Krajnje je vreme da se ujedinimo protiv vladara u senci

Poruka
4.292
Oni nisu zapad, oni nisu Amerikanci, oni nisu Evropljani, oni su izrodi sacica gadova sa zapada satanista koji zele da kontrolisu ceo svet. Znaju da ne moze da nas kontrolisu ako smo 7 000 000 000 zato zele ratovima, vakcinama, bolrestima, ekonomskom krizom koju su kreirali itd da nas smanje na 500 000 na planeti. Glavno oruzje u depopulaciji je 3 svetski rat kojeg planiraju jako uskoro za godnu do 2 dana.

Caki zapadnjaci koji sad kazu mene se to ne dotice nista sta me briga neka znaju da se i njih dotice itekako jer kad jednog po jednog srede srednji istok, rusiju, kinu i ostale slobodne drzave docice red i na svakog amerikanca i evropljanina

 
Utopija !
Koja će to sila odjednom ujediniti svet i usmeriti ga u trenu ka istom cilju ?
Jer, samo tako mogu da se sruše vladari iz senke.
Prejaki su, nemilosrdni i vešti.
Moglo bi to, svakako, ali uz pomoć Boga !
A, da li hoće Bog ?

Nisam siguran, jer da hoće zbog čega je dozvolio da nastanu ?
Test?
Nekako mislim da je njihovo postojanje neophodno bas zato da bi nas ostale poguralo napred.
Jer da nema nekog izazova i velike prepreke, kako bi covek duhovno evoluirao.
 
5516_brad_pitt_sulejman_velicanstveni.jpg
 
Oni nisu zapad, oni nisu Amerikanci, oni nisu Evropljani, oni su izrodi sacica gadova sa zapada satanista koji zele da kontrolisu ceo svet. Znaju da ne moze da nas kontrolisu ako smo 7 000 000 000 zato zele ratovima, vakcinama, bolrestima, ekonomskom krizom koju su kreirali itd da nas smanje na 500 000 na planeti. Glavno oruzje u depopulaciji je 3 svetski rat kojeg planiraju jako uskoro za godnu do 2 dana.

Caki zapadnjaci koji sad kazu mene se to ne dotice nista sta me briga neka znaju da se i njih dotice itekako jer kad jednog po jednog srede srednji istok, rusiju, kinu i ostale slobodne drzave docice red i na svakog amerikanca i evropljanina

Istina, njih šaka gologuzana (ljudskih) je zaista jača od Rusije, Kine, Demokratske Narodne Republike Koreje... sasvim je izvesno da će šaka njih osloboditi ove države od diktatura.

Američki narod živi u idili američkog sna, ako čekaš na njih zayebao si se brale, neće njima nikada dodijati tako lagodan i lep život. Tamo je narod tako druželjubiv, tolerantan, trpeljiv i pre svega nasmejan!


Vidi ovo, 47 miliona na bonovima za hranu... brale moj, koliko je država moćna da im dele besplatnu hranu. Dok narod umire po svetu od gladi, oni se tove besplatno. Znaš koliko samo ima tamo beskućnika? To je toliko slobodna zemlja da ti ne treba kuća, rođo moj! Zašto bi se narod žalio na takvu utopiju?
 

Back
Top