okupljanje

Poznajem nekoliko forumašica sa pdf Žene, pila sam sa njima kafu. Poznajem neke bivše forumašice, bile su kod mene u gostima. A poznajem bar 20 žena sa pdf Kulinarstvo (koji je pokojni u međuvremenu, jer mi tab nije dao da ga moderišem :zkez: ) i sa njima se viđam jednom godišnje na Etno sajmu u Bg, i njih 5 - 6 sa kojima sam stalno u kontaktu, i koje jednom godišnje, u sezoni bostana, dođu kod mene u goste.
 
A ti neces nigde u goste? :think: ili ne zovu kokoske :malav:

Neke od forumašica su me (ne)kulturno eskivirale. Pričalo se o nekim sastajanjima, bila sam u planu, i posle samo gledala slike, bez mene naravno. I to ne jednom, pa da pomislim da je slučajnost, nego se slučajno desilo...pa...nekoliko puta. :zkez: Ima majka kraljica Ceca neku pesmu, u kojoj kaže "dobar si za noć, ali ne za dve", pa sam ukapirala da je i sa mnom tako. Možda sam bila dobar sagovornik na forumu, ok lik preko ekrana, ali za neki provod u rl sam ipak bila samo domaćica. Istina, zadovoljna, ali nisam dorasla tom krugu (uglavnom) učenih žena. Pričam o forumašicama sa pdf Žene.

Sa ovima sa Kulinarstva je druga priča, one zovu u goste, čujemo se preko FB, telefonom, među njima sam stekla prijatelje za ceo život. Sa jednom od njih se češće čujem nego sa svojim kumama i najboljom drugaricom.
 
ili jos bolje - gde se hoda.. najbolji razgovori su u hodu.. opicimo petnaestak km po fruskoj gori, to bih ja voleo
ti bi da se izgubimo u sumi :(
Neke od forumašica su me (ne)kulturno eskivirale. Pričalo se o nekim sastajanjima, bila sam u planu, i posle samo gledala slike, bez mene naravno. I to ne jednom, pa da pomislim da je slučajnost, nego se slučajno desilo...pa...nekoliko puta. :zkez: Ima majka kraljica Ceca neku pesmu, u kojoj kaže "dobar si za noć, ali ne za dve", pa sam ukapirala da je i sa mnom tako. Možda sam bila dobar sagovornik na forumu, ok lik preko ekrana, ali za neki provod u rl sam ipak bila samo domaćica. Istina, zadovoljna, ali nisam dorasla tom krugu (uglavnom) učenih žena. Pričam o forumašicama sa pdf Žene.

Sa ovima sa Kulinarstva je druga priča, one zovu u goste, čujemo se preko FB, telefonom, među njima sam stekla prijatelje za ceo život. Sa jednom od njih se češće čujem nego sa svojim kumama i najboljom drugaricom.

boli te bre uvo! to ti je nabedjeni nobles
evo za tebe nesto sto mi se jako dopada ovih dana.navodno je to napisala meril strip.poslednjih dana svi seruju na fejsu
"Više nemam strpljenja za neke stvari u životu! Ne zato jer sam postala arogantna, nego jednostavno zato što sam došla do tačke kada više ne želim da gubim vreme na stvari koje me čine nezadovoljnom ili tužnom.

Nemam više strpljenja za cinizam, preterani kriticizam ili bilo kakve zahteve. Izgubila sam volju za udovoljavanjem onima koji me ne cene, nemam ljubavi za one koji me ne vole i ne želim da se nasmešim onima koji se ne smeše meni.

Neću da trošim više ni sekundu na one koji me lažu ili pokušavaju da manipulišu. Ne želim više ni da budem u blizini onih koji se pretvaraju, koji su nepošteni ili površni.
Ne tolerišem akademsku aroganciju i ne prihvatam popularnu trivijalnost. Mrzim konflikte. Verujem u svet pun različitosti i zato izbegavam ljude sa krutim stavovima i nefleksibilnim osobinama.U prijateljstvu ne tolerišem nedostatak odanosti i izdaju. Ne slažem se sa onima koji ne znaju da daju kompliment ili reč ohrabrenja.

Teško mi je da shvatim ljude koji ne vole životinje. A povrh svega, nemam strpljenja ni za koga ko ne zaslužuje moje strpljenje!"
 
nekada su, kontam, bila popularna okupljnja forumaša?
jel ste se okupili s nekim forumašima? takoreći upoznali?
jel biste se okupili u perspektivi? :))

Kada je bilo pitanje kod kog bi forumasa isla na veceru ja sam napisala da bih kod tebe :) :rumenko:


Nisu mi okupljanja zanimljiva. Upoznala sam 4 osobe sa foruma, od njih jednu presrela na pijaci :rumenko:, a sa jednom osobom se cujem redovno (bar 2x nedeljno) vec 2 god. Jos sa 3 osobe sam razmenila br., ali se nismo jos videli.
 

Back
Top