Komunalci davili putnika bez karte?!

Poruka
27.467
1937341-komunalci1.jpg


BAHATOSTI NEMA KRAJA
Komunalci davili putnika bez karte!
http://www.alo.rs/vesti/hronika/komunalci-davili-putnika-bez-karte-foto/90520

Ljudi su zaprepašćeni prizorom počeli da mole pripadnike komunalne policije da prekinu
da maltretiraju čoveka, međutim oni se na to nisu obazirali....
 
Au, sreca pa jos nisu poceli da pucaju na nas ko u Americi, a bice i toga jednog dana.

Nevaspitan narod, ja da se pitam, ja bih ga javno pogubio streljanjem, za primer drugima. Kartu da ne kupi, uh, gadim se takvog poganog sveta.
A udovicu sa decom u rudnik da radi, pa da vidim da ne kupe kartu, bagra jedna.

A zar nije da moraju da plate kaznu ako ih uhvate bez karte ili tako nesto? Kakvo bre crno davljenje i hapsenje?
Logicnije bi bilo da ako ga uhvate bez karte, da ga izbace napolje i molim lepo.
 
Au, sreca pa jos nisu poceli da pucaju na nas ko u Americi, a bice i toga jednog dana.

Nevaspitan narod, ja da se pitam, ja bih ga javno pogubio streljanjem, za primer drugima. Kartu da ne kupi, uh, gadim se takvog poganog sveta.
A udovicu sa decom u rudnik da radi, pa da vidim da ne kupe kartu, bagra jedna.

A zar nije da moraju da plate kaznu ako ih uhvate bez karte ili tako nesto? Kakvo bre crno davljenje i hapsenje?
Logicnije bi bilo da ako ga uhvate bez karte, da ga izbace napolje i molim lepo.

al onda ne bi imalo o cemu da se pise i maskira naprimer sutrasnji dan secanja na ubijene od strane nato nacista kojima otpozdravlja cela vlada, ministri i narvno veliki novokomponovani "srbin" od 90-tih vuk draskovic....a od skora novokomponovani musliman...
 
Au, sreca pa jos nisu poceli da pucaju na nas ko u Americi, a bice i toga jednog dana.

Nevaspitan narod, ja da se pitam, ja bih ga javno pogubio streljanjem, za primer drugima. Kartu da ne kupi, uh, gadim se takvog poganog sveta.
A udovicu sa decom u rudnik da radi, pa da vidim da ne kupe kartu, bagra jedna.

A zar nije da moraju da plate kaznu ako ih uhvate bez karte ili tako nesto? Kakvo bre crno davljenje i hapsenje?
Logicnije bi bilo da ako ga uhvate bez karte, da ga izbace napolje i molim lepo.

od cega misle da se isplacuju provizije ako se ne placa karta.odma vesanje i to javno .
 
mi ovde toga srećom nemamo, ali ja mislim da bi makar jednom od njih odvalio vilicu, pa posle neka me zgaze
jebbote kako su se momci uživeli
ok švercer jeste, nije lepo da ne kupiš kartu al brate da ga hapsiš kao ubicu, narko dilera, kao nekoga ko je počinio razbojništvo ili silovanje - to zaista nije u redu, bez obzira na ovlašćenja
 
ako tako rade na ulici pred tolikim svedocima zbog 80 dinara, sta mislite da ce da urade ako im neko dirne i provali ih u kradji sa napr. namestenim tenderom ili necem mnogo vaznijem kao ono sto je potpisano sa natom?

izgleda da su one nislije shvatile u cugu kako se sa bahatim olosem treba ophoditi
 
Ако је истина да се за некуповину карте у аутобусу добијају батине, даве се људи, хапсе, стављају у подруме са пацовима и остало... ја бих почео да купујем карту или бих пешачио.

Можда бих и бајс купио. Неки полован, на јацпи.
 
culi da su ****** i da napadaju samo zene pa sad kao da dokazu da su muskarcine ... verovatno ne moze da im se digne a i jaki su kad su u grupi...ko siptari
Та сасвим беспотребна униформисана банда, вероватно ће једнога дана
к'о Шиптари - учк униформу у трње, па "Бјеж'те ноге, усхраћу вас!" ;)

Ти ПАРАЗИТИ на телу народа, само верно служе приватној ЖУТОЈ ФИРМИ "АПЕКС",
у вези које је у медијима ГОСПОДАР давао онолика обећања, али се касније ућутао... :think:
 
Ако је истина да се за некуповину карте у аутобусу добијају батине, даве се људи, хапсе, стављају у подруме са пацовима и остало... ја бих почео да купујем карту или бих пешачио.

Можда бих и бајс купио. Неки полован, на јацпи.

tako pocinje,posle se na crne uniforme stavi neki bedz i vrsi selektovanje ako se izjasnjavas da si srbin stavljaju te u posebnu fasciklu, a ti ako mislis da preterujem, samo posmatraj red stvari koje rade... jer ovo srbi da rade, ne mogu.... i sloba je 9marta dovodio siptare u bg i oblacio ih u policijske uniforme.....
 
'ај што ови комуњалци из жардињерије служе жутој фирми "АПЕКС", ал' ми није јасно зашто С*иниша Мали, АлеВу и цео београцки одбор са свим СНС и ДСС одборницима и београдска Влада служе приватној жутој фирми "АПЕКС"?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ебати неспособне жардињерце. Наватају и испребијају једног путника зато што се вози без карте на сваих 15 дана а сваки дан им се хиљаду људи вози без карте. Неспособњаковићи.
 
Ебати неспособне жардињерце. Наватају и испребијају једног путника зато што се вози без карте на сваих 15 дана а сваки дан им се хиљаду људи вози без карте. Неспособњаковићи.


Сад си им дао идеју, да запосле још пар 000 нових комуналаца.....замисли колико их се показало на лепљењу плаката Вође, оно јес' на дан жалости....али треба им се поштено одужити, тј. запослити.....а разлог постоји...
 
Ми провинцијалци ииз Ниш к'о неке овчице. Сваки пут кад се возимо градским бусом купимо карту. Не може да се деси контроли да наиђе на путника без карте а шеткају се релативно често по аутобусима.

Ал' добро. Ипак београђани немају пара за карту. У том случају је оправдано да се не купује карта кад се возиш.
 
nije daleko dan kad će nekom neplatiši da padne mrak na oči

Управо тако.


Додуше, онда тај наплатиша пада под надлежност оних других полицајаца.

А они су школовани за то да неплатиши наплаве окице васпитно поправним палицама. Има да му буде мрак на очи данима.
 

Back
Top