Sarkozi Krim je ruski a interesi SAD-a nisu interesi Evrope

Madmoiselle

Zainteresovan član
Poruka
114
Bivši francuski predsjednik Nicolas Sarkozy komentirao je aktualno stanje u Evropi oko Ukrajinske krize te pritom istaknuo kako "interesi Amerikanaca s Rusima nisu interesi Evrope i Rusije", navodeći kako Evropi ne treba "obnova Hladnog rata". Također je naveo kako se "Krim ne može kriviti" zbog njihove želje da se pridruže Rusiji, dok je za Ukrajinu izjavio kako "ne vidi da joj je suđeno da postane EU članica".
 
Bivši francuski predsjednik Nicolas Sarkozy komentirao je aktualno stanje u Evropi oko Ukrajinske krize te pritom istaknuo kako "interesi Amerikanaca s Rusima nisu interesi Evrope i Rusije", navodeći kako Evropi ne treba "obnova Hladnog rata". Također je naveo kako se "Krim ne može kriviti" zbog njihove želje da se pridruže Rusiji, dok je za Ukrajinu izjavio kako "ne vidi da joj je suđeno da postane EU članica".

Sarkozijeva izjava kao i Zika Obretkovic....
 
Bivši francuski predsjednik Nicolas Sarkozy komentirao je aktualno stanje u Evropi oko Ukrajinske krize te pritom istaknuo kako "interesi Amerikanaca s Rusima nisu interesi Evrope i Rusije", navodeći kako Evropi ne treba "obnova Hladnog rata". Također je naveo kako se "Krim ne može kriviti" zbog njihove želje da se pridruže Rusiji, dok je za Ukrajinu izjavio kako "ne vidi da joj je suđeno da postane EU članica".

Taj picopevac koji se uvek gura u prvi red za slikanje, pa ne samo da sebe gura nego i svoju Karlu:zcepanje:
Kako je on zayebao Gadafija, mislim da to u istoriji licemerstva ne postoji.
Sada se malo ukakio jer mu slavu preuzima dinastija Le Pen, ali sta da se radi?
Se la vi.
 
Bivši francuski predsjednik Nicolas Sarkozy komentirao je aktualno stanje u Evropi oko Ukrajinske krize te pritom istaknuo kako "interesi Amerikanaca s Rusima nisu interesi Evrope i Rusije", navodeći kako Evropi ne treba "obnova Hladnog rata". Također je naveo kako se "Krim ne može kriviti" zbog njihove želje da se pridruže Rusiji, dok je za Ukrajinu izjavio kako "ne vidi da joj je suđeno da postane EU članica".

Sarkozi je ratni zlocinac.
 
Bivši francuski predsjednik Nicolas Sarkozy komentirao je aktualno stanje u Evropi oko Ukrajinske krize te pritom istaknuo kako "interesi Amerikanaca s Rusima nisu interesi Evrope i Rusije", navodeći kako Evropi ne treba "obnova Hladnog rata". Također je naveo kako se "Krim ne može kriviti" zbog njihove želje da se pridruže Rusiji, dok je za Ukrajinu izjavio kako "ne vidi da joj je suđeno da postane EU članica".

To je sve u smislu kritike aktuelne vlasti koja ga je smenila. Samo populizam koji je sveprisutan.
Kada bi se vratio radio bi slicno ili isto.
 
To je sve u smislu kritike aktuelne vlasti koja ga je smenila. Samo populizam koji je sveprisutan.
Kada bi se vratio radio bi slicno ili isto.
Pa ovaj Olande bas nije nikoga svrgavao sa vlasti i ucestvovao u raznoraznim odmazdama. To je specijalitet picopevca.
Gadafi mu je davao silne milione za predizbornu kampanju, a ovaj ga je mrtav ladan posle i i unistio.
 
Mala osveta malog Madjara....:lol:

- - - - - - - - - -

Pa ovaj Olande bas nije nikoga svrgavao sa vlasti i ucestvovao u raznoraznim odmazdama. To je specijalitet picopevca.
Gadafi mu je davao silne milione za predizbornu kampanju, a ovaj ga je mrtav ladan posle i i unistio.

Taj je najgluplji i najljigaviji od svih francuskih predsednika do sada!
 
svi ti 'bivši' imaju neke komentare ovog tipa, aktuelni ne. najbolji dokaz da ti nesrećnici rade i pričaju samo i jedino ono što im se naredi

dobro si primetio. ali bas SVI drukcije ,,pevaju, kad su bivsi. bas demokratski

- - - - - - - - - -

Супер!!!!


Од сад нам Саркози ваља.

kome to VAMA????
 
Bivši francuski predsjednik Nicolas Sarkozy komentirao je aktualno stanje u Evropi oko Ukrajinske krize te pritom istaknuo kako "interesi Amerikanaca s Rusima nisu interesi Evrope i Rusije", navodeći kako Evropi ne treba "obnova Hladnog rata". Također je naveo kako se "Krim ne može kriviti" zbog njihove želje da se pridruže Rusiji, dok je za Ukrajinu izjavio kako "ne vidi da joj je suđeno da postane EU članica".

Е што волЕм ту "накнадну памет" када оду са власти - онда све знају....... море мр'ш........:rtfm:
 
Е што волЕм ту "накнадну памет" када оду са власти - онда све знају....... море мр'ш........:rtfm:

Pa Sarosi i Berlusconi su uvek podrzavali Rusiju kada je to bilo potrebno:

9cl-vodkag.jpg
 
Svi smo mi MI kada je majcica Rusija u pitanju. Ne i obavezno Putin, jel;)
ti dobro znas da je putin u ovom momentu olicenje rusije, zastitni znak. i ja bas nisam za kult licnosti, ali ovog momenta za njega jesam. pre 2 dana sam gledao intervju sa kasparovim na holandskoj TV, grozno je bilo gledati. voditelj ga je nekoliko puta prekidao i vracao na temu.toliko mrznje prema putinu, toliko mrznje prema rusiji nisam cuo ni video ni kod jednog ruso i putinomrzca. ovaj izgleda iz iste kuhinje kao i djindjic 20x ponavlja , skoro moli: napadnite rusiju, skinite putina , jedino tako zapad moze imati mir i prosperitet.

- - - - - - - - - -

Pa Sarosi i Berlusconi su uvek podrzavali Rusiju kada je to bilo potrebno:

9cl-vodkag.jpg

blajbi , ja sam mislio da si artiljerac, da se tvoj top puni otpozadi? kakva sablja i ti
 
Dragane10, Srbija je vecna dok ima decu kao sto si ti...:hvala:

blajbi, ja sam za vreme ratova iz holandije isao na ratista u krajini i bosni iako bas nista nemam ni sa krajinom ni sa bosnom. isao sam da pomognem SVOM narodu, imam cak i 3 pohvalnice. cujem da si i ti dobio veliku pohvalnicu kao valjani srpski oficir? dal je to istina? cak ovde citam da je tvoje ,,junastvo,, postalo legendarno . tako da se pocelo pricati o BLAJBINGOVANJU.
 

Back
Top