PAO STANDARD: Dara Bubamara sa kavijara spala na picu od 150 dinara!
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: PAO STANDARD: Dara Bubamara sa kavijara spala na picu od 150 dinara!

Iskusan Nikita Kulganov (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    112

Podrazumevano PAO STANDARD: Dara Bubamara sa kavijara spala na picu od 150 dinara!

Pevačica koja se hvali skupom garderobom, stanovima i večerama na luksuznim mestima u poslednje vreme hrani se u restoranima brze hrane
    Dara Bubamara spada u one pevačice koje posebno vole da se hvale kako žive na visokoj nozi. Svetska ekonomska kriza u njenom rečniku, bar za javnost, ne postoji, već samo izreka „puno košta“.

Novosadska folk pevačica ne može da izdrži, a da se svake nedelje ne pohvali kako je kupila novu skupocenu haljinu, bundu ili tašnu, obaveštava fanove da je otišla na neko luksuzno putovanje ili odvela prijateljice na večeru u neki skupoceni restoran. Na meniju su tada losos, kavijar, biftek i drugi specijaliteti koji „puno koštaju“. Bar ona tako kaže. Ali izgleda da je Darin standard opao, pa je zbog toga počela da jede hranu sa ulice.

Nju je ekipa „Paparaco lova“ snimila kako kupuje picu. I to ne celu, već parče od 150 dinara. Ali i nekoliko dana pre toga ista ekipa je snimila Bubamaru kako klopa u pekari. Ništa kavijar i losos, već burek i pogačice sa čvarcima.

Pozvali smo Daru da saznamo zbog čega je na njenom jelovniku sada jeftina hrana, ali je ona do zaključenja broja ostala nedostupna.

Podsetimo, donedavno se hvalila da mnogo zarađuje i da novac troši kao od šale.
    - Dosta novca zarađujem nedeljno. Svim dušebrižnicima poručujem da se prošetaju do katastra i pogledaju Darinu listu nepokretnosti. Trošim koliko hoću, pa ni moj muž Lane nema ništa protiv toga. Naravno da se uvek u mojoj okolini nađe neko da mi soli pamet o tome koliku lovu bacam na garderobu, pa sam pre neki dan i svojoj služavki rekla da je to moja stvar i zadovoljstvo koje me čini srećnom - rekla je Dara.
    http://www.kurir.rs/stars/pao-standard-dara-bubamara-sa-kavijara-spala-na-picu-od-150-dinara-clanak-1711607
    This is Turkish Air Forcing speaking on guard...You are approching Turkish air space...Change your heading south immediately

Iskusan petar_z (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Podrazumevano Re: PAO STANDARD: Dara Bubamara sa kavijara spala na picu od 150 dinara!

Da li stvarno verujete da pevaljke za Novu godinu dobijaju po 20-30000E? Pouzdano znam da je Karleusa dobila za novogodisnji nastup + repriza manje od 10000. Sto je opet puno pogotovo za nju ali je daleko od cifri kojim se razbacivala u javnosti.

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2085

Podrazumevano Re: PAO STANDARD: Dara Bubamara sa kavijara spala na picu od 150 dinara!

Malo malo pa nekog od tih "poznatih" vidim u "dolini gladnih" na nbg-u kako krkaju šiš,picu ili sendvič.

I oni su ljudi majku mu

Mada tamo je Megatrend...
    Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria-Dante Alighieri

Buduća legenda Kamael (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    724

Ani Stanic su reporteri upali bez kucanja u hotelsku sobu i zatekli je sa deckom kako na krevetu jedu pizzu.

Veoma poznat Vaske (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    978

Male a tako velike stvari

Elita
    Učlanjen
    30.05.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    0

A koja je pica od 150 dinara?

Domaćin Sabonis (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    77

Citat Original postavio Nikita Kulganov Pogledaj poruku
    Pevačica koja se hvali skupom garderobom, stanovima i večerama na luksuznim mestima u poslednje vreme hrani se u restoranima brze hrane
    Dara Bubamara spada u one pevačice koje posebno vole da se hvale kako žive na visokoj nozi. Svetska ekonomska kriza u njenom rečniku, bar za javnost, ne postoji, već samo izreka „puno košta“.

Novosadska folk pevačica ne može da izdrži, a da se svake nedelje ne pohvali kako je kupila novu skupocenu haljinu, bundu ili tašnu, obaveštava fanove da je otišla na neko luksuzno putovanje ili odvela prijateljice na večeru u neki skupoceni restoran. Na meniju su tada losos, kavijar, biftek i drugi specijaliteti koji „puno koštaju“. Bar ona tako kaže. Ali izgleda da je Darin standard opao, pa je zbog toga počela da jede hranu sa ulice.

Nju je ekipa „Paparaco lova“ snimila kako kupuje picu. I to ne celu, već parče od 150 dinara. Ali i nekoliko dana pre toga ista ekipa je snimila Bubamaru kako klopa u pekari. Ništa kavijar i losos, već burek i pogačice sa čvarcima.

Pozvali smo Daru da saznamo zbog čega je na njenom jelovniku sada jeftina hrana, ali je ona do zaključenja broja ostala nedostupna.

Podsetimo, donedavno se hvalila da mnogo zarađuje i da novac troši kao od šale.
    - Dosta novca zarađujem nedeljno. Svim dušebrižnicima poručujem da se prošetaju do katastra i pogledaju Darinu listu nepokretnosti. Trošim koliko hoću, pa ni moj muž Lane nema ništa protiv toga. Naravno da se uvek u mojoj okolini nađe neko da mi soli pamet o tome koliku lovu bacam na garderobu, pa sam pre neki dan i svojoj služavki rekla da je to moja stvar i zadovoljstvo koje me čini srećnom - rekla je Dara.
    http://www.kurir.rs/stars/pao-standard-dara-bubamara-sa-kavijara-spala-na-picu-od-150-dinara-clanak-1711607
    Ako je Dara spala na picu,onda je situacija smrtno ozbiljna...
    buongiorno Dio
    lo sai che ci sono anch'io

Obećava
    Učlanjen
    05.03.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pci sa bubamarama... jede pisu sa bubamarama, specijalnu, i nemoj ti da pricas prvo si reko da je to pica od 150 dinara,a onda vidimo da svjesno lazes jer si reko da je to parce pice.. na kraju ces reci da je to maslina sa pice od 150 dinara...ja ocekivao nesto korisno, a na primjer sto jede maja marijana pa kad uzivo pjeva zvuci ko Cd...ZA KOJI JE KU>RAC KORISNA TVOJA EMAT, burk je odlicno jelo, narocito ne znas ako nisi probao dobar, pica je odlicna stvar...
    Poslednji put ažurirao/la ---bozg--- : 20.03.2016. u 15:18

Slične teme

1. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 10.09.2012., 18:55
  2. Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 27.01.2011., 11:52
  3. Milosavljević: I meni pao standard
    Autor gost 23146 u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.12.2010., 15:37
  4. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.03.2007., 16:34