Dobra žena...

OcitiMazohista

Ističe se
Banovan
Poruka
2.531
U krevetu.
Znate li žene i imate li iskustva s ženama :per:
koje se onako javno, deklarativno i punokrvno izjašnjavaju da su ženske dobre u krevetu
same za sebe.
Znači šta znači taj fazon - ja sam živa vatra u krevetu?
Samopouzdanje? Egobildnig? Samohvala? Kurrveraj?
Ono vaše stručno viđenje i neposredno istustvo...
 
Obicno se skorpije utripuju da su fatalne. Misljenje o sebi kao zavodnici moze biti dobro jer jaca samopouzdanje, ali ako praksa ne prati navedeno onda ne vredi. Otreznjenje je neminovno.
 
U krevetu.
Znate li žene i imate li iskustva s ženama :per:
koje se onako javno, deklarativno i punokrvno izjašnjavaju da su ženske dobre u krevetu
same za sebe.
Znači šta znači taj fazon - ja sam živa vatra u krevetu?
Samopouzdanje? Egobildnig? Samohvala? Kurrveraj?
Ono vaše stručno viđenje i neposredno istustvo...
znaci da je doticna osoba prostakusa kad smatra daje ok da tako iznosi svoju intimu kakva god da je u krevetu
 
U sustini mi je jako neprijatno kada neko krene sa detaljima iz spavace sobe a mnoge zene to vole da rade. Kako vole, sa koje strane, ko je kakav bio...ne znam, meni je to intima i bas ne volim takve price.
 
U krevetu.
Znate li žene i imate li iskustva s ženama :per:
koje se onako javno, deklarativno i punokrvno izjašnjavaju da su ženske dobre u krevetu
same za sebe.
Znači šta znači taj fazon - ja sam živa vatra u krevetu?
Samopouzdanje? Egobildnig? Samohvala? Kurrveraj?
Ono vaše stručno viđenje i neposredno istustvo...

...obozavam zene naglasene senzualnosti, one su mi bas mmmmmm za druzenje...i druzim se, bas se druzim sa jednom takvom...
...sva je od sarma a po odevanju nista narocito, po stavu ponovo prosecno ali nesto iznutra...momci je obozavaju...i ja je obozavam...
...da li imam iskustva...ne, naravno:lol: ali ona je tako senzitivna, divne maste...bas smo malopre ispricale celu pricu, skupa sa erotskim detaljima, o noci iza nekih terasa koje nas mame...i kada za sebe kaze da joj krevet lezi...njoj zaista krevet lezi:rumenko:
 
U krevetu.
Znate li žene i imate li iskustva s ženama :per:
koje se onako javno, deklarativno i punokrvno izjašnjavaju da su ženske dobre u krevetu
same za sebe.
Znači šta znači taj fazon - ja sam živa vatra u krevetu?
Samopouzdanje? Egobildnig? Samohvala? Kurrveraj?
Ono vaše stručno viđenje i neposredno istustvo...

Poverujem da su stvarno toliko dobre... i onda nabijem komplekse...:D
 
U krevetu.
Znate li žene i imate li iskustva s ženama :per:
koje se onako javno, deklarativno i punokrvno izjašnjavaju da su ženske dobre u krevetu
same za sebe.
Znači šta znači taj fazon - ja sam živa vatra u krevetu?
Samopouzdanje? Egobildnig? Samohvala? Kurrveraj?
Ono vaše stručno viđenje i neposredno istustvo...

Kako-koja. Ima tako neke utripovane pa misle što su upadljivije to su bolje, al obično to nema veze s vezom.

A dobro kaže Kamael, hoće to škorpije tako. Mnogo se lože, a znaju biti mućak pravi.
 
Poznavao sam slikarku koja je za sebe tvrdila da je i u krevetu umjetnica .
Ja sam sebe predstavio kao višegodišnjeg dobrovoljnog apstinenta što je bila
i istina . Zanimljiva kombinacija a još a još zanimljivije je da smo
prvu zajedničku noć proveli u hotelskoj sobi u kojoj su na zidovima sobe bile
njene slike . Pokazalo se da je priča o umjetnosti u krevetu priča za malu djecu
ali pošto hotel ima odlično vino i perfektan madjarski gulaš moguće je i da ponovimo .:)
 
Ma ortakinje neke, poznanice, komšinice, pola ženskog roda tako, kao da mene briga šta one i kako rade u krevetu.

Sta znas, mozda otkrijes lezbejku u sebi jednog dana...

- - - - - - - - - -

Inace prica i ne toliko vezana za temu, ali mi pala na pamet sad...
Sedimo mi i komentarise drugarica lika sa kojim je bila na jedno vece kako mu je mali, kako je nikakav u krevetu i sve to tako... lik inace iz zajednickog drustva... da bi druga za nekih mesec dana bila u vezi vezi sa njim i pricala kako je frajer fenomenalan u krevetu i slicno... E sad ne znam, meni kad drugarica kaze da ne valja, ja ni ne probavam.. sto da gubim vreme bzv, ali ocigledno da ljudi rizikuju i van preporuke...
Mada msm da te price i nisu skroz beskorisne, ali ocigledno se ne moraju pokazati kao univerzalno tacne...
 
Dobra zena u krevetu je ona zena koja kad dodje u krevet sa covekom ne kenjja "kad ces da prestanes da pijes?,zasto trosis pare na te gluposti?,ko ti je ona namigusa? " itd. :D

pa sta onda da rade u krevetu? :eek:

uostalom, sta znaci biti dobra u krevetu?priustis partneru orgazam?dva?pet?ispunjavas skrivene fantazije i fetise?gledas red muskaraca ispred svog ulaza i delis brojeve kao u domu zdravlja?mnogo komplikacija oko proste racunice.ide ili ne ide.ne moze sa svakim isto i ne treba, i mislim da svi vrlo dobro znamo kada svesno idemo da odradimo taj seks, grubo receno, a kada znamo da cemo se narednih dana uz komesanje u donjem stomaku prisecati segmenata pomenute aktivnosti.
 
U krevetu.
Znate li žene i imate li iskustva s ženama :per:
koje se onako javno, deklarativno i punokrvno izjašnjavaju da su ženske dobre u krevetu
same za sebe.
Znači šta znači taj fazon - ja sam živa vatra u krevetu?
Samopouzdanje? Egobildnig? Samohvala? Kurrveraj?
Ono vaše stručno viđenje i neposredno istustvo...

Svaka žena koja u krevetu pokazuje zavidne performanse o tome uopšte ne razgovara. To me podseća na onaj film ,,U raljama života,, kad Bata dodje kod Štefice Cvek da je torba sa nizom marketinških trikova, pa završi sa hladnim pilećim batakom u ustima.
 
Poslednja izmena:
Ja volim da ih slusam

e, ma volim i ja da slusam i jedan i drugi pol.mada, citam ovde kako nije popularna ta komunikacija, a da se tice seksa.
imam dve najbolje drugarice i par dobrih drugova, plete se tu i uzduz i popreko, uz dosta detalja,ponekad. doduse, muskarci su neinventivniji u opisima, ali zlata vredni kao riznica saveta. :)

jao, kad smo kod dobre zene...dakle, imam drugaricu, senzualna zena,dobro izgleda, ali nikako nije mogla da se dokaci sa nekim ko bi joj bio ono..rukavica na ruku.elem, upozna ona tipa, dobar frajer, kliknu njih dvoje od starta, seks odlican, lete orgazmi, nama svima lakne, to je to, srecni smo.
kad, ne lezi vraze, posle dva meseca kaze ona nama kako ima problem.sta je sad? ispostavilo se da je prince charming prilicno...khm...nemastovit tj penetracija i cao.nista predigre, nista primanja, davanja, menjanja ambijenta, 'naci pakao.ok, sredicemo.probaj ovo, probaj ono, ma jok.
baja po svome tera i cao.seks je i dalje odlican i mi tu nekako prezalimo pomenuti nedostatak, sta ima veze, volite se, lepo vam je, ne treba biti alav, znas kakvih ima...odu oni na prvi zajednicki vikend, sve ide po planu, prste strasti i ona, u zanosu izgovori dve tri prikladne reci.
on je ladno prekinuo svaku aktivnost i profesorskim glasom je pitao "cemu to?".
po povratku sa vikenda,kada nam je prenela impresije, druga drugarica i ja smo prvo zanemele, a onda oplakale situaciju, a cuvena cemu to? replika usla je u nas svakodnevni zargon.
pa ti budi dobra zena u krevetu. :evil:
 
U krevetu.
Znate li žene i imate li iskustva s ženama :per:
koje se onako javno, deklarativno i punokrvno izjašnjavaju da su ženske dobre u krevetu
same za sebe.
Znači šta znači taj fazon - ja sam živa vatra u krevetu?
Samopouzdanje? Egobildnig? Samohvala? Kurrveraj?
Ono vaše stručno viđenje i neposredno istustvo...

prosli mesec sam bila kod kozmeticarke,vec sam pisala o njoj.to je ona o kojoj sam za sat vremena tretmana znala vise od njene najbolje drugarice
u jednom trenutku mi je rekla,zeno,ja sam ziva vatra u krevetu,meni je to u krvi,imam svedocanstvo:worth: i onda se zabulji znacajno u mene
ja ajd sad,nesto moram na to reci pitam,kako mislite svedocanstvo,kaze moj bivsi muz je bio svelerast,a kad vam to potvrdjeni svaler kaze,onda je to tako
aha,pa dobro:okok:
ne idem vise tamo,ta prica je bila jos i ok,al kad sam u detalje slusala porodjaj njene snaje kome ona cak nije ni prisustvovala...
 
U krevetu.
Znate li žene i imate li iskustva s ženama :per:
koje se onako javno, deklarativno i punokrvno izjašnjavaju da su ženske dobre u krevetu
same za sebe.
Znači šta znači taj fazon - ja sam živa vatra u krevetu?
Samopouzdanje? Egobildnig? Samohvala? Kurrveraj?
Ono vaše stručno viđenje i neposredno istustvo...

Nemam seksualno isustvo sa zenom. Uvek mi je bilo smesno to "dobar/dobra u krevetu" jer to nije univerzalno. Razliciti smo, prijaju nam i uzbudjuju nas razlicite stvari. Ono sto je nekom savrsenstvo meni moze biti mlako i obrnuto. Mislim da je najvaznije biti opusten, bez stega i kompleksa, poznavati sebe i osluskivati partnera. Sve ostalo su varijacije i pitanje energije i sklonosti.
Licno mi je vazno da mogu da se opustim, prepustim, razuzdam i ne libim nicega, a da sam opet sigurna u postovanje i ispravan tretman posle.
 
e, ma volim i ja da slusam i jedan i drugi pol.mada, citam ovde kako nije popularna ta komunikacija, a da se tice seksa.
imam dve najbolje drugarice i par dobrih drugova, plete se tu i uzduz i popreko, uz dosta detalja,ponekad. doduse, muskarci su neinventivniji u opisima, ali zlata vredni kao riznica saveta. :)

jao, kad smo kod dobre zene...dakle, imam drugaricu, senzualna zena,dobro izgleda, ali nikako nije mogla da se dokaci sa nekim ko bi joj bio ono..rukavica na ruku.elem, upozna ona tipa, dobar frajer, kliknu njih dvoje od starta, seks odlican, lete orgazmi, nama svima lakne, to je to, srecni smo.
kad, ne lezi vraze, posle dva meseca kaze ona nama kako ima problem.sta je sad? ispostavilo se da je prince charming prilicno...khm...nemastovit tj penetracija i cao.nista predigre, nista primanja, davanja, menjanja ambijenta, 'naci pakao.ok, sredicemo.probaj ovo, probaj ono, ma jok.
baja po svome tera i cao.seks je i dalje odlican i mi tu nekako prezalimo pomenuti nedostatak, sta ima veze, volite se, lepo vam je, ne treba biti alav, znas kakvih ima...odu oni na prvi zajednicki vikend, sve ide po planu, prste strasti i ona, u zanosu izgovori dve tri prikladne reci.
on je ladno prekinuo svaku aktivnost i profesorskim glasom je pitao "cemu to?".
po povratku sa vikenda,kada nam je prenela impresije, druga drugarica i ja smo prvo zanemele, a onda oplakale situaciju, a cuvena cemu to? replika usla je u nas svakodnevni zargon.
pa ti budi dobra zena u krevetu. :evil:

Ovako i ja :) Ne smatram to prostackim, jednostavno pricamo o svemu. Vazno mi je da ne iskompromitujem partnera, ali uvek dodje i do takvih razgovora. Jedna malo stidljivija drugarica me zeza: "Svaki razgovor sa tobom mora da se zavrsi ili pricom o hrani ili pricom o seksu" :lol: Pa i to je svakodnevnica :)
 
da, i ja uvek lajem svasta. narocito ako mi je dobro, pa to mora biti pohvaljeno:))
jedna mi se drugarica stalno zgrazavala, kao jao jbt aj nemoj
i dobro, sve je bilo tako dok se nije nasla u problemu..
onda je bilo, ej jel bi mogle da popricamo ne znam sta da radim
jedino se meni obratila, jer ni ostale pristojene zene ne pricaju o sexu.

- - - - - - - - - -

a ubedljio najjACI mi je stav ne pricaj dobhro o tipu, pozelece ga drugarice..
to su mi mrtvi ladni rekli neki muskarci:))))))))
e sad, ako je dotle doslo, nit mi treba takav tip, ni takve drugarice..:)
 

Back
Top