Proglašenje pobednika na proznu temu ~ A te oči...

lanavi

Aktivan član
Poruka
1.908
Došao je trenutak za proglašenje pobednika na veoma zanimljivu temu o očima. Prebrojavanje glasova je pokazalo da su sve priče podjednako privukle vašu pažnju i da se sa tek nekoliko neznatnih bodova izdvojio favorit i laureat ovog književnog takmičenja. Redosled je sledeći:


Na 1. mestu je autor I_Have_No_Name i priča br. 2, sa osvojenih 14 poena.

Na 2. mestu je autor Dragoljub69 i priča br. 4, sa osvojenih 11 poena.

Treće mesto dele autori Kamenita sa pričom br. 1, i Velebit sa pričom br. 3, i ukupno osvojenih 10 poena.

Na 4.tom mestu je autor Coco Bill sa pričom br. 5, i jednim osvojenim poenom manje od prethodnika.



Čestitam svim učesnicima. Kao i uvek, bilo je lepo čitati i pratiti Vas.

Pobedniku I_Have_No_Name veliki pozdrav i poruka da što pre osmisli naslov nove prozne teme, koji može da nagovesti ovde ili da to uradi putem pp-a (dogovorićemo se da li će se uputiti Borki ili meni).


I jedan moj mali poklončić pobedniku, valjda odgovara :):

 
Захваљујем свима који су гласали за мене. Посебно ми импонују 3 бода од Боркиње за људска права, да се овако, проевропски и блеровски изразим. :D

Имао сам жељу да напишем једну сартровско-кафкијанску причу која је требала да симболише стање српског друштва, али је све то на крају, кад сам прочитао, испало поприлично немушто. Међутим, задовољан сам у глобалу јер полако добијам неке идеје. Само да ова власт потраје, пошто су ликови су невиђена инспирација. Значи кад прочитам њихове изјаве у медијима, одмах ми севне сијасет апокалиптичних, орвелијанско-кафкијански-замјатиновских идеја. Међутим, има ту и једна зачкољица-ако потрају они, ми ћемо доживети судбину јунака моје кратке приче.:lol:

Иначе, мени се највише свидела прича број 1. Јако емотивно и интелигентно написано.
 
Poslednja izmena:
bezimeni opravdao ulogu favorita..cestitam
pecarosu...za dlaku :mrgreen:
...da zveknem onu pudlu...Kučka jedna...:lol:ž
Obzirom da ovde učestvujem redovno vivere -sve sem poslednjeg mesta je iznenađenje...
Od kako me ostavila ona qrva Fortuna,ja jednostavno sreće nemam...:manikir:
Čestitam učesnicima na volji pisanja,a publici hvala što čitaju...I dalje je interesantno,zar ne?
 
Poslednja izmena:
Hvala na čestitkama. Drago mi je da vam se priča svidela.
Sve priče su bile kvalitetne, na svoj način.
Dragoljube:klap: za priču - nekako je bliska realnosti i dešava se svakome da je kad-tad proživi, pa mi se, eto, zbog toga naročito dopala.
Zato neka tema za sledeće takmičenje bude "JEDAN SASVIM OBIČAN DAN".
Opišite vaš dan i kako ga provodite ili pustite mašti na volju i stavite se u lik kog novinara, policajca, (premijera? :D) pa nam opišite njihovu svakodnevnicu.
 
Hvala na čestitkama. Drago mi je da vam se priča svidela.
Sve priče su bile kvalitetne, na svoj način.
Dragoljube:klap: za priču - nekako je bliska realnosti i dešava se svakome da je kad-tad proživi, pa mi se, eto, zbog toga naročito dopala.
Zato neka tema za sledeće takmičenje bude "JEDAN SASVIM OBIČAN DAN".
Opišite vaš dan i kako ga provodite ili pustite mašti na volju i stavite se u lik kog novinara, policajca, (premijera? :D) pa nam opišite njihovu svakodnevnicu.

Дајеш ме врагу...:D

Немам снаге ни енергије, а тема ми је занимљива скроз. Али у лик овог у загради, бојим се да уђем.:D

- - - - - - - - - -

Ja licno uvek glasam za price o pCetima, tu izgubim razum, ne obracam vise paznju na stil i lepotu, sofisticirane misli ( jel ovo pleonazam?)
koje se mogu naci u drugim pricama:D
Dragoljube:worth:

А, кад не гласаш лично, како онда?:think:
 
Poslednja izmena:
Дајеш ме врагу...:D

Немам снаге ни енергије, а тема ми је занимљива скроз. Али у лик овог у загради, бојим се да уђем.:D

- - - - - - - - - -



А, кад не гласаш лично, како онда?:think:
Ma čuti..tom moj sođika zveknuo njenu pudlu pa navija...:hahaha::mrgreen:
 
Hvala na čestitkama. Drago mi je da vam se priča svidela.
Sve priče su bile kvalitetne, na svoj način.
Dragoljube:klap: za priču - nekako je bliska realnosti i dešava se svakome da je kad-tad proživi, pa mi se, eto, zbog toga naročito dopala.
Zato neka tema za sledeće takmičenje bude "JEDAN SASVIM OBIČAN DAN".
Opišite vaš dan i kako ga provodite ili pustite mašti na volju i stavite se u lik kog novinara, policajca, (premijera? :D) pa nam opišite njihovu svakodnevnicu.
auuu, ovo ima da citam sa paznjom dobrog privrednikia i jednogi iskrenog glasaca LDP-a

- - - - - - - - - -

Ma čuti..tom moj sođika zveknuo njenu pudlu pa navija...:hahaha::mrgreen:
Aj ne kenjaj, ja imam musko pCeto, ti valjda neko zensko.
 
Hvala na čestitkama. Drago mi je da vam se priča svidela.
Sve priče su bile kvalitetne, na svoj način.
Dragoljube:klap: za priču - nekako je bliska realnosti i dešava se svakome da je kad-tad proživi, pa mi se, eto, zbog toga naročito dopala.
Zato neka tema za sledeće takmičenje bude "JEDAN SASVIM OBIČAN DAN".
Opišite vaš dan i kako ga provodite ili pustite mašti na volju i stavite se u lik kog novinara, policajca, (premijera? :D) pa nam opišite njihovu svakodnevnicu.
Novinarski,noge šta...Samo...I Mika je bio novinar ybg...A i Hemingvej...Bajron...(O Kuelju neću:mrgreen:)
Premijera zadrži za sebe...Taman sam ga na jednoj temi opisao kao oličenje arhetipa svih naših recidiva
eutanazije samoupravljanja i miroljubive koegzistencije...Ybt-recidivi su :sileđijstvo,nacionalizam,religioznost,čoporašenje,kriminal...
To nam doneli liberal...liberalni libreto kapitalni...:evil:
 
Hvala na čestitkama. Drago mi je da vam se priča svidela.
Sve priče su bile kvalitetne, na svoj način.
Dragoljube:klap: za priču - nekako je bliska realnosti i dešava se svakome da je kad-tad proživi, pa mi se, eto, zbog toga naročito dopala.
Zato neka tema za sledeće takmičenje bude "JEDAN SASVIM OBIČAN DAN".
Opišite vaš dan i kako ga provodite ili pustite mašti na volju i stavite se u lik kog novinara, policajca, (premijera? :D) pa nam opišite njihovu svakodnevnicu.

čestitke i od mene pobedniku i svim ostalim učesnicima na zanimljivim pričama.
a što se tiče ideje da se opiše jedan običan dan premijera, to je nemoguće.
prvo što premijer nema običan dan, njegovi dani su sve samo ne obični, a drugo zato što je nemoguće u 5000 karaktera opisati sve aktivnosti našeg premijera u jednom danu. za takav poduhvat potrebno je bar 5 x više karaktera.
zato treba odabrati neki manje zahtevan lik (teslu ili anštajna, npr.). :mrgreen:
 
čestitke i od mene pobedniku i svim ostalim učesnicima na zanimljivim pričama.
a što se tiče ideje da se opiše jedan običan dan premijera, to je nemoguće.
prvo što premijer nema običan dan, njegovi dani su sve samo ne obični, a drugo zato što je nemoguće u 5000 karaktera opisati sve aktivnosti našeg premijera u jednom danu. za takav poduhvat potrebno je bar 5 x više karaktera.
zato treba odabrati neki manje zahtevan lik (teslu ili anštajna, npr.). :mrgreen:

Potpuno se slažem, ali ono, 5 minuta tog dana bi se možda i moglo u 5000 karaktera smestiti.

Mada on za 5 minuta otvori cca 1800 radnih mesta, pohapsi 25 Miškovića, izgradi 47 sportskih hala i gostuje u 7 emisija...
 
Hvala na čestitkama. Drago mi je da vam se priča svidela.
Sve priče su bile kvalitetne, na svoj način.
Dragoljube:klap: za priču - nekako je bliska realnosti i dešava se svakome da je kad-tad proživi, pa mi se, eto, zbog toga naročito dopala.
Zato neka tema za sledeće takmičenje bude "JEDAN SASVIM OBIČAN DAN".
Opišite vaš dan i kako ga provodite ili pustite mašti na volju i stavite se u lik kog novinara, policajca, (premijera? :D) pa nam opišite njihovu svakodnevnicu.

cestitke i od mene
odlicna tema sledeca, btw
 

Back
Top