Zvucnici

Don Corleone

Primećen član
Poruka
515
Imam Asus A52DE laptop, zvucnici su prestali odjednom da rade na laptopu opetativnog sistema win 7, zbog virusa i tog problema instalirao sam novi operativni sistem win 8.1 ali ni na njemu nema zvuka, zvuk ima samo u slucaju da se na njega povezu zvucnici za PC, njegov zvucnik ne radi, prestao odjednom pre 3-4 dana? :)

U napred hvala na pomoci
 
I ja sam isto to pomislio da su otisli zvucnici, jer zvuka ima na PC zvucnicima kad se nakaci na njega, a bez njih se ne cuje nista na njegovom zvucniku, ali eto pokrenuo sam temu cisto da vidim dal nema neko od vas neki predlog :)
 
I ja sam isto to pomislio da su otisli zvucnici, jer zvuka ima na PC zvucnicima kad se nakaci na njega, a bez njih se ne cuje nista na njegovom zvucniku, ali eto pokrenuo sam temu cisto da vidim dal nema neko od vas neki predlog :)

Nemam lap top ali ako recimo ima potenciometar za regulisanje jacine mozda on pravi problem.

Imas valjda nekog poznanika, druga... ko se malo bolje razume. Pitaj ga da on malo pogleda. Barem ces znati da nije softverski problem.
 

Back
Top