Отети Србин је жив, ИСИЛ траже 500.000 долара за њега!

Гамбино

Veoma poznat
Poruka
14.413
КРОНЕН ЦАЈТУНГ: Отети Србин је жив, ИСИЛ траже 500.000 долара за њега!

АУСТРИЈА14:06, 23.03.2015.

dalibor-savicic-foto-facebook-1425930468-623989.jpg


Фирма Далибора Савичића би највероватније платила за њега ако би се информација о откупу показала сто одсто тачном. Међутим, питање је, наводи Кроне, да ли би Аустрија уопште пристала на преговоре и нагодбу са терористима

БЕЧ - Србин Далибор Савичић, кога су са још осам колега са нафтног поља у Либији отели припадници терористичке Исламске државе, жив је и ИСИЛ за њега тражи 500.000 долара откупа, јавља бечки Кронен Зеитунг.

Подсетимо, 39-годишњи Далибор је Аустријанац српског порекла из Линца, некадашњи подофицир аустријских оружаних снага, који је последњих година радио за ВАОС, аустријско-малтешко предузеће које је осигуравало неопходан кадар и инфраструктуру на нафтним пољима.

Даибора и његове колеге отели су припадници ИСИЛ након што су убили једанаест чувара нафтног комплекса. Кронен цајтунг наводи да би Далиборова фирма највероватније платила откуп, ако би се информација о откупу показала сто одсто тачном. Међутим, питање је, наводи Кроне, да ли би Аустрија уопште пристала на преговоре и нагодбу са терористима.

http://www.kurir.rs/austrija/kronen...l-traze-500000-dolara-za-njega-clanak-1711300
 
Колико видим он је подофицир у аустријским оружаним снагама и највероватније да је радио у обезбеђењу нафтног поља које је после окупације Ирака припало Аустрији. А то се плаћа крваво. Или његовом главом или главом оних јадника којима су то отели.
У сваком случају радио је потпуно сраман и нечастан посао који је чиста пљачка.
 
Mučenik. Ako neće Austrijanci, mogli bismo mi da skupimo pare za otkup, skupljali smo za kurtu i murtu, pljačkali su nas kako su hteli, za ovog čoveka mi zaista ne bi bilo žao da dam pare. Kakav užas da im padne u šake, šokirana sam. Pa da li je moguće da ćemo gledati kako mu kreteni odsecaju glavu??????

A ko te tera da gledaš?

Sam pao, sam se ubio. Zna je gde ide i šta ga čeka. Ko ga yebe.

A ovo trolovanje da bi neka firma platila za običnog prašinara pola miliona :lol: možda u snovima.
 
Iš'o deci da kupi 'leba !

Ako je morao da ode iz Austrije u Libiju da zaradi za leba onda jbg. Da ode iz Srbije pa jos nekako i da razumem. Puno tih placenika koji idu po svetu su avanturisti, zavisnici od adrenalina, psihopate... Znam lika koji je u legiji stranaca. Nije mu dosta sto tamo skace sa padobranom nego kada dodje u Srbiju ode i leti paraglajderom.
 
Mučenik. Ako neće Austrijanci, mogli bismo mi da skupimo pare za otkup, skupljali smo za kurtu i murtu, pljačkali su nas kako su hteli, za ovog čoveka mi zaista ne bi bilo žao da dam pare. Kakav užas da im padne u šake, šokirana sam. Pa da li je moguće da ćemo gledati kako mu kreteni odsecaju glavu??????

Ne smatram da ne treba prstom mrdnuti samo zato što mislim da treba gaziti proklete fanatike. Tih 500 000 spasi jedan život i onda uništi ko zna koliko drugih. Treba ih sravniti sa zemljom. Evo, da ne bude da sam bezosjećajan na tuđi račun, ako ikad ja budem u takvoj situaciji nek' se zna da mi je želja da me osvete, a ne otplate.

- - - - - - - - - -

Da li se secate onog slucaja kada je Srbija platila 2 miliona evra za onog lika sto se potukao u USA?:think:

900 000 dolara koliko se sjećam... Što znači da smo platili tačno 900 000 dolara više nego što je trebalo... Kretena vaditi iz nevolje...
 
Колико видим он је подофицир у аустријским оружаним снагама и највероватније да је радио у обезбеђењу нафтног поља које је после окупације Ирака припало Аустрији. А то се плаћа крваво. Или његовом главом или главом оних јадника којима су то отели.
У сваком случају радио је потпуно сраман и нечастан посао који је чиста пљачка.

Tako je, ali Registra bi takvima da pomogne i plati od srpske sirotinje.
Da je kojim slucajem bio neki dobrovoljac, pristalica Gadafija, eeeeee onda ne bi moglo.

- - - - - - - - - -

Mučenik. Ako neće Austrijanci, mogli bismo mi da skupimo pare za otkup, skupljali smo za kurtu i murtu, pljačkali su nas kako su hteli, za ovog čoveka mi zaista ne bi bilo žao da dam pare. Kakav užas da im padne u šake, šokirana sam. Pa da li je moguće da ćemo gledati kako mu kreteni odsecaju glavu??????

A puca ti neka stvar kad Sonja Biserko samara srpske izbeglice sa Kosova. Gde je tad tvoj glas ........nemoj samo ti da nam pricas o sazaljenju nad Srbima.:roll:
 

Back
Top