Pravda za muškarce?

Antigon@

Elita
Poruka
16.153
I tako... sedimo mi i pričamo, pričamo...

Tek, usred priče, kao bomba odjeknu pitanje: "Farbaš li ti kosu?"..:eek:
Nisam ni primetila da muškarac koji cele večeri "drži banku" ( takoreći vodi glavnu reč) farba kosu.:eek:
Sasvim prirodna boja kose i sasvim sveže ofarbana, ali tako da se to ne može primetiti, ali ovaj lisac (čitaj postavljač pitanja) računa 2 i 2 i izračuna da ofarbani ima 57 godina i da je mala mogućnost da nije osedeo.

Napomena : lepo mu stoji ofarbana glava.

Pitanje : treba li i muškarci da uživaju u ženskom "prirodnom pravu" da farbaju kosu?
Naposletku, kakav je vaš stav prema muškarcima koji farbaju svoju kosu?
 
I tako... sedimo mi i pričamo, pričamo...

Tek, usred priče, kao bomba odjeknu pitanje: "Farbaš li ti kosu?"..:eek:
Nisam ni primetila da muškarac koji cele večeri "drži banku" ( takoreći vodi glavnu reč) farba kosu.:eek:
Sasvim prirodna boja kose i sasvim sveže ofarbana, ali tako da se to ne može primetiti, ali ovaj lisac (čitaj postavljač pitanja) računa 2 i 2 i izračuna da ofarbani ima 57 godina i da je mala mogućnost da nije osedeo.

Napomena : lepo mu stoji ofarbana glava.

Pitanje : treba li i muškarci da uživaju u ženskom "prirodnom pravu" da farbaju kosu?
Naposletku, kakav je vaš stav prema muškarcima koji farbaju svoju kosu?

bila tema :malav:
 
Sto da ne? Mada moj brije glavu. Kaze lakse mu. Meni ne smeta samo mi je cudno kad pocne da me ubedjuje da bi to i ja trebala da uradim

Štediša čovek. Računa da je farba nepotrebna stavka u budžetu. Što bi ti bacala novac na farbu, kad lepo možeš svakog jutra da izbriješ glavu.:) Ali, gde je tu pena za brijanje, brijač i tome slično? Kako god, bacićete se opet na trošak.

uh, pa gube mi muskost cim ih zamislim kako su morali drzati 15ak min farbu i kesu na glavi :zcepanje:

Zamišljam sliku.:lol:


Moram biti originalnija naredni put.:confused:
Ti si enciklopedija foruma. Znaš šta je sve do sada bilo zabeleženo na ovom delu interneta.:ok:
 
Sledstveno mojoj sklonosti ka muževnim našminkanim muškarcima, trebalo bi da se iste logike držim i ovde :malav:
Ipak, reći ću diplomatski da nemam ništa protiv, ali da mislim da muškarcima sede umeju i te kako lepo da stoje, lepše nego farbana kosa.
... da ne kažem lepše nego ženama :D
 
I tako... sedimo mi i pričamo, pričamo...

Tek, usred priče, kao bomba odjeknu pitanje: "Farbaš li ti kosu?"..:eek:
Nisam ni primetila da muškarac koji cele večeri "drži banku" ( takoreći vodi glavnu reč) farba kosu.:eek:
Sasvim prirodna boja kose i sasvim sveže ofarbana, ali tako da se to ne može primetiti, ali ovaj lisac (čitaj postavljač pitanja) računa 2 i 2 i izračuna da ofarbani ima 57 godina i da je mala mogućnost da nije osedeo.

Napomena : lepo mu stoji ofarbana glava.

Pitanje : treba li i muškarci da uživaju u ženskom "prirodnom pravu" da farbaju kosu?
Naposletku, kakav je vaš stav prema muškarcima koji farbaju svoju kosu?

nikad o tome nisam razmisljao...
iako mi je tek 33 prilicno sam osedeo...od masnih kolaca sto bi rekla moja baba...
ko voli nek se farba, iako mi to deluje idiotski...
msm, zasto bih farbao kosu?
ako mi neko da 1 dobar razlog, mozda i prihvatim objasnjenje...
 
:cmok2:

E dobro.
Hajdemo sada na motive zbog kojih muškarci farbaju kosu.
Sagledajmo pojavu sa svih aspekata, hoću reći zašto farbaju i kad nisu sedi i kad jesu sedi.

to ne znam, verovatno su uvereni (bas poput nas) da izgledaju mladje, lepse, prirodnije, no sa sedom kosom
bas poput zena (s tim sto ej u slucaju zena to uglavnom i tacno)
ja licno obozavam sede muskarce
mozda zato sto volim starije
na kraju sam sebi nasla mladog i potentnog, ali prosedog muskarca :lol:
sve u svemu, meni se ne svidja kad se farbaju
 
Sledstveno mojoj sklonosti ka muževnim našminkanim muškarcima, trebalo bi da se iste logike držim i ovde :malav:
Ipak, reći ću diplomatski da nemam ništa protiv, ali da mislim da muškarcima sede umeju i te kako lepo da stoje, lepše nego farbana kosa.
... da ne kažem lepše nego ženama :D

Nije ružno, nije.
Ali, ako bi izabranik :heart: tvoga poželeo da se ofarba, kakva bi bila tvoja reakcija?
Da li bi ga pitala zašto želi da bude ofarban?

ja bih takve lopatom:kafa:

Nemojmo, nemojmo.

Ili, ako bolje razmislim, motka more. Šta ima da se farba? Hoće da juri piletinu!:evil:
A zna se ko ima prava da juri piletinu - žene.:D
 
nikad o tome nisam razmisljao...
iako mi je tek 33 prilicno sam osedeo...od masnih kolaca sto bi rekla moja baba...
ko voli nek se farba, iako mi to deluje idiotski...
msm, zasto bih farbao kosu?
ako mi neko da 1 dobar razlog, mozda i prihvatim objasnjenje...

Misliš da mi žene imamo razlog?
Ali, mi žene smo se izborile za pravo da farbanje kose bude deo kulture življenja, a muškarci nisu.

Što se tiče razloga za farbanje, evo dva muškarca su rekla sledeće:
Parafraziram : Neće Slovenac da me primi na posao ovako matorog (kao da u dokumentaciji ne piše koliko ima godina) pa sam se ofarbao. A otišao je u Sloveniju da vozi kamion.

Piih, kao da je za vožnju kamiona neophodna kestenjasta boja kose, koja mu je odvratno stajala. Lažov. Pobegao od žene i deteta da juri klinke po Sloveniji.

Drugi muškarac je bar bio iskren. Kaže da se ofarbao da bi lakše smuvao klinke kad ode na poslovno putovanje. :tajna:

to ne znam, verovatno su uvereni (bas poput nas) da izgledaju mladje, lepse, prirodnije, no sa sedom kosom
bas poput zena (s tim sto ej u slucaju zena to uglavnom i tacno)
ja licno obozavam sede muskarce
mozda zato sto volim starije
na kraju sam sebi nasla mladog i potentnog, ali prosedog muskarca :lol:
sve u svemu, meni se ne svidja kad se farbaju

Ni meni se ne sviđa, ali se pitam jesmo li nepravdene prema muškom rodu.
Vidiš kako sam ja jedna boleća duša.:prstic:
 
I tako... sedimo mi i pričamo, pričamo...

Tek, usred priče, kao bomba odjeknu pitanje: "Farbaš li ti kosu?"..:eek:
Nisam ni primetila da muškarac koji cele večeri "drži banku" ( takoreći vodi glavnu reč) farba kosu.:eek:
Sasvim prirodna boja kose i sasvim sveže ofarbana, ali tako da se to ne može primetiti, ali ovaj lisac (čitaj postavljač pitanja) računa 2 i 2 i izračuna da ofarbani ima 57 godina i da je mala mogućnost da nije osedeo.

Napomena : lepo mu stoji ofarbana glava.

Pitanje : treba li i muškarci da uživaju u ženskom "prirodnom pravu" da farbaju kosu?
Naposletku, kakav je vaš stav prema muškarcima koji farbaju svoju kosu?

Sasvim je ok.

Zasto je zenama dozvoljeno sve a njima nista? Zene menjaju prirodnu boju kose dok su mlade, idu na tretmane, operisu sve zivo, a muskarci ne mogu nista. Svako je lepsi sa kosom i bez sedih, normalno.

Njima je samo malo teze da prikrivaju sede jer nose uglavnom jako kratke kose, a kosa brzo raste ,pa moraju da se farbaju na svakih nedelju dana.

Meni su ok i transplantacije kose. Pa sto da ne...ako ljudi mogu da vezbaju, da se lepo oblace, sta ima lose u tome sto zele da imaju kosu i boju koju zele.
 
Misliš da mi žene imamo razlog?
Ali, mi žene smo se izborile za pravo da farbanje kose bude deo kulture življenja, a muškarci nisu.

Što se tiče razloga za farbanje, evo dva muškarca su rekla sledeće:
Parafraziram : Neće Slovenac da me primi na posao ovako matorog (kao da u dokumentaciji ne piše koliko ima godina) pa sam se ofarbao. A otišao je u Sloveniju da vozi kamion.

Piih, kao da je za vožnju kamiona neophodna kestenjasta boja kose, koja mu je odvratno stajala. Lažov. Pobegao od žene i deteta da juri klinke po Sloveniji.

Drugi muškarac je bar bio iskren. Kaže da se ofarbao da bi lakše smuvao klinke kad ode na poslovno putovanje. :tajna:



Ni meni se ne sviđa, ali se pitam jesmo li nepravdene prema muškom rodu.
Vidiš kako sam ja jedna boleća duša.:prstic:

znas sta me je zivot naucio...
vama zenama razlog ne treba...
 
Pitanje : treba li i muškarci da uživaju u ženskom "prirodnom pravu" da farbaju kosu?
Naposletku, kakav je vaš stav prema muškarcima koji farbaju svoju kosu?

Obzirom da je farba u slobodnoj prodaji, konzumenti su slobodni da se sami odluče za kupovinu iste, nezavisno od pola.
A moj stav - molim da me zaobiđu muškarci sa farbanom kosom, više volim prirodnu sedu:zper: :lol:
 

Back
Top