasali da ako bi nam zapad jednog dana ponudio ovakvu pogodbu:

- Vraticemo KiM pod vasu upravu (ali da imaju potpunu unutrasnju samoupravu)
- Baza Bondstil mora da opstane
- Uci cete u Nato
- Za 5 godina (od sklapanja dogovora) cete da udjete u EU. Prihvaticemo da to uradite i bez referenduma.

Anketa je anonimna.
 
Fantaziras, Platine... :lol:

Kosovo je vec sada nezavisna drzava. Bonsteel nema nikakve veze sa nama, jerbo je na teritoriji druge nezavisne drzave. Mi cemo uci i ovako i onako u NATO, (pri)silom, bolje milom. Nema nista od ulazka Srbije u EU. Sledecih 26 godina. :smeker:

_niemand_
 
Fantaziras, Platine... :lol:

Kosovo je vec sada nezavisna drzava. Bonsteel nema nikakve veze sa nama, jerbo je na teritoriji druge nezavisne drzave. Mi cemo uci i ovako i onako u NATO, (pri)silom, bolje milom. Nema nista od ulazka Srbije u EU. Sledecih 26 godina. :smeker:

_niemand_

Nemam nameru da se kandidujem za predsednika, pa da bih ovo ja morao da sprovedem. Samo me zanima sta ljudi misle.
 
Kako biste glasali da ako bi nam zapad jednog dana ponudio ovakvu pogodbu:

- Vraticemo KiM pod vasu upravu (ali da imaju potpunu unutrasnju samoupravu)
- Baza Bondstil mora da opstane
- Uci cete u Nato
- Za 5 godina (od sklapanja dogovora) cete da udjete u EU. Prihvaticemo da to uradite i bez referenduma.

Anketa je anonimna.
da se kreativno izrazim:
.).
 
Kako biste glasali da ako bi nam zapad jednog dana ponudio ovakvu pogodbu:

- Vraticemo KiM pod vasu upravu (ali da imaju potpunu unutrasnju samoupravu)
- Baza Bondstil mora da opstane
- Uci cete u Nato
- Za 5 godina (od sklapanja dogovora) cete da udjete u EU. Prihvaticemo da to uradite i bez referenduma.

Anketa je anonimna.

Не бих ни гласао јер је у питању ПОДЛА и УЦЕЊИВАЧКА ПОНУДА..... мада прилично личи на могућ сценарио ових наших бандита на власти...
 
Da te samo obavestim, maheru... Mi se samo pitamo da ispunimo 35 poglavlja za ulazak u EU. Neka poglavlja zahtevaju 2. i 3. stavku, a sva zahtevaju (svih 35 da stavke 1. NE moze da se desi). I jos MNOGO vise od toga. :orkestar: :tambalamba:

Mislim, cisto da shvatis u kakvoj smo situaciji. No way out. :smeker:

_niemand_
 
Poslednja izmena:
Kako biste glasali da ako bi nam zapad jednog dana ponudio ovakvu pogodbu:

- Vraticemo KiM pod vasu upravu (ali da imaju potpunu unutrasnju samoupravu)
- Baza Bondstil mora da opstane
- Uci cete u Nato
- Za 5 godina (od sklapanja dogovora) cete da udjete u EU. Prihvaticemo da to uradite i bez referenduma.

Anketa je anonimna.


Ne bih prihvatio takvu ponudu. Trazio bih od NATO-a jos najmanje 3 dodatna uslova:

1.) da se javno izvine za bombardovanje i da isplate ratnu odstetu;
2.) da prestanu sa unitarizacijom BiH i sa ukidanjem R. Srspke i
3.) da prestanu sa anti-ruskom politikom.


Eto, toliko. :lol:
 
Poslednja izmena:
Kako biste glasali da ako bi nam zapad jednog dana ponudio ovakvu pogodbu:

- Vraticemo KiM pod vasu upravu (ali da imaju potpunu unutrasnju samoupravu)
- Baza Bondstil mora da opstane
- Uci cete u Nato
- Za 5 godina (od sklapanja dogovora) cete da udjete u EU. Prihvaticemo da to uradite i bez referenduma.

Anketa je anonimna.

1 za pod 1 smo zakasnili
2 ostace i ovako i onako dok ameri imaju interesa
3 to necu da tipujem ...
4 ovo je realnije od tacke 4
 
Не бих ни гласао јер је у питању ПОДЛА и УЦЕЊИВАЧКА ПОНУДА..... мада прилично личи на могућ сценарио ових наших бандита на власти...

zajeb...
htedoh kliknuti da sam protiv al sam kliknuo da ne bih glasao...svejedno...
nista od toga sem prve stavke nije prihvatljivo

Негласање је незаинтересованост !
Никакви договори не треба да постоје са западом. Са њима се игра само ђоном. Никако више.
 
Kako biste glasali da ako bi nam zapad jednog dana ponudio ovakvu pogodbu:

- Vraticemo KiM pod vasu upravu (ali da imaju potpunu unutrasnju samoupravu)
- Baza Bondstil mora da opstane
- Uci cete u Nato
- Za 5 godina (od sklapanja dogovora) cete da udjete u EU. Prihvaticemo da to uradite i bez referenduma.

Anketa je anonimna.

Гласам одлучно против из људских и етичких разлога.
 
Kada sam video prvu stavku, rekoh da glasam za. A onda sam razmišljao malo o toj prvoj stavki, i skapirao da bi to značilo nesmetano širenje Šiptara po drugim delovima Srbije (trenutno postoje bar nekakve kočnice, kad već obični ljudi nemaju dovoljno svesti da im ne prodaju kuće, stanove i zemlju), a to nam nikako nije u interesu. Dakle, samo KiM bez (ili na minimumu) te gamadi u ljudskom obliku. Protiv.
 
Kako biste glasali da ako bi nam zapad jednog dana ponudio ovakvu pogodbu:

- Vraticemo KiM pod vasu upravu (ali da imaju potpunu unutrasnju samoupravu)
- Baza Bondstil mora da opstane
- Uci cete u Nato
- Za 5 godina (od sklapanja dogovora) cete da udjete u EU. Prihvaticemo da to uradite i bez referenduma.

Anketa je anonimna.

Nema šta anonimna anketa. Svakako protiv.

Sada je okupiran deo zemlje. Ovakvim razvojem događaja pristaje se dobrovoljno na okupaciju cele zemlje.

Zvuči ko pecanje na varalicu.
 
Хусар:
Никакви договори не треба да постоје са западом. Са њима се игра само ђоном. Никако више.

Da, da... Igrali smo mi djonom mnogo puta... 1992. smo popili sankcije, i mnogo mrtvih Srba posvukuda sto nismo umeli drugacije. A onda je Waren Young desetkovao muslose u Srebrenici. Nakon tri nedelje su ameri desetkovali i izbrisali sa lica Zemlje RSK. Budi srecan, Xycap-e, da su ameri samilostni, pa NISU dozvolili zengama da razvali zapadnu Republiku Srpsku i zauzmu Banja Luku... Posto ti ionako pojma ne znas sta se stvarno desavalo! :roll:

Onda smo poceli opet djonom, 1998. hladnjace u dunavu sa lesevima Albanaca, masovne grobnice. Rezultanta: Kosovo je Nezavisna Drzava. Bice uskoro Sandzak. Pa i Vojvodina. :whistling:

Nastavi da igras djonom... Samo napred. Odlicno si takvom strategijom istrebio 50% Srba... Jos ovaj ostatak, pa da ugasimo svetlo! Racunaj da ja sam ne mogu toliko mnogo cveca svaki dan na srpske grobove da polozim. :bum: :bum: :bum:

_niemand_
 

Back
Top