Raslojavanje na forumu

gost 358859

Poznat
Poruka
7.403
Rece forumas ili forumasica na drugoj temi da postoji. I kad malo bolje pogledas postoji gomila tema gde se moze videti platezna moc forumasa, njihov obrazovni status, onda mogucnost i volja ulaganja u svoje kulturno uzdizanje, takodje sam primetila da vecina te teme koriste za samopromociju. Najmanje su posecene teme koje pricaju o nekim opstim stvarima koje se ne doticu toga da ostavimo dobru sliku.
Sad mene zanima sta vam to treba da se i na forumu proseravate? Msm nerealno je da je nekome toliko dosadno u zivotu da mora da ulaze napor u gradnju imidza na forumu, a neki to itekako rade, sad da li je prirodno ili ne stvarno ne znam... msm nema poente, ako ste mizerni u rl, ovde vam to nista ne pomaze, ako vam je tamo ok cemu to forsiranje toga i ovde. I da, ne mislim na diskutovanja o knjigama i slicne stvari. Cak i tu se vidi ko je dosao da prica o knjigama a ko da se proserava blago receno.
 
Poslednja izmena:
Rece forumas ili forumasica na drugoj temi da postoji. I kad malo bolje pogledas postoji gomila tema gde se moze videti platezna moc forumasa, njihov obrazovni status, onda mogucnost i volja ulaganja u svoje kulturno uzdizanje, takodje sam primetila da vecina te teme koriste za samopromociju. Najmanje su posecene teme koje pricaju o nekim opstim stvarima koje se ne doticu toga da ostavimo dobru sliku.
Sad mene zanima sta vam to treba da se i na forumu proseravate? Msm nerealno je da je nekome toliko dosadno u zivotu da mora da ulaze napor u gradnju imidza na forumu, a neki to itekako rade, sad da li je prirodno ili ne stvarno ne znam... msm nema poente, ako ste mizerni u rl, ovde vam to nista ne pomaze, ako vam je tamo ok cemu to forsiranje toga i ovde. I da, ne mislim na diskutovanja o knjigama i slicne stvari. Cak i tu se vidi ko je dosao da prica o knjigama a ko da se proserava blago receno.


И ја то примећујем - авиони, камиони, ***** материне.

Најмање је обичних, животних тема, све се своди на - види ме како једем, пијем, путујем и сличне незанимљивости.
 
Rece forumas ili forumasica na drugoj temi da postoji. I kad malo bolje pogledas postoji gomila tema gde se moze videti platezna moc forumasa, njihov obrazovni status, onda mogucnost i volja ulaganja u svoje kulturno uzdizanje, takodje sam primetila da vecina te teme koriste za samopromociju. Najmanje su posecene teme koje pricaju o nekim opstim stvarima koje se ne doticu toga da ostavimo dobru sliku.
Sad mene zanima sta vam to treba da se i na forumu proseravate? Msm nerealno je da je nekome toliko dosadno u zivotu da mora da ulaze napor u gradnju imidza na forumu, a neki to itekako rade, sad da li je prirodno ili ne stvarno ne znam... msm nema poente, ako ste mizerni u rl, ovde vam to nista ne pomaze, ako vam je tamo ok cemu to forsiranje toga i ovde. I da, ne mislim na diskutovanja o knjigama i slicne stvari. Cak i tu se vidi ko je dosao da prica o knjigama a ko da se proserava blago receno.

Sto se mene tice to je samo neka igra, sindrom teatra, uzivljavanje u ulogu, jer ovde postoji i postojalo je bar pedesetak osoba koje me uzivo poznaju i koje vrlo dobro znaju koji su moji limiti i bez tumacenja onoga sto ovde napisem, znaci o gradjenju vestackog imidza ne moze biti reci vec iskljucivo o zajebanciji. A ta linija prepotentnosti, uobrazenosti, potreba za kurchenjem i sl. mi je strana i u realnosti, tako da to ne mogu ozbiljno da odigram ni u virtualnom svetu. Bilo sta sto vuce na prezentaciju mog lika i dela uglavnom obavezno propratim nekim karikiranjem, da bih naglasio neozbiljnu notu takve aktivnosti. :)
 
Ljudi žive kako žive, sa više ili manje para, pismeniji ili nepismeniji, pametniji ili tupaviji, sa različitim ili minimalnim interesovanjima.
U svemu tome je najlepše što svako, ma kakav bio, može u moru različitih ljudi da pronađe adekvatnog sagovornika, pa makar to bilo na fotografiji, kuvanju, značkicama i markama koje se skupljaju ili pojedinim temama na ovom pdf-u.

Kada bismo svi obukli uniforme i sakrili svoje različitosti ispod istih, lepota prepoznavanja bila bi nemoguća.
 
I da, ljudi kad gledaju sa strane - nepoznate ljude ( iz nekih njima poznatih razloga), jesu u stanju da nafiluju pricu takvih razmera da "objekat posmatranja" ne moze sam sebe da prepozna u ogledalu. Zbog te lepote "poroka", naravno. :lol:
 
svako se hvali s čim ima
i svako sse češe gde ga svrbi

ono i mene je to fasciniralo
ak kad sabereš tu smo gde smo
kukao ili se hvalio to ništa
ne pokazuje način i standard života

- - - - - - - - - -



ista muka :)))



Смисао форума није самопромоција и самореклама већ конверзација и полемика.

То ми фали.
 
Rece forumas ili forumasica na drugoj temi da postoji. I kad malo bolje pogledas postoji gomila tema gde se moze videti platezna moc forumasa, njihov obrazovni status, onda mogucnost i volja ulaganja u svoje kulturno uzdizanje, takodje sam primetila da vecina te teme koriste za samopromociju. Najmanje su posecene teme koje pricaju o nekim opstim stvarima koje se ne doticu toga da ostavimo dobru sliku.
Sad mene zanima sta vam to treba da se i na forumu proseravate? Msm nerealno je da je nekome toliko dosadno u zivotu da mora da ulaze napor u gradnju imidza na forumu, a neki to itekako rade, sad da li je prirodno ili ne stvarno ne znam... msm nema poente, ako ste mizerni u rl, ovde vam to nista ne pomaze, ako vam je tamo ok cemu to forsiranje toga i ovde. I da, ne mislim na diskutovanja o knjigama i slicne stvari. Cak i tu se vidi ko je dosao da prica o knjigama a ko da se proserava blago receno.

Odgovor je slojevit.

Prvo, danas smo svi umrezeni preko telefona i racunara tako da vise ne stoji ona tvdrnja da su forumasi neki mali, debeli, brkati, nesredjeni ljudi koje niko nece...
Drugo, ljudi su posebni, svako na svoj nacin...i svako je divan na svoj nacin...tuzno je ako ljudi ne vrednuju sebe...
Trece, bilo kakav hobi, u sveopstoj depresiji koja je uhvatila Balkan, je povod da mu pruzim ruku i naklonim se jer je mnogo teze odrzati sebe iznad vode u bari nego u bistrom, lednickom jezeru...
Cetvrto, etiketa koja ljude svrstava u neku grupu nikada ne govori o etiketiranom vec o problemu koji imaju drugi sa njim a ne on sa drugima
Peto, najlakse je postati deo mase ali je to ujedno i najveca izdaja na koju pred zivotom nemamo pravo
Sesto, ista stvar moze postati motivacija i frustracija...ako neko kuva bolje, mozemo ga opljuvati sto trosi kad deca gladuju a mozemo skupiti ono najbolje iz njega i unaprediti sebe
Sedmo...mada ima toga jos, ne gledamo svi na svet iz istih ociju...dva para ociju vide razlicite nijanse i drugaciju sustinu...zato mozda ne bi sebi smeli da damo za pravo da kritikujemo ono sto mozda i ne razumemo najbolje a svakako nemamo pravo da sudimo jer ni motive cestito ne znamo.
 
Rece forumas ili forumasica na drugoj temi da postoji. I kad malo bolje pogledas postoji gomila tema gde se moze videti platezna moc forumasa, njihov obrazovni status, onda mogucnost i volja ulaganja u svoje kulturno uzdizanje, takodje sam primetila da vecina te teme koriste za samopromociju. Najmanje su posecene teme koje pricaju o nekim opstim stvarima koje se ne doticu toga da ostavimo dobru sliku.
Sad mene zanima sta vam to treba da se i na forumu proseravate? Msm nerealno je da je nekome toliko dosadno u zivotu da mora da ulaze napor u gradnju imidza na forumu, a neki to itekako rade, sad da li je prirodno ili ne stvarno ne znam... msm nema poente, ako ste mizerni u rl, ovde vam to nista ne pomaze, ako vam je tamo ok cemu to forsiranje toga i ovde. I da, ne mislim na diskutovanja o knjigama i slicne stvari. Cak i tu se vidi ko je dosao da prica o knjigama a ko da se proserava blago receno.

Ovde se i piše o opštim stvarima i baš zbog toga se provlače priče o platežnoj moći, obrazovanju i interesovanjima. Ne ide da neko ko ima dobra primanja laže da živi u bedi samo da bi bio dopadljiv drugima, ne ide da se glumi nepismenost i neobrazovanost da bismo se približli prosečnom građaninu ove države, ne možemo graditi imidž koji ne posedujemo, osim ako nismo naučili da lažemo. Nemam rezervne naloge da bih mogla kao u pozorištu da imam više uloga i pitanje je da li bih umela da izgradim slike nepostojećih ličnosti. Mi smo to što jesmo, žao mi je ako te je nešto razočaralo, ali takvi smo, ili sam ja bar takva i ne mogu te folirati sve i da hoću. Mogu mnoge pojedinosti da prećutim, ali da lažem ne ide, matora sam žena.
 
Poslednja izmena:
Ovde se i piše o opštim stvarima i baš zbog toga se provlače priče o platežnoj moći, obrazovanju i interesovanjima. Ne ide da neko ko ima dobra primanja laže da živi u bedi samo da bi bilo dopadljiv drugima, ne ide da se glumi nepismenost i neobrazovanost da bismo se približli prosečnom građaninu ove države, ne možemo graditi imidž koji ne posedujemo, osim ako nismo naučili da lažemo. Nemam rezervne naloge da bih mogla kao u pozorištu da imam više uloga i pitanje je da li bih umela da izgradim slike nepostojećih ličnosti. Mi smo to što jesmo, žao mi je ako te je nešto razočaralo, ali takvi smo, ili sam ja bar takva i ne mogu te folirati sve i da hoću. Mogu mnoge pojedinosti da prećutim, ali da lažem ne ide, matora sam žena.


Мрзи ме да куцам али мислим да није реч о глумљењу скромног дудука не бисмо ли се допали широким масама.
 
Ovde se i piše o opštim stvarima i baš zbog toga se provlače priče o platežnoj moći, obrazovanju i interesovanjima. Ne ide da neko ko ima dobra primanja laže da živi u bedi samo da bi bio dopadljiv drugima, ne ide da se glumi nepismenost i neobrazovanost da bismo se približli prosečnom građaninu ove države, ne možemo graditi imidž koji ne posedujemo, osim ako nismo naučili da lažemo. Nemam rezervne naloge da bih mogla kao u pozorištu da imam više uloga i pitanje je da li bih umela da izgradim slike nepostojećih ličnosti. Mi smo to što jesmo, žao mi je ako te je nešto razočaralo, ali takvi smo, ili sam ja bar takva i ne mogu te folirati sve i da hoću. Mogu mnoge pojedinosti da prećutim, ali da lažem ne ide, matora sam žena.

Ne budes li naucila da lagis neces naci shvalera. :deda:

:)))))
 
Ovde se i piše o opštim stvarima i baš zbog toga se provlače priče o platežnoj moći, obrazovanju i interesovanjima. Ne ide da neko ko ima dobra primanja laže da živi u bedi samo da bi bio dopadljiv drugima, ne ide da se glumi nepismenost i neobrazovanost da bismo se približli prosečnom građaninu ove države, ne možemo graditi imidž koji ne posedujemo, osim ako nismo naučili da lažemo. Nemam rezervne naloge da bih mogla kao u pozorištu da imam više uloga i pitanje je da li bih umela da izgradim slike nepostojećih ličnosti. Mi smo to što jesmo, žao mi je ako te je nešto razočaralo, ali takvi smo, ili sam ja bar takva i ne mogu te folirati sve i da hoću. Mogu mnoge pojedinosti da prećutim, ali da lažem ne ide, matora sam žena.
Pih, matora žena, a čita Politikin zabavnik :zkez:
 
Anonimus kešnuo više od 300 hiljada evra za najnoviji tip "Majbaha", na nedavnom salonu automobila.
Da li je to, bar, malecni primer raslojavanja ?
I, ako je novac zarađen pošteno, a više je nego jasno da nije, zbog čega meraklija krije identitet !?

Koliko li je dece toga dana ostalo bez mleka .....!??
 
Ne budes li naucila da lagis neces naci shvalera. :deda:

:)))))

Trudila sam se da naučim da lažem, ali izgleda da sam kasno počela sa tim lekcijama. Nije urodilo plodom.:(
Ko me šiša kad sam budala, takoreći duduk, stara lepa reč iz Elektikinog leksikona srpkih bisera.

Pih, matora žena, a čita Politikin zabavnik :zkez:

I ovaj dečji časopis je sjajan.

https://static.kupindoslike.com/-Naj-casopis-za-tinejdzere_slika_L_13116165.jpg
 

Back
Top