Moja ljubav za te nema granice...

volim da volim

Zainteresovan član
Poruka
237
...jer ja te volim dusice
ne znam kako da opisem svoje stanje kad nismo zajedno, osim kao nekom vrstom ludila, prosecan covek ne moze me razumeti (a sta sam ja natprosecan ili ispod) iako je danas sve manje vise normalno a i nije. Znam da svaki moj susret sa tobom koji se odigrava u mojoj glavi dok ne spavam -odigrava se po scenariju koji ja zelim i kraj mi je uvek hapy, ali druga strana medalje u kojoj si takodje prisutna (a prisutna si u svakoj mojoj pori cini mi se da kroz tebe disem) su moji snovi koje ne mogu da kontrolisem, pa pokusaji da mi te san oduzme koji nastaju usled silnog straha od gubitka (tako se izrazava nemir sopstvenom gluposcu izazvan) uglavnom zavrsavaju manijakalnim bezanjem u nepoznato sa tobom u narucju. Cesto uspem da pobegnem i zadrzim srecni deo sebe noseci te kao auru svetlosti iznad svega zlog sto me proganja- misli i impulsi osecaja neogranicene srece koji se javlja u trenutcima dok si mi u narucju su donekle bliski orgazmu moje duse dok gleda tvoje prelepe crne oci u trentku eksplozije izazvane lancanom reakcijom spajanja nasih tela. tad mi je jasno kako su neke zene menjale tok istorije (kleopatra,dalila,jelena trojanska...) saljuci takav jak signal srece koji se emituje pokretackom snagom kod opcinjenog muskarca i on cini sve ne bi li taj signal vecno trajao i bio mu zvezda vodilja u zivotu....

-VOLIM TE VOLIM -
Boricu se uvek za tvoju ljubav...
 
noway.jpg
 
Dont_Break_The_Oath:
Moram da se umesam ovde. Cemu to ima da "zasluzi" takva osecanja.Ako je prirodna sasvim je normalno da se ovakve emocije pojave kod izvesne osobe koja zna da voli.
Malo mi je bljak to sto ti Neobicna generalizujes temu,maltene naglasavajuci kako on muva sve,pa koja padne na te,,ååh,romanticne reci.


A ti Oath mislis da on muva samo posebne????
Svako zna da voli....... (moje misljenje)
 
Neobicna_skroz:
A ti Oath mislis da on muva samo posebne????
Svako zna da voli....... (moje misljenje)


...Boricu se za tvoju ljubav jer ti si za mene nesto posebno - pokretacka snaga svih mojih misli ciji si ti etalon,inicijalna kapisla u reakciji duse na zivot koji nema smisla bez stremljenja.Sekretaricom sam te nazivao u firmi koju cu otvoriti a nju su otvorili vec moji roditelji- firma zvana zivot i ti u njoj sekretarica, ime koje kod nas ima prizvuk sexa, qrvaluka...o da ti si moja svetica i qrva, noz i melem, rana i radost, jednostavno sve, all inclusive for one life trip. Jevreji su slaborecivi ali su im kletve strasne -imao pa nemao- kako to strasno zvuci ostati bez tebe, fobija - strah je premala rec koju koriste oni posesivni , ja te volim takvu slobodnu, otvorenu i leprsavu kao cvet dunavskih profila, bela topola sa neznim paperjastim cvetom a tako mocna i visoka .A bandere-one su krive samo od ljubavi jer se ruke ponesene expresno nabujalom strascu oslanjaju na njih kao zadnjica na lelujavi kuhinjski sto koji skripi pod teretom ljubavnog zanosa dvoje mladih tela u vihoru strasti.Zamagljene naocare u omalenoj drvenoj kucici koja vise podseca na kopaonik nego na mirnu panoniju u kojoj je nebitno vreme- vec toplina koja magli razum i ustremljuje vijuge sive mase ka odrazu svega sto na tebi najvise volim, oci su ti magicne u pogledu crnom -takvu vatru zrace samo tvoja ogledala duse. Dusicom te nazivam jer grcko mitolosko bice-cuvar dusa u podzemnom svetu- ima isuvise ruzan naziv, ruzno je sa tobom nespojivo
DUSICE MOJA sinonim si moj za ljubav....
 
She came to me one morning
One lonely sunday morning
Her long hair flowing
In the midwinter wind
I know not how she found me
For in darkness I was walking
And destruction lay around me
From a fight I could not win
Ah ah ah ...

She asked me name my foe then
I said the need within some men
To fight and kill their brothers
Without thought of love or god
And I begged her give me horses
To trample down my enemies
So eager was my passion
To devour this waste of life
Ah ah ah
 

Back
Top