Golden age

OcitiMazohista

Ističe se
Banovan
Poruka
2.531
Svi, tj. ne svi nego matorci :p , kukakju kako je nekad bilo lepše isl.
U vašem dosadašnjem životnom toku, kolki je tolki je :)) , koje godine su vam bile najlepše?
Čisto uzevši starost, ne kažem da ima veze, al ono jel bolje sa 7 ili sa 47?
Ne znam šta sam baš hteo da postognem ali razradidite mi temu...
:heart:
 
između 30 i 38...
a izgrađivanje će da vrše oni elokventni koji kako bi reko vole da iskažu verbalno umeće

- - - - - - - - - -

mada i ovo sad je super mogu ti reći
 
evo jedna golden lejdi:mrgreen:
do tridesete nije bilo lepo,jer sam bila ko muva bez glave.nisam znala ni ko sam ni sta hocu ni sta necu,ni sta mi treba u zivotu.nisam mogla u dusi da se skrasim,stalno sam tezila ka necemu drugom.ako je zima,prizeljkivala bih leto,ako sam na moru,mislila sam da bi mi bilo lepse kod kuce...
sve sam kao nesto cekala da mi se zivot desi i kao da sam svoj zivot gledala sa strane
a od tridesete do ove skoro pedesete telo propada,koza se opusta,bore od spavanja mi stoje do podneva,kad cucnem,gledam za sta da se uhvatim da ustanem,nista ne vidim bez djozluka...
al dusa mirna,zadovoljna,znam da je neskromno reci ,ali srecna
a najlepse godine su samo one u kojima sam volela i bila voljena
 
evo jedna golden lejdi:mrgreen:
do tridesete nije bilo lepo,jer sam bila ko muva bez glave.nisam znala ni ko sam ni sta hocu ni sta necu,ni sta mi treba u zivotu.nisam mogla u dusi da se skrasim,stalno sam tezila ka necemu drugom.ako je zima,prizeljkivala bih leto,ako sam na moru,mislila sam da bi mi bilo lepse kod kuce...
sve sam kao nesto cekala da mi se zivot desi i kao da sam svoj zivot gledala sa strane

a od tridesete do ove skoro pedesete telo propada,koza se opusta,bore od spavanja mi stoje do podneva,kad cucnem,gledam za sta da se uhvatim da ustanem,nista ne vidim bez djozluka...
al dusa mirna,zadovoljna,znam da je neskromno reci ,ali srecna
a najlepse godine su samo one u kojima sam volela i bila voljena
bravo...i ja sam ovako nešto teo napišem al nisam umeo
 
evo jedna golden lejdi:mrgreen:
do tridesete nije bilo lepo,jer sam bila ko muva bez glave.nisam znala ni ko sam ni sta hocu ni sta necu,ni sta mi treba u zivotu.nisam mogla u dusi da se skrasim,stalno sam tezila ka necemu drugom.ako je zima,prizeljkivala bih leto,ako sam na moru,mislila sam da bi mi bilo lepse kod kuce...
sve sam kao nesto cekala da mi se zivot desi i kao da sam svoj zivot gledala sa strane
a od tridesete do ove skoro pedesete telo propada,koza se opusta,bore od spavanja mi stoje do podneva,kad cucnem,gledam za sta da se uhvatim da ustanem,nista ne vidim bez djozluka...
al dusa mirna,zadovoljna,znam da je neskromno reci ,ali srecna
a najlepse godine su samo one u kojima sam volela i bila voljena

ja tebe obožavam
i zaslužuješ bar jedno desetak muškaraca
gradjenih kao boris
da ti služe za šta voliš
masaže kuvanje bievanje sex grljenje čuvanje :)))

- - - - - - - - - -

bravo...i ja sam ovako nešto teo napišem al nisam umeo

šta se praviš glup
kad si pametan i čvrst i sigurno tucaš ko singerica :)))
 
Dusevni mir se tesko moze postici kada nakon cetrdesete pocnu da biju sve moguce i nemoguce hronicne bolesti, kao da gledaju u kalendar kad ce da udare, i to kako one stecene, pokupljene, zaradjene, tako i one nasledjene, genetski prenesene.
 
Мени су најлепше године биле између двадесете и тридесете.

Била сам безбрижна.

Студирање, забављање, путовања.

После тридесете су ме начели проблеми и то траје, траје...
 
meni isto izmedju 20 i 35, ako izuzmem godinu u vojsci
kako se mali rodio ja poceo da pravim i stvaram, radio ko crnac, a onda sam se pogubio i sad cekam mirniji i bolji period
 
po meni ne postoje
večito neka trka sa životom
nikad nisam bila bezbrižna i uljuljkana
........................
jedino što bih izdvojila je odrastanje dece
taj period mi je najispunjeniji (njima)
znači to kod mene nema veze sa mojim godinama ... već sa njihhovim godinama
 
Prilično je neozbiljno nekoga od 50 godina nazivati matorcem jer čovjek od 50 godina može skoro sve kao i onaj od 25 .
Naravno da postoje neke promjene . Gubi se na brzini ali zato dobija na izdržljivosti . Govorim o osobama koje su fizički
aktivne i bave se sportom a ne o onima koji se sa trideset godina ukrmače .
 
Svi, tj. ne svi nego matorci :p , kukakju kako je nekad bilo lepše isl.
U vašem dosadašnjem životnom toku, kolki je tolki je :)) , koje godine su vam bile najlepše?
Čisto uzevši starost, ne kažem da ima veze, al ono jel bolje sa 7 ili sa 47?
Ne znam šta sam baš hteo da postognem ali razradidite mi temu...
:heart:

Ne znam, ja nisam bas u grupi matoraca, ali ja sam sebi u svakom trenutku najlepsa....
 
Prilično je neozbiljno nekoga od 50 godina nazivati matorcem jer čovjek od 50 godina može skoro sve kao i onaj od 25 .
Naravno da postoje neke promjene . Gubi se na brzini ali zato dobija na izdržljivosti . Govorim o osobama koje su fizički
aktivne i bave se sportom a ne o onima koji se sa trideset godina ukrmače .

Matorac je onaj od pedeset jer je vec stukao dve trecine prosecnog zivota... tako da nije bezveze, starost ide na konto godina, a ne sta ko moze...
Mada vi muskarci mozete i sa sto bolje nego oni od dvadeset i pet, vrlo se tesko mirite sa tim da vam pojedini delovi tela otkazuju, polako, ali sigurno... tak' da ono....
 
Dusevni mir se tesko moze postici kada nakon cetrdesete pocnu da biju sve moguce i nemoguce hronicne bolesti, kao da gledaju u kalendar kad ce da udare, i to kako one stecene, pokupljene, zaradjene, tako i one nasledjene, genetski prenesene.



Имам 53 и ниједну хроничну ни наслеђену ни било какву болест.

Због чега толико лупаш?
 
Ne znam, ja nisam bas u grupi matoraca, ali ja sam sebi u svakom trenutku najlepsa....

Evo sad bas vidim da nisam kako treba procitala uvodni post i da sam opet odgovorila nesto levo.
Otkud znam, nijedne mi nisu bile nesto preterano lepe... ranu mladost sam procerdala tako sto sam bila problematicna, onda mi je dve tri godine bas krenulo, onda sam opet sebi napravila sranje... tako da nemam stvarno pojma... ali eto, dusevno zadnje dve godine mi jesu potaman, profesionalno se koprcam. U sustini ni sad nemam sve, ali se nakako mirim s tim... Imam macku doduse.

- - - - - - - - - -

Склоните овог гнома.

Хвала.

Sto si agresivna sreco??
 
Svi, tj. ne svi nego matorci :p , kukakju kako je nekad bilo lepše isl.
U vašem dosadašnjem životnom toku, kolki je tolki je :)) , koje godine su vam bile najlepše?
Čisto uzevši starost, ne kažem da ima veze, al ono jel bolje sa 7 ili sa 47?
Ne znam šta sam baš hteo da postognem ali razradidite mi temu...
:heart:
posle 30e,jedino za cim covek moze zaliti su sportski rezultati ostalo je sviranje kyrcu
 
Svi, tj. ne svi nego matorci :p , kukakju kako je nekad bilo lepše isl.
U vašem dosadašnjem životnom toku, kolki je tolki je :)) , koje godine su vam bile najlepše?
Čisto uzevši starost, ne kažem da ima veze, al ono jel bolje sa 7 ili sa 47?
Ne znam šta sam baš hteo da postognem ali razradidite mi temu...
:heart:

Коначно тема:

-најлепше су ми биле године после дипломирања а пре рађања деце. Тотална слобода и висок стандард.

- - - - - - - - - -

ti sebe uzimaš kao opšti primer?
kao da nema 50godišnjaka s bolestima... ;)

Ваљда су здрави у већини, забога.
 
evo jos jedne goldenke
u dvadesetim nisam znala sta hocu
u tridesetim sam znala sta necu
u cetrdesetim sam tacno znala sta hocu - i te su mi bile do sada najlepse
pre toga tatina i mamina, muzeva, detetova..svacija samo ne svoja
pedesete hir aj kam, ja ulog polazem na - bice najbolje!
 

Back
Top