ТОНИ БЛЕР ПРЕШО У ПРАВОСЛАВЉЕ
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: ТОНИ БЛЕР ПРЕШО У ПРАВОСЛАВЉЕ

Срба Србић nije na forumu
    Где су Србске земље, ту су Србски Напредњаци
    Domaćin
    Učlanjen
    11.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ТОНИ БЛЕР ПРЕШО У ПРАВОСЛАВЉЕ

Слава тебје Христе Боожеее апостолом похвалом, мучеником Радованијем иже проповјед тројицааа јединосушнааајаааааа, одјекивало је из старог Србског манастира ЖИча.

Повод је бијо крштење Тонија Блера званог Кокарда, некада осведоченог непријатеља Србије и Србства, а данас ватреног борца за Отечество и све Србске земље. Питали смо Тонија Блера, који је инсистиро да га зовемо Тома Берић, зашто се одлучијо за тај чин.

"Већ одређено време осећам припадност Србији и Србству, англиканска црква ми није пружила духовну утеху, растезао сам англикански духовни канап и јео духовно воће, али ефекат је бијо слаб. Због тога сам се одлучијо да уђем под окриље Светог Саве и господина Вучића и постанем Православац. Почео сам одма да постим, ево узмите ослић послужите се, а такође учим и ћирилицу."

Иначе аутфит Тонија Блера за ову церемонију бијо је прилично необичан, на себи је имао шајкачу са кокардом динарске дивизије, гуњ, опанке шиљкане и мајцу са мапом Велике Србије. Након крштења у манастирског трпезарији је организована гозба где су се певале четничке песме, а Тони Блер је у позном стању пијанства наговаро госте "да крену на Косово и растерају та гомна тамо", све време агресивно машући ножем.

Тони Блер је такође најавијо да ће Србској Удби и Четничкој Обавевештајној Служби- ЧОС, открити све информације које зна о Енглеској и Чемерици, њиховој војсци, стратегијама и свему осталом у шта је имао увид.

"Све сам видео, све знам, не бојим се одмазде јер је сад уз мене Христ Бог".

За крштеног кума Тони Блер је узео Александра Вулина, који му је том приликом поклонијо једну фигурицу Че Геваре и једну фигурицу Војводе Мишића као поклон за крштење.

Када је стиго Милош Бојанић да запева на весељу, манастирском трпезаријом се проломијо аплауз. Ређали су се хитови, а када је Милош запево тандрчак тандрчак вретено званице су заиграле и коло. Потписника ових редова је облијо понос када је видо госте англосаксонце како везу колце, на крају су се наши пријатељи из Енглеске заветовали да ће свуда код куће ширити истину о Србији и ратовима деведесетих.

Пун утисака напустијо сам манастирску порту, претходно пожелевши Тонију Блеру много успеха у даљем животу и раду и под оркиљем Православља. Још један у низу успеха Србскога Вожда, ширимо пријатеље, ширимо круг утицаја, а Тони Блер као један од најмоћнијих људи на свету сигурно може много учинити за Отечество и Православну веру.

Elita Tenkre (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    539

Podrazumevano Re: ТОНИ БЛЕР ПРЕШО У ПРАВОСЛАВЉЕ

Srbo kralju!
    NAŠ KRAJ,NAŠA PRAVILA!!!

ivan_andj je trenutno na forumu
    Ораторство није максимум речи уз минимум мисли
    Buduća legenda ivan_andj (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1427

Боље да Србу ангажују за писање председничких говора, да нас Тома јопет негде не бламира...
    ... Генерале, ако данас не будемо јахали заједно, сутра ћемо висити одвојено!

Buduća legenda svarozic (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    990

Citat Original postavio ivan_andj Pogledaj poruku
    Боље да Србу ангажују за писање председничких говора, да нас Тома јопет негде не бламира...
    ali da Srpo blagoglagolja bogougotnim jazikom
    Džaba kupaći na rese
    kad nema šta da se trese!

Buduća legenda Rayela (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    959

Citat Original postavio Срба Србић Pogledaj poruku
    Слава тебје Христе Боожеее апостолом похвалом, мучеником Радованијем иже проповјед тројицааа јединосушнааајаааааа, одјекивало је из старог Србског манастира ЖИча.

Повод је бијо крштење Тонија Блера званог Кокарда, некада осведоченог непријатеља Србије и Србства, а данас ватреног борца за Отечество и све Србске земље. Питали смо Тонија Блера, који је инсистиро да га зовемо Тома Берић, зашто се одлучијо за тај чин.

"Већ одређено време осећам припадност Србији и Србству, англиканска црква ми није пружила духовну утеху, растезао сам англикански духовни канап и јео духовно воће, али ефекат је бијо слаб. Због тога сам се одлучијо да уђем под окриље Светог Саве и господина Вучића и постанем Православац. Почео сам одма да постим, ево узмите ослић послужите се, а такође учим и ћирилицу."

Иначе аутфит Тонија Блера за ову церемонију бијо је прилично необичан, на себи је имао шајкачу са кокардом динарске дивизије, гуњ, опанке шиљкане и мајцу са мапом Велике Србије. Након крштења у манастирског трпезарији је организована гозба где су се певале четничке песме, а Тони Блер је у позном стању пијанства наговаро госте "да крену на Косово и растерају та гомна тамо", све време агресивно машући ножем.

Тони Блер је такође најавијо да ће Србској Удби и Четничкој Обавевештајној Служби- ЧОС, открити све информације које зна о Енглеској и Чемерици, њиховој војсци, стратегијама и свему осталом у шта је имао увид.

"Све сам видео, све знам, не бојим се одмазде јер је сад уз мене Христ Бог".

За крштеног кума Тони Блер је узео Александра Вулина, који му је том приликом поклонијо једну фигурицу Че Геваре и једну фигурицу Војводе Мишића као поклон за крштење.

Када је стиго Милош Бојанић да запева на весељу, манастирском трпезаријом се проломијо аплауз. Ређали су се хитови, а када је Милош запево тандрчак тандрчак вретено званице су заиграле и коло. Потписника ових редова је облијо понос када је видо госте англосаксонце како везу колце, на крају су се наши пријатељи из Енглеске заветовали да ће свуда код куће ширити истину о Србији и ратовима деведесетих.

Пун утисака напустијо сам манастирску порту, претходно пожелевши Тонију Блеру много успеха у даљем животу и раду и под оркиљем Православља. Још један у низу успеха Србскога Вожда, ширимо пријатеље, ширимо круг утицаја, а Тони Блер као један од најмоћнијих људи на свету сигурно може много учинити за Отечество и Православну веру.
    Sto bre Srbo ne napravis neku ediciju svojih sabranih dela, makar sa Krste?

Ce skupimo neku kintu da to izfinanciramo.

Poznat Vaske (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    844

Jel ti je izvor Zafrkancije Tanzanija ????

Ističe se Lord Gledston (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    479
    Reputaciona moć
    91

Sto je babi milo - to joj se i snilo !!!
    MENS SANA IN CORPORE SANO!

Buduća legenda svarozic (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    990

Srpo je gralj Krztarice!
    Džaba kupaći na rese
    kad nema šta da se trese!

Ističe se Lord Gledston (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    479
    Reputaciona moć
    91

STO JE BABI MILO - TO JOJ SE I SNILO.!!!
    MENS SANA IN CORPORE SANO!

Elita Umri_muski (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    249

Meni zao sto se izgubio pojam blento iz srpskog jezika....Zato ovakvi ko Srba uteraju ostale u ludilo...

Срба Србић nije na forumu
    Где су Србске земље, ту су Србски Напредњаци
    Domaćin
    Učlanjen
    11.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Rayela Pogledaj poruku
    Sto bre Srbo ne napravis neku ediciju svojih sabranih dela, makar sa Krste?

Ce skupimo neku kintu da to izfinanciramo.
    Биће, здравље од Бога, али тренутно сам посвећен реформама тако да се нема времена.

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    166.897
    Reputaciona moć
    16748

Srbo daj link, pa da otkljucam temu...
    Iskrenost je skupa, ne očekuj je od jeftinih ljudi

Slične teme

1. Да ли Тони Блер више воли Вучића или Раму?
    Autor Андроник Комнин u forumu Politika
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 19.10.2014., 16:49
  2. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 24.06.2007., 11:47
  3. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.06.2007., 02:46
  4. О ПРЕЛАСКУ СА ислама на ПРАВОСЛАВЉЕ
    Autor Marty Misterija u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 07.05.2006., 15:53
  5. Православље и СВЕТ