shishke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

meduza

Početnik
Poruka
19
Osisala bih siske (mislim na kosu da ne bude zabune), a imam ovalno lice i visoko celo, pa me zanima vase misljenje o tome koj tip siski najbolje pristaje ovakvom obliku lica?
By the way, da li su nezgodne za odrzavanje?;)
 
meduza:
Osisala bih siske (mislim na kosu da ne bude zabune), a imam ovalno lice i visoko celo, pa me zanima vase misljenje o tome koj tip siski najbolje pristaje ovakvom obliku lica?
By the way, da li su nezgodne za odrzavanje?;)
Jednom sam se zaebala da napravim shishke i sigurna sam da mi se ta glupost nikada vise nece ponoviti.Kao prvo katastrofa su mi stajale, a kao drugo pizdila sam svako jutro pre posla dok ih namestim i nikad nisu stajale kako sam ja to htela.
BTW ako nemas ravnu kosu mani se tjorava posla da se posle ne bi kajala.:-)
 
Ja bih volela da imam siske ali nemam ravnu kosu, vec talasastu i popizdela bih kada bih morala da ih namestam svakog jutra. :roll: A volela bih da mogu da ih secnem nekada, mislim da bi mi lepo stajale. :(
 
chokolada:
bejbica:
Ja bih volela da imam siske ali nemam ravnu kosu, vec talasastu i popizdela bih kada bih morala da ih namestam svakog jutra. :roll: A volela bih da mogu da ih secnem nekada, mislim da bi mi lepo stajale. :(
I kod mene je isti problem.Volim i ja, ali mi stoje plaho grozno.Imam isto blago valovitu kosu.Sestra mi ima skroz ravnu kosu (spagete fazon) i pony (shishke) joj predivno stoje.
 
nosim šiške ceo život, nemam ravnu kosu :P
Ali to j epočetak ludila - samošišanje (pitajte jagodicu :wink: )
Moje su reckave (tzv. ubodna tehnika, ako ćeš kod frizera), nejednake, sve ide ukrivo, s leva na desno koso...a dugo sam (godinama) imala Kleopatra frizuru (tad su bile ravne, trabalo je samo malo laka na koren šiški i nisu letele na vetru niti se "delile")
Posmatraj kosu: ako se od temena kovrdža, zaboravi na šiške. Moja se uvija tek na razini ušiju, tako da sa šiškama nemam problema.
Ako imaš ovalno lice, vodi računa o razemrama . nemoj preduge šiške da imaš i nemoj da idu do zalizaka - mislim da su šiške savršen način da dodaš trokutast oblik svom lišcu :D
 
i ja sam nekada nosila šiške:p
u stvari pokušavala sam.
imam istu kosu kao betty,
i uglavnom sam završala sa šiškama ala Goranka Matić
cmok goranki....
one dilejske, samo-krojeće koje nemaju ni santimetar:p
izlečila sam se nekako,nemam šiške trenutno
 
Ja imam talasastu kosu, visoko čelo ... ali to me ne sprečava da imam šiške ... obožavam ih .... one naravno moraju da se održavaju i da se ispravljaju .... ali to je deo imidža ... Ošišaj slobodno ..... ja se nikad nisam pokajala.
 
ja sam protiv ,,,, ceo zivot vucem šiske ,,,,,, jesu gotivne kada ih namestis ,,, ali bre dosadi svako jutro namestanje pa se nekada i desi da ne mozes da ih namestis ,,,, pa ,,,joooooooooj sto volim sto mi porasle šiske
 
moja neostvarena zelja. Bar jednom u godinu dana se osisam sa sve siskama, i to izdrzi do prvog leganja u krevet. Posle izgledam ko, ko......pudlica, ma uzas jedan, a pritom me i mrzi da se bakcem s njima i namestam ih. I ko za inat, kosa uvek krene tu da mi se uvija prvo.:evil:
A siske a la Heike Makatsch su mi san. I samo san. :(
 
to je mukotrpno,od salona do salona, a ne mora da znači da neće da je upropaste :roll:
ošišaj ih bwe sama :P
priključujem se pozdravima za Goranku Matić! :lol:
e, AKO na šiškama imaš tzv. ZVRK (znaš šta je to, ono gnezdo na glavi gde kosa luduje i uvija se), tj. ako ti nije na temenu ko svom svetu ,nego pri čelu ko Afroditi - nemoj pokušavvati da nosiš šiške.

ej nataša dvauput
objasni kako s kovrdžavom kosom imaš šiške? Kakve su to šiške, baš me zanima
 
Meni ceo zivot prodje u skracivanju i pustanju siski da porastu. I kada ih pustim cini mi se da mi je bilo bolje sa njima... Trenutno sam u fazi pustanja, sa tom razlikom sto sam sada SIGURNA da ih necu kratiti, bar ne narednih godinu-dve
 
ako imas visoko celo mozda siske nisu losa varijanta jer kad vezes kosu imas jedan deo kose koji ostaje da pokrije celo
ja pustam kosu pa se onda igram s siskama malo ih pustim malo ih sisam.trenutno imam one polukrug siske,koje sama sisam dobro bre shisham :lol: stavis malo necega za oblikovanje dok su jos mokre i no problemo.
e sa tim siskicama i kad vezem onaj visoki rep izgledam 20 godina mladje :lol:
 
Betty:
e, AKO na šiškama imaš tzv. ZVRK (znaš šta je to, ono gnezdo na glavi gde kosa luduje i uvija se), tj. ako ti nije na temenu ko svom svetu ,nego pri čelu ko Afroditi - nemoj pokušavvati da nosiš šiške.

Ej, nemoj ti tu mene spominjes. :p
O cemu pricas uopste, kakav ZVRK pri celu. :-?
Mislim da me nisi skapirala.:roll:
Nemam ama bas nikakvo gnezdo na glavi.
Samo nemam zivaca da se bakcem s kosom, te mi je mnogo lakse da ne nosim siske. :roll:

I btw. podsecam te za uslugu. Nadam se da me nisi vec zaboravila.:grin:
 
kad sam bila klinka... u nekim periodima sam imala šiške koje su štrčale od glave kao federi.. ehhh... loknice, loknice

da... ako imas veliko čelo šiške su super stvar
 
ZVRK, afro bwe, to je mesto gde kosa ide u krug, kao da ispod nje u lobanji postoji magnet
znači sve ide od glave ka dole ali na tom jednom mestu ne možeš da je počešljaš trajno, već tu zayebava
pogledajte glave dečaka sa kratkom kosom, tu s elepo vidi jedan VIR od kose, kad se zavrti
 
Betty:
ZVRK, afro bwe, to je mesto gde kosa ide u krug, kao da ispod nje u lobanji postoji magnet
znači sve ide od glave ka dole ali na tom jednom mestu ne možeš da je počešljaš trajno, već tu zayebava
pogledajte glave dečaka sa kratkom kosom, tu s elepo vidi jedan VIR od kose, kad se zavrti

A po tom ZVRKu mos da vidis da li je neko inteligentan ili ne?!:razz: :lol:
 
Betty:
jezus marija, NE!
to frizeru treba reći da vodi računa
moja frizerka neki put kaže "a da ovde ti je zvrk pa ćemo d atanjim..."


:lol: :lol: :lol: :lol:

Morala sam da pitam. Nedavno sam od jedne doktorke cula da se po mestu gde se nalazi taj so called zvrk, moze videti da li je neko inteligentan i koliko, ili ne. :shock:
Mos misliti, doktorka! :shock:

Pa reko, nemoj da me vredjas, moj zvrk se nalazi na sred temena. :-P :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top