Pitanje za dugo brachne osobe

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Jutros bilo pitanje preko radio stanice za ove sto se nalaze dugo godina u braku /vezi

Koliko vremena uložite/potrošite u razgovor sa partnerom u toku dana (prosjek)

I tako sam vam prenijela pitanje odje

Uz pitanje ima i statistika ali nju tju tek odati kasnije :)
 
Jutros bilo pitanje preko radio stanice za ove sto se nalaze dugo godina u braku /vezi

Koliko vremena uložite/potrošite u razgovor sa partnerom u toku dana (prosjek)

I tako sam vam prenijela pitanje odje

Uz pitanje ima i statistika ali nju tju tek odati kasnije :)


У току дана онако, када шетамо или седимо у кафићу - интензивно.
 
nikad nisam bio ozbiljniji,to su mi pacijenti koji kao traze partnera s kojim imaju zajednicke teme,pogotovo one zabavljacke za dizanje pritiska

Razgovor je jako važan ako volimo



У току дана онако, када шетамо или седимо у кафићу - интензивно.


Navedi prosek

pola sata telefonom do 45 min i nekih 2 sata RL, zavisi. To ne može tačno da se izračuna, a što bi se pa i računalo. Ali, neverovatno, ostalo nam od studentskih dana da se čujemo 10 puta dnevno.

:)

Bravo i mogu ti retji da ste na dobrom putu da zajedno dočekate duboku starost :)
 


Како да наведем просек кад просек не постоји. Све зависи од тога шта се коме десило и шта је на тапету.

Прошле недеље смо причали по два сата дневно о његовим зачкољицама на послу, глава ме заболела.
 
Kad smo bili klinci, pa se išlo busom po Evropi, koliko se moglo... svi popadaju, što se vataju-vataju, pa se onda napiju, pa obezhglave, a nas dvoje non-stop samo pričamo 30 sati, nema problema, samo meljemo i ne možemo da se ispričamo. I deca su nam pričljiva :rumenko: Šta će, pilitji lol Samo se melje kao u mlinu...Mi smo svi vrlo pričljivi, to je valjda familijarno, našli se pa zašli lol
 
Jutros bilo pitanje preko radio stanice za ove sto se nalaze dugo godina u braku /vezi

Koliko vremena uložite/potrošite u razgovor sa partnerom u toku dana (prosjek)

I tako sam vam prenijela pitanje odje

Uz pitanje ima i statistika ali nju tju tek odati kasnije :)

Pravilo trojno....
Što se manje vide, više će se vole !
Što se manje sreću, veza postaje čvršća !
Što manje govore, bolje se čuju !

To je osnova za plodan, dugovečan i tolerantan brak !
 
Jutros bilo pitanje preko radio stanice za ove sto se nalaze dugo godina u braku /vezi

Koliko vremena uložite/potrošite u razgovor sa partnerom u toku dana (prosjek)

I tako sam vam prenijela pitanje odje

Uz pitanje ima i statistika ali nju tju tek odati kasnije :)

trtljamo brate kako ne
al i cutimo u duJetu kad svako radi svoje iako smo u istoj prostoriji
 

Back
Top