Program za manipulaciju muzickih audio kanala

Teško da ćeš naći tako nešto...DAW software-i poput Ableton-a mogu da ti pomognu u čerupanju audio snimka ali još uvek ne možeš izbrisati vokal ili instrumental.
Našao sam nešto što bi ti pasovalo ali kol'ko vidim u pitanju su MIDI a ne audio fajlovi,nem' pojma kako radi,nisam ovo koristio...Baci pogled u svakom slučaju,možda ti bude od pomoći:http://nastechservices.com/MidiAnalysis.html
 
Znaci trba mi program recimmo ubacim npr snimim mobilnim jednostavan zvuk ubacim u program i on mi izbaci sve zvukove koji poseduje audio, tako da mogu da utisam recimo sum pojacam npr muzicku numeru ili smanjim glasove a pojacam razgovor u videu?
Znate na sta mislim.

To što tražiš ne postoji. Postoje programi ili plug-inovi za programe koji rešavaju šum, ali ne možeš odvojiti razgovor od recimo muzike u prostoriji, ako je snimljeno zajedno. Možeš eventualno ekvilajzerom da pojačaš ili smanjiš određene frekvencije i to je sve.
 
Hocu da stavim video na youtube ali posto svaki put prijavi nagradu za krsenje autorskih prava na muziku tj pesmu iz filma, hocu da sa takvim programom koji sam opisao da zamenim tu pesmu sa nekom drugom kako bi video prosao ok.

Znaci kada se vrsi obrada nekog media fajla, meni treba program koji ce mi omoguciti ne da podesavam samo audio iz filma vec i da dodatne zvukove iz toga audia prilagodim onako kako ja zelim.
 

Back
Top