ŠVERCOVALA SE: Minu Lazarević izbacili iz autobusa!

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.260
ŠVERCOVALA SE: Minu Lazarević izbacili iz autobusa!
Glumica htela da pobegne kondukterima kad su je uhvatili da se vozi bez karte
Mina Lazarević (39) izbačena je pre dva dana iz autobusa u centru Beograda zbog toga što se vozila bez karte.
Poznatu glumicu, koju publika trenutno gleda u novoj seriji „Jedne letnje noći“, urađene po romanu Mir Jam, uhvatili su kontrolori „bus-plusa“ kako se švercuje.

Ona nije htela da razgovara s njima, a odbila je i da im da lična dokumenta, zbog čega je morala da napusti autobusa koji se kretao iz pravca Slavije prema Studentskom trgu.

Ova neprijatnost dogodila se na Terazijama, a Mina je pokušala da izbegne plaćanje kazne od 2.000 dinara. Ne samo da nije htela da plati za to što je uhvaćena bez karte u vozilo već je imala na umu i da pobegne kontrolorima.

- Mina je izašla iz autobusa na Terazijama u blizini pozorišta, a za njom su išla tri kontrolora, koji su pokušali da je zaustave kako bi joj napisali kaznu.

Međutim, glumica nije želela da se zaustavi, već im je poručila: „Ja s vama ne pričam.“ Njeno nedolično ponašanje dodatno je iznerviralo kontrolore koji su joj odbrusili: „Mi pričamo sa vama.“ Tada je glumica videla da nema kud, pa je stala i počela žustro da se raspravlja s njima. S obzirom na to da je imala naočare za sunce, neki nisu prepoznali da je Mina u problemu, ali je bilo i onih koji su shvatili da glumica pravi incident s kontrolorima - navodi naš izvor.
Pozvali smo Minu, koja nije želela da govori o incidentu.

- Molim vas, nemojte da me prekidate, sad radim. Neću o tome da govorim - kratko je poručila glumica.
http://www.kurir.rs/stars/svercovala-se-minu-lazarevic-izbacili-iz-autobusa-clanak-1713632
Mina_Lazarevic.JPG

idite na njenu predstavu i NEMOJTE platiti kartu...:think:
 
to sto radi mina je stipsarluk.

- - - - - - - - - -



kad je vec tako solidarna, sto te ne pusti na njenu predstavu za dz?

mozda bih ja njoj platila i duplo kartu ako mi se predstava svidja...i konobarima dam baksis ako sam zadovoljna uslugom ali lopovima i reketasima ne treba davati nista...mislis li da su svi ti koji nece da placaju bus plusu budale?

sad se setih nekog lika koji je taksisti koji ga je vozao po bg misleci da nece provaliti da je hteo da ga zavrne za voznju kad je trebalo da plati izasao iz taxija i rekao - ovo ce Bog da ti plati
 
Poslednja izmena:
mozda bih ja njoj platila i duplo kartu ako mi se predstava svidja...i konobarima dam baksis ako sam zadovoljna uslugom ali lopovima i reketasima ne treba davati nista...mislis li da su svi ti koji nece da placaju bus plusu budale?

90 posto njih ima da plati ali su bezobrazni i ne placaju. uglavnom je bezobrazluk u pitanju. drzava treba da ukine gradski saobracaj i sve da u ruke privatnika.
ako je neki bunt u pitanju onda po logici stvari ne treba koristiti usluge GSP-a.
sama si rekla da ako si zadovoljna uslugom u kafani ostavljas baksis. predpostavljam da ako nadjes muvu u supi, u taj restoran vise ne ides. ili ides pa posle klope zbrises kroz prozor klonje i ne platis racun?
 
90 posto njih ima da plati ali su bezobrazni i ne placaju. uglavnom je bezobrazluk u pitanju. drzava treba da ukine gradski saobracaj i sve da u ruke privatnika.
ako je neki bunt u pitanju onda po logici stvari ne treba koristiti usluge GSP-a.
sama si rekla da ako si zadovoljna uslugom u kafani ostavljas baksis. predpostavljam da ako nadjes muvu u supi, u taj restoran vise ne ides. ili ides pa posle klope zbrises kroz prozor klonje i ne platis racun?

pa ovde ispada posten = budala...u tom taxiju smo bili ja, tata i njegov kum iz Kanade koji je u bg dosao posle nekoliko godina... tata hoce da plati a on mu nije dao...mozda je u Kanadi naucio kako treba sa prevarantima?
 
Bravo Mina to se zove solidarnost :klap: kada bi svi tako radili umesto da pristaju na ucene i reketiranje mozda bi konacno postali normalna zemlja

solidarnost bi bila da se bus plus karta vadi sa uverenjem o visini primanja. i meni nije problem da neko placa 500 dinara mesecnu kartu a ja 5000 ako su mu primanja zaista mala. ne verujem da mina lazarevic nema 3200 za mesecnu kartu.

Svetske metropole su pune bednika i klosara. ne znam da li se oni i kako voze gradskim saobracajem. mislim-nikako.

i mislim da mina lazarevic ne bi platila mesecnu kartu ni 300 dinara. jer je bezobrazna a ne da nema.
 
Poslednja izmena:
solidarnost bi bila da se bus plus karta vadi sa uverenjem o visini primanja. i meni nije problem da neko placa 500 dinara mesecnu kartu a ja 5000 ako su mu primanja zaista mala. ne verujem da mina lazarevic nema 3200 za mesecnu kartu.

Svetske metropole su pune bednika i klosara. ne znam da li se oni i kako voze gradskim saobracajem. mislim-nikako.

e pa to - da je bus plus fer, da je cena karata prilagodjena nasem standardu svi bi placali ali vidis da oni pokusavaju batinama da nateraju ljude da im placaju onoliko koliko su zamislili da im treba (ovde ljudi hoce preko noci da postanu milioneri) svesni da ti ljudi nemaju izbora i da u jednom velegradu moraju da koriste njihove usluge...ali ovde niko ne misli na narod samo kako da napuni svoje dzepove...e da u rimskom metrou sam videla mnogo ljudi koji se svercuju (uvuku se pored mene ili nekog ko je platio) i nisu bili klosari
 
pa ovde ispada posten = budala...u tom taxiju smo bili ja, tata i njegov kum iz Kanade koji je u bg dosao posle nekoliko godina... tata hoce da plati a on mu nije dao...mozda je u Kanadi naucio kako treba sa prevarantima?

nema tu prevaranata sto se tice GSP. Imas cenu usluge, koju nisi duzna da koristis ako ti cena ne odgovara. ukoliko je po tebi kvalitet prevoza GSP-a nizak imas druge alternative- mini bus, taxi, sopstveni auto, moped, bajs, roleri...
Prosecan rucak za dvoje u 'GUSTIMA MORA' ide i do 20 000 dinara pa ih niko ne naziva prevarantima. vec ako nekome ta cena ne odgovara ode na skembice 'KOD SRBE' za 300 dindzi po porciji.

- - - - - - - - - -

e pa to - da je bus plus fer, da je cena karata prilagodjena nasem standardu svi bi placali ali vidis da oni pokusavaju batinama da nateraju ljude da im placaju onoliko koliko su zamislili da im treba (ovde ljudi hoce preko noci da postanu milioneri) svesni da ti ljudi nemaju izbora i da u jednom velegradu moraju da koriste njihove usluge...ali ovde niko ne misli na narod samo kako da napuni svoje dzepove...e da u rimskom metrou sam videla mnogo ljudi koji se svercuju (uvuku se pored mene ili nekog ko je platio) i nisu bili klosari

ne bi placali i da je mesecna 1000 dinara. to je srpski mentalitet. i u vreme Ante Markovica kad su plate bile po 1500 maraka a mesecna oko 30 maraka ljudi se svercovali masovno.
 
svuda u svetu gradski prevoz je najjeftiniji i namenjen najsiromasnijim ...sta mislis kad u Rimu ili Parizu 90% ljudi ne bi moglo da plati kartu zbog previsoke cene ....samo ovde ljudi trpe i snalaze se kako znaju i umeju pa i ovako...tuga bre bar se solidarisi sa njima mozda ces sutra i ti biti u njihovoj kozi...ne znam da li se ovde radi o onom - sit gladnom ne veruje ili o kratkovidosti...kako god kao zemlja smo na milimetar od katastrofe bas zbog te nesolidarnosti...ne znam kako je bilo nekad ali moj tata mi svakog meseca daje pare za mesecnu kartu posto ne radim (volontiram i radim za dzabe) da nije njega ne znam ni kako bih isla na posao i ko bi mi platio rucak

sa siromasnima mogu da se solidarisem ali sa minom lazarevic ne. a 90 posto svercera je mina lazarevic. potpisujem. stalno gledam svercere koje love ridzovani i mogu i te kako da ocenim jel imaju za kartu ili nemaju.
 
sa siromasnima mogu da se solidarisem ali sa minom lazarevic ne. a 90 posto svercera je mina lazarevic. potpisujem. stalno gledam svercere koje love ridzovani i mogu i te kako da ocenim jel imaju za kartu ili nemaju.

i ja ih gledam i zao mi ih je mislis li da bi trpeli takvo ponizenje da ne moraju?

vreme je da se i oni koji imaju para solidarisu sa onim koji nemaju
 
i ja ih gledam i zao mi ih je mislis li da bi trpeli takvo ponizenje da ne moraju?

vreme je da se i oni koji imaju para solidarisu sa onim koji nemaju

pa ako prodje prodje. ako nafurana riba sa majkl kors satom na ruci nema kartu ocigledno je bezobrazna.ili tip sa toshiba laptopom.. prema ridzovanima nemam neki odnos- ravnodusan sam. ali NIKADA nisam video da su maltretirali nekog ko zaista deluje bedno i odrpano. NIKADA. video sam klipove kako komunalci drkaju ljude ali to je uglavnom zbog poslovicne srpske taktike- ko te ****, koj si ti moj da ti ja dam licnu kartu.
 
sa siromasnima mogu da se solidarisem ali sa minom lazarevic ne. a 90 posto svercera je mina lazarevic. potpisujem. stalno gledam svercere koje love ridzovani i mogu i te kako da ocenim jel imaju za kartu ili nemaju.

Potpuno se slazem, ovo je samo jos jedna potvrda onoga sto sam i mislila da se jos uvek desava:( Prosto siromah bi umro od stida na njenom mestu i pre prepesacio 10 kilometara nego se sramotio, a njoj tesko da proseta od Slavije do centra. To mu dodje ko ono sto je nas jadni narod govorio da ces od bogataskog stola ustati gladan i zedan, a od siromahovog sit:( To je valjda sto se boje da ostanu bez jedinog sto imaju, tj. obraza, dok nase novopecene Mine i ne znaju sta je to...
 
Potpuno se slazem, ovo je samo jos jedna potvrda onoga sto sam i mislila da se jos uvek desava:( Prosto siromah bi umro od stida na njenom mestu i pre prepesacio 10 kilometara nego se sramotio, a njoj tesko da proseta od Slavije do centra. To mu dodje ko ono sto je nas jadni narod govorio da ces od bogataskog stola ustati gladan i zedan, a od siromahovog sit:( To je valjda sto se boje da ostanu bez jedinog sto imaju, tj. obraza, dok nase novopecene Mine i ne znaju sta je to...

Pricao sam vec o tome da je jedan prilicno siromasan covek (rekao bih po izgledu) iz unutrasnjosti hteo da plati kaznu jer nije znao kako se aktivira vremenska. kad su kontrolori videli po licnoj karti da je iz unutrasnjosti lepo su mu objasnili i pustili ga bez kazne.
sad ja treba pod parolom solidarnosti da se brukam (a pri tome imam za kartu) a da furam rolex na ruci.
ne znam samo kako se u svetu odnosi kontrola prema svercerima...

- - - - - - - - - -

ma ok solidarisite se vi sa komunalcima batinasima i lopinama iz bus plusa vas izbor

GSP- treba da promotivno napravi akciju da pojedinacna karta bude 20 dinara. videli bi da bi se broj svercera smanjio za celih 0,2 posto.
 
GSP- treba da promotivno napravi akciju da pojedinacna karta bude 20 dinara. videli bi da bi se broj svercera smanjio za celih 0,2 posto.

pa i da je ovo istina kao sto nije (ovaj narod nije stoka kao sto bi neki voleli da ga predstave) grad treba da finansira gsp 100% a ne 70% pa da se besplatno vozimo kao u mnogim drugim gradovima u Evropi umesto sto salje policiju da divlja i premlacuje ljude
 
.
ne znam samo kako se u svetu odnosi kontrola prema svercerima...

- - - - - - - - - -



.

Potpuno identicno kao i u Srbiji, kao i svuda po belom svetu. Kazna je 60 evra, ako nemas da platis, das podatke, dobijes aber i uplatnicu na adresu i moras da platis.

- - - - - - - - - -

U Parizu ne mozes da udjes u metro bez karte, otkucas karticu da bi ti se otvorio neki prolaz.
 
Potpuno identicno kao i u Srbiji, kao i svuda po belom svetu. Kazna je 60 evra, ako nemas da platis, das podatke, dobijes aber i uplatnicu na adresu i moras da platis.

- - - - - - - - - -

U Parizu ne mozes da udjes u metro bez karte, otkucas karticu da bi ti se otvorio neki prolaz.

a ako ne das podatke? to me zanima :) ono krenes svojim putem i pokazes srednji prst kontrolorima, malo im psujes mater itd..
 

Back
Top