Da li biste prihvatili ono sto je Isus Hrist odbio?

Da li bi ste se poklonili?

  • Da

  • Ne

  • Ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
"Opet ga uze đavo i odvede na goru vrlo visoku i pokaza mu sva carstva ovoga svijeta i slavu njihovu. I reče mu: Sve ovo daću tebi ako padneš i pokloniš mi se."
Ako padneš sa gore vrlo visoke imaš sve šanse da se razdroćkaš. I šta će ti onda sva carstva? Da budeš nepokretni diktator u kolicima. Dušu dao za snajperiste. :kafa:
Pogotovo što tako razdroćkan ne bi mogao da se pokloniš, pa ne bi ispunio uslove. :huh:
 
Mislim da bi bio domaci red da se jadnim forumasima kaze zasto se postovi brisu. Mi se trudimo da pisemo, a vi da brisete. Da bi ste nas uveli u red, potrebno je da nas naucite zasto vam se brisu ili prepravljaju tekstovi. Ovo je moj skromni doprinos za poboljsanje poslovanja u nepovoljnim edukativnim i finansijskim uslovima i put za izlazak iz krizne situacije.
 
Као што не постоји Бог, тако не постоје Исус ни Сотона. Тако да ни понуда никада није била на талону. Метафора која осуђује похлепу и то тако треба гледати. Зато сам и гласао за опцију НЕ.
 
Као што не постоји Бог, тако не постоје Исус ни Сотона. Тако да ни понуда никада није била на талону. Метафора која осуђује похлепу и то тако треба гледати. Зато сам и гласао за опцију НЕ.

Vazno je da si ti skontao da postoji vrhovni bog Odin, :lol:
 
"Opet ga uze đavo i odvede na goru vrlo visoku i pokaza mu sva carstva ovoga svijeta i slavu njihovu. I reče mu: Sve ovo daću tebi ako padneš i pokloniš mi se."
lako je isusu odbiti bilo. nebejaše iskompleksiran.

želju za slavom poreditie sa situacijom u kjojoj vam neznalice aplaudiraju da nešto znate.
a želju za moći sa situacijom gde vam drugi kreše dragu, a vi mu naredjujete.
 
"Opet ga uze đavo i odvede na goru vrlo visoku i pokaza mu sva carstva ovoga svijeta i slavu njihovu. I reče mu: Sve ovo daću tebi ako padneš i pokloniš mi se."
osim iz ugla kompleksa može se ovo razumeti iz ugla greha i smrti.

čovek je u suštini besmrtan osim ako se ne ogreši smrtno. ovozemaljski život je samo priprema za novi život. kroz zemaljski život duša se dogradjuje. sazreva, pa je od svake "nagrade" vladarske i slave u ovom svetu važnije je ne ogrešiti i izgubiti besmrtnu dušu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top