U kutijama ispred Vlade pronađen životinjski izmet

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/54...ADE-Sumnjiva-kutija-pronadjena-u-Kneza-Milosa

Kontradiverziona ekipa MUP-a ustanovila je da se u kutijama postavljenim jutros na više lokacija u Beogradu ne radi o eksplozivnim napravama. Policija je saopštila da su jutros, oko 8.00, kutije pronađene ispred zgrade Vlade Srbije u Nemanjinoj 11, zatim u Kneza Miloša 20, Nemanjinoj od 22 do 26 (sedište više ministarstava), Nemanjine 17a i Vlajkovićeve od 3 do 5.


paket.jpg
 
UHAPŠEN ZBOG PSEĆE KAKE: BIA sumnjiči anarhistu za kutije ispred zgrade Vlade Srbije!


Član Anarhosindikalističke inicijative R.T. je odbio da službenicima BIA da bilo koje ime, ili pruži bilo kakve informacije koje nisu javno dostupne o aktivistima, organizacijama, grupama ili pokretima za koje su oni pokazali interesovanje, navodi se u saopštenju ove organizacije

ŠOKANTNO: UZBUNA ZBOG GO**NA

Pun paket fekalija blokirao ceo Beograd i ugrozio bezbednost!
BEOGRAD - Službenici Bezbednosno-informativne agencije (BIA) priveli su danas na saslušanje člana Anarhosindikalističke inicijative (ASI) zbog sumnje na umešanost u postavljanje kutija sa životinjskim izmetom ispred zgrade Vlade Srbije i drugih državnih institucija, saopštio je ASI.

"Naš pripadnik je negirao bilo kakvu umešanost Anarhosindikalističke inicijative i njenih članova u ovaj incident, ukazujući da su metode našeg delovanja pre svega orijentisane na radikalizovanje radničkih borbi, organizovanje štrajkova, protesta i blokada, a ne organizovanje umetničkih performansa", navodi se u saopštenju.

U saopštenju se dodaje i da su pripadnike BIA interesovale informacije vezane za delovanje ASI, regionalno organizovanje radikalnih radničkih aktivista, kao i Međunarodno udruženje radnika i radnica - sindikalnu internacionalu kojoj ASI pripada duže od 10 godina.

Kako se ističe, član Anarhosindikalističke inicijative R.T. je odbio da službenicima BIA da bilo koje ime, ili pruži bilo kakve informacije koje nisu javno dostupne o aktivistima, organizacijama, grupama ili pokretima za koje su oni pokazali interesovanje.


Veliki uspeh za BIA-u!

:worth:

http://www.kurir.rs/crna-hronika/uh...ije-ispred-zgrade-vlade-srbije-clanak-1711762
 
Poslednja izmena:
pa jeste , lepo upakovana , gotovo je bilo nemoguće napraviti razliku od onih u armaniju gućiju .....koji se šetaju po tim institucijama .

Nije mi jasno zašto se bia ne diže zbog takvih koji su mnogo opasniji po okolinu i državu .

Ови су лепше упаковани :mrgreen:
 
Код мене у крају кучећих гована колико хоћеш, сад ће БИА да крене да сређује ствари.

I kod mene isto imaju bazu...
Ja mislio našle komšije "zgodno mestašce" pa... medjutim SVE STRANI AGENTI
NAime kada ih pitam sa prozora "Odkad se kenjaža zove šetanje, jel šetaš i po WC-u"
a oni gledaju belo ne odgovaraju ništa

kako da odgovore kada su STRANI AGENTI koji ne znaju srbski?
Provalio sam ih po imenima kerova: Ginger, Bony, Astor, Mimi, Lucky...

jedino sam mogao da razgovaram sa ovim što kera nazvao Mića... taj je naš...
a ostali ne znaju srbski kad ih piaš oko gomana...

BIA mora da utvrdi odkud ovoliko prisustvo strane agenture pod mojim prozorom...
Fala na združenoj akciji unapred!

Zabrinuti Gradjanin
 
oko zgrade vlade je zona bezbednosti, pa sumnjiv paket i jeste teroristicka akcija. bez obzira sta je u njemu

danas su dovna unutra, sutra dovna mogu da postave svasta nesto.

da se ja pitam taj mi ne bi video belog dana, never ever

ako ga puste kao nema veze to je najava vrlo losih desavaanja u srbiji. jer je ovo samo pocetak aktivnosti extremista
 
oko zgrade vlade je zona bezbednosti, pa sumnjiv paket i jeste teroristicka akcija. bez obzira sta je u njemu

danas su dovna unutra, sutra dovna mogu da postave svasta nesto.

da se ja pitam taj mi ne bi video belog dana, never ever

ako ga puste kao nema veze to je najava vrlo losih desavaanja u srbiji. jer je ovo samo pocetak aktivnosti extremista

oko zgrade vlade se redovno sere od strane silnih baba i tetki sa kerovima
pa onda oni bambusi od praznih života sa cvikerima na očima i mobilnim telefonom na uvetu kao pričaju sa nekim

e ali, to bilo do skora... da se sere samo okolo...
od kako su ušli oni tvoji počelo i po unutra
 
mima, sad će catterpillar da dodje
a ti smotaj jednu pitu dok se ja ne vratim
zaključaj se dobro, ja ću sutra na prozore i vrata da postavim rešetke i bravu

poslao sam im dopis da povećaju pripravnost i budnost po svim parkovima

Мислим да је ово решење

4ig3et.jpg
 
Ако тзв. "мере штедње" потрају, псећи измет па и за овакве перфомансе тешко ће се проналазити на улицама ЈЕР НЕЋЕ БИТИ ПАСА - ЉУДИ ЋЕ ИХ ЛОВИТИ, ТРАНЖИРАТИ И ПСЕЋИМ МЕСОМ ПУНИТИ СВОЈЕ ПРАЗНЕ ЗАМРЗИВАЧЕ!
 
Ако тзв. "мере штедње" потрају, псећи измет па и за овакве перфомансе тешко ће се проналазити на улицама ЈЕР НЕЋЕ БИТИ ПАСА - ЉУДИ ЋЕ ИХ ЛОВИТИ, ТРАНЖИРАТИ И ПСЕЋИМ МЕСОМ ПУНИТИ СВОЈЕ ПРАЗНЕ ЗАМРЗИВАЧЕ!

Јбг, доста су људи по Београду хранили псе, долази време кад ће пси да хране људе..
 
Anarhista uhapšen zbog sumnje da je ostavio izmet u paketu ispred državnih zgrada

Službenici Bezbednosno-informativne agencije (BIA) priveli su juče na saslušanje člana Anarhosindikalističke inicijative (ASI) zbog sumnje na umešanost u postavljanje kutija sa životinjskim izmetom ispred zgrade Vlade Srbije i drugih državnih institucija, saopštio je ASI.

589243_ktuija_f.jpg


"Naš pripadnik je negirao bilo kakvu umešanost Anarhosindikalističke inicijative i njenih članova u ovaj incident, ukazujući da su metode našeg delovanja pre svega orijentisane na radikalizovanje radničkih borbi, organizovanje štrajkova, protesta i blokada, a ne organizovanje umetničkih performansa", navodi se u saopštenju.

U saopštenju se dodaje i da su pripadnike BIA interesovale informacije vezane za delovanje ASI, regionalno organizovanje radikalnih radničkih aktivista, kao i Međunarodno udruženje radnika i radnica - sindikalnu internacionalu kojoj ASI pripada duže od 10 godina.

Kako se ističe, član Anarhosindikalističke inicijative R.T. je odbio da službenicima BIA da bilo koje ime, ili pruži bilo kakve informacije koje nisu javno dostupne o aktivistima, organizacijama, grupama ili pokretima za koje su oni pokazali interesovanje.


R.T.je uvek nalazio eksplicitne načine da izrazi gađenje prema odnarođenim vlastima.

Čini mi se da je poruka ovog performansa da se pojasni odnarođenim vlastima šta radnici u Srbiji jedu pošto vlasteli i partijskim parazitima ide toliko dobro da mezete isključivo tartufe i karpačo.

Šta vi mislite?
 
Не знам да ли да се смејем на сав глас или у себи ... плашим се да ме неки комунални полицајац или антитерориста не ухапси !?

МУП ради на вештачењу садржаја кутија
Припадници Министарства унутрашњих послова раде на вештачењу садржаја кутија које су јутрос пронађене испред зграде Владе Србије и на још неколико локација у Београду, саопштио је МУП Србије.
У саопштењу се додаје да су јутрос око 8.00 кутије пронађене испред зграде Владе Србије у Немањиној 11, затим у Кнеза Милоша 20,
Немањиној од 22 до 26 (седиште више министарстава), Немањине 17а и Влајковићеве од 3 до 5.
Кутије су димензија 20x30x10 центиметара, а контрадиврзиона екипа МУП-а је установила да се не ради о експлозивним направама.

Опширније: http://rs.sputniknews.com/vesti/20150323/822275.html#ixzz3VIAPz7hF
 
Не знам да ли да се смејем на сав глас или у себи ... плашим се да ме неки комунални полицајац или антитерориста не ухапси !?

МУП ради на вештачењу садржаја кутија
Припадници Министарства унутрашњих послова раде на вештачењу садржаја кутија које су јутрос пронађене испред зграде Владе Србије и на још неколико локација у Београду, саопштио је МУП Србије.
У саопштењу се додаје да су јутрос око 8.00 кутије пронађене испред зграде Владе Србије у Немањиној 11, затим у Кнеза Милоша 20,
Немањиној од 22 до 26 (седиште више министарстава), Немањине 17а и Влајковићеве од 3 до 5.
Кутије су димензија 20x30x10 центиметара, а контрадиврзиона екипа МУП-а је установила да се не ради о експлозивним направама.

Опширније: http://rs.sputniknews.com/vesti/20150323/822275.html#ixzz3VIAPz7hF

Па то се и ја питам горе, треба видети где је лик набавио тако ретку и дефицитарну ствар у Београду као што је псећи измет.
 

Back
Top