Secanja na dobar seks

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Teorijski gledano, covek u zivotu treba da se seksa jedno otprilike u proseku 4.000 puta....

Ja sam vec stigao nekako do te brojke i ne znam kako ce se sve dalje razvijati...:per:


I od svih tih zadovoljstava kroz zivot, secam se nekoliko puta kada je zaista bilo neverovatno i neponovljivo.

Ostalo mi je urezano u svest.....Ostalo sam manje-vise zaboravio....

Secate li se i vi nekih izuzetnih seksanja?
 
Ne bih da rušim koncepciju :malav:, ali ako znamo da se sećanja vremenom iskrivljuju i sve manje odgovaraju onome što se zaista desilo, pitanje je da li je taj seks koga se sećamo kao izuzetnog zaista bio toliko izuzetan, ili mu mi svojim sećanjem dajemo tu neku ekskluzivnu notu.

I da, ne bih rekla da žene pamte sam seks, već utisak seksa, sopstven celokupni doživljaj i stepen sopstvenog porinuća, da se poetski izrazim.
A to je već teren gde neke sasvim druge stvari oblikuju doživljaj :)

Zato je najpametnije pamtiti poslednje seksove.
Najbliži su stvarnosti i po pravilu najbolji.
 
4000?

I nije neka cifra kad bolje razmislim...........
A secam se nekih......mmmmmmmmmm

I ne slazem se da se secanja vremenom iskrivljuju..
To mozda kad se secas neceg drugog.
Kad se secas nekog sjajnog seksa, tu se svaki detaljcic odlicno pamti, i decenijama.......

- - - - - - - - - -

Je l` se računa u seks i kad se sanja isti?
:rotf:

Mozda ti se zbog tvrdog sna samo ucinilo da sanjas?:rotf:
 
Prošla godina mi bila luda . Preseli ova moja bivša kod mene i pokaže mi veliku najlonsku kesu .
Kaže da pogadjam šta je unutra . Naravno da nije bilo šanse da pogodim .
Na kraju uz smijeh otvori kesu a ona puna durex soft higijenskih gumica . Zastade mi knedla u grlu a
ona objasni da joj je to dala ćerka . Ćerki i njenim kolegicama to pokanjali u školi u sklopu nekog
programa . Kad je ćerka vidjela da će joj mama živjeti sa muškarcem kod svojih prijateljica organizovala
sakupljanje . Nemam pojma koliki je bio broj u kesi ali smo mi to smlatili za dva mjeseca .
Na žalost , u ostalom nije bilo kao u seksu pa smo se razišli .
 
Zagledan sam u buducnost, dobar seks tek ocekujem. :rumenka: :D

Recimo da su mi ostali u secanju neki kompatibilni zenski polni organi, a anegdota je svakako bilo. :) No to su samo uspomene i ne bih ih glorifikovao, da ne pomisli neko da sam supershevac. :lol: Zanimljivo mi je bilo prebrojavanje zenskih orgazama, eto toga se rado secam. :) I zajebancije tim povodom. :) Ne bi ja bio ja kad i u seksu ne bi bio neozbiljan, :lol:
 
Moj koment se odnosio na postavljača teme :malav:

Vidim da vas zbunjuje broj od 4.000 eksualnih odnosa u zivotu...

Pocnemo negde sa 20 godina, a prekinemo (ili smanjimo) sa 60...

Znaci to je 40 godina ili 480 meseci..

Mesecno oko 8-9 X...

Svaki 3-4 dan...:rtfm:

Normalno ili ne?

- - - - - - - - - -

Zagledan sam u buducnost, dobar seks tek ocekujem. :rumenka: :D

Recimo da su mi ostali u secanju neki kompatibilni zenski polni organi, a anegdota je svakako bilo. :) No to su samo uspomene i ne bih ih glorifikovao, da ne pomisli neko da sam supershevac. :lol: Zanimljivo mi je bilo prebrojavanje zenskih orgazama, eto toga se rado secam. :) I zajebancije tim povodom. :) Ne bi ja bio ja kad i u seksu ne bi bio neozbiljan, :lol:

Takvo ponasanje svaka zena obozava. :lol:

Mislim da ni sa jednom nisi imao seks vise od jednog puta....
 
Vidim da vas zbunjuje broj od 4.000 eksualnih odnosa u zivotu...

Pocnemo negde sa 20 godina, a prekinemo (ili smanjimo) sa 60...

Znaci to je 40 godina ili 480 meseci..

Mesecno oko 8-9 X...

Svaki 3-4 dan...

Normalno ili ne?

Za vreme pre braka 8,9 puta mesecno je mnogo malo, bar u mom slucaju.

Za vreme posle 12 godina braka 8,9 puta mesecno je mnogo.:hahaha:

Ko ce tol`ko da se umara u braku?
 
Teorijski gledano, covek u zivotu treba da se seksa jedno otprilike u proseku 4.000 puta....

Ja sam vec stigao nekako do te brojke i ne znam kako ce se sve dalje razvijati...:per:


I od svih tih zadovoljstava kroz zivot, secam se nekoliko puta kada je zaista bilo neverovatno i neponovljivo.

Ostalo mi je urezano u svest.....Ostalo sam manje-vise zaboravio....

Secate li se i vi nekih izuzetnih seksanja?

kako se nebi sećao...eh...to su bila vremena...usaftale nam se genitalije, oznojili smo se i taramo dalje dok nam se noge ne rasklecaju...predahnemo 10 minuta pa opet...i tako jedno dvatri sata...posle bi me ****** peko po dvatri dana, prepucijum pukne
eh...to su bila vremena...a ne ovo sad...:/
 
Teorijski gledano, covek u zivotu treba da se seksa jedno otprilike u proseku 4.000 puta....

Ja sam vec stigao nekako do te brojke i ne znam kako ce se sve dalje razvijati...:per:


I od svih tih zadovoljstava kroz zivot, secam se nekoliko puta kada je zaista bilo neverovatno i neponovljivo.

Ostalo mi je urezano u svest.....Ostalo sam manje-vise zaboravio....

Secate li se i vi nekih izuzetnih seksanja?

ja sam 5 000 puta drkao, sta cu ja :sad2:
 
Teorijski gledano, covek u zivotu treba da se seksa jedno otprilike u proseku 4.000 puta....

Ja sam vec stigao nekako do te brojke i ne znam kako ce se sve dalje razvijati...:per:


I od svih tih zadovoljstava kroz zivot, secam se nekoliko puta kada je zaista bilo neverovatno i neponovljivo.

Ostalo mi je urezano u svest.....Ostalo sam manje-vise zaboravio....

Secate li se i vi nekih izuzetnih seksanja?

bice da se ti nisi sexao onako neponovljivo dok zivish u secanju
 
Teorijski gledano, covek u zivotu treba da se seksa jedno otprilike u proseku 4.000 puta....

Ja sam vec stigao nekako do te brojke i ne znam kako ce se sve dalje razvijati...:per:


I od svih tih zadovoljstava kroz zivot, secam se nekoliko puta kada je zaista bilo neverovatno i neponovljivo.

Ostalo mi je urezano u svest.....Ostalo sam manje-vise zaboravio....

Secate li se i vi nekih izuzetnih seksanja?

teorijski a i prakticno gledano svojevoljno apstiniram vec dugo tako da se nicega ne secam :malav:
 

Back
Top