ZBOG PISANJA PO INTERNETU Jelena Maćić ide u zatvor!

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
Šminkerka Jelena Maćić otkrila je na svom profilu na Facebook-u da je MUP Srbije protiv nje podneo krivičnu prijavu zbog pisanja stavova na pomenutoj društvenoj mreži.


1699226-1.jpg

Jelena Mačić


Kako je još istakla, u ponedeljak ide u Palatu pravde.
- ILI JESI ILI NISI... JESAM! MUP Srbije podneo je krivičnu prijavu protiv mene zbog pisanja na ličnom nalogu na FB-u. Danas su me zvali iz tužilaštva. Dva poziva su poslali koje ja primila nisam... nadam se da ni moja majka nije. Ona ne zaslužuje da joj dete proglašavaju za državnog neprijatelja...
http://www.alo.rs/v-i-p/paparazzo/jelena-macic-ide-u-zatvor/90439
****************************************
Очигледно да је негде претерала.

 
Poslednja izmena od moderatora:
Očigledno je u pitanju ćurka koja je u ego-tripu i pati od potrebe za publicitetom. Onda kada pretera i kada joj se u službenoj formi stavi do znanja da postoje stvari koje nisu za zaebanciju (jer jedno su prekurcavanja sa Karleušom a drugo lupetanja o broju žrtava u vreme vanrednog stanja), onda i to koristi za privlačenje pažnje. Držim da nije nikakva surova represija države u pitanju, ponuđeno joj je da uplati nešto u humanitarne svrhe ili društveno koristan rad.

Ali ona sad i to koristi da glumi principijelnost, kao "stoji iza svojih stavova" kao da su to neki stavovi a ne obične budalaštine iz ćurećeg mozga. Lako je reći "spremna sam da idem u zatvor" kada zna da ne preti nikakav zatvor.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Sta bi sa celokupnom redakcijom Kurira koja je objavila na nslovnoj strani ``Mrtva tela plutaju po Obrenovcu!``

da znas...i jos stavili fotku preko cele strane jadnog coveka....

rece onaj martinovic pre neki dan: nismo mi sekta, ne znam ko mu je uopste to igde rekao, spomenuo ili napomenuo....bas me zanima odakle je to utripovao
 
U svim medijima,kao i na svim javnim forumima,koji su dostupni svima,postoji kodeks dobrog ,civilizovanog ponasanja.Kritika bilo cega i bilo koga,mora imati
pristojnu formu,koja nema uvredljive naznake.Primecuje se i na ovom nasem forumu,da pojedinci,upotrebljavaju zestoke izraze,koji sbog svoje skaradnosti,nikako
ne prilice,da budu objavljeni u ovako uglednom forumu.Moze svako od nas,da se ne slaze sa necim,ili sa stavovima nekih.Ali to njegovo izlaganje,treba da ima
jednu formu,koju svaka pisana rec,treba da poseduje.Nikada niko nece pozivati na odgovornost onoga,koji je u svojo javnoj reci,vodio racuna,da svojim izlaganjem
ne nanese nikome uvredu.Razlicitost misljenja je veoma korisna stvar,ali samo kada se svoje suprotstavljeno misljenje,iznese na podoban nacin.
 
U svim medijima,kao i na svim javnim forumima,koji su dostupni svima,postoji kodeks dobrog ,civilizovanog ponasanja.Kritika bilo cega i bilo koga,mora imati
pristojnu formu,koja nema uvredljive naznake.Primecuje se i na ovom nasem forumu,da pojedinci,upotrebljavaju zestoke izraze,koji sbog svoje skaradnosti,nikako
ne prilice,da budu objavljeni u ovako uglednom forumu.Moze svako od nas,da se ne slaze sa necim,ili sa stavovima nekih.Ali to njegovo izlaganje,treba da ima
jednu formu,koju svaka pisana rec,treba da poseduje.Nikada niko nece pozivati na odgovornost onoga,koji je u svojo javnoj reci,vodio racuna,da svojim izlaganjem
ne nanese nikome uvredu.Razlicitost misljenja je veoma korisna stvar,ali samo kada se svoje suprotstavljeno misljenje,iznese na podoban nacin.

saglasan kolega, ali sta reci nekom botu koji laze osim da je lazov, danas je bio primer na nekoliko tema od njihovog "strucnjaka" iz gradske vlade :hahaha:

i nije pitanje uvreda, vec strah od logickog razmisljanja koje druge moze navesti na isparavan put koriscenja mozga u ovakvim situacijama gde ljudi gube glave....
 
da znas...i jos stavili fotku preko cele strane jadnog coveka....

rece onaj martinovic pre neki dan: nismo mi sekta, ne znam ko mu je uopste to igde rekao, spomenuo ili napomenuo....bas me zanima odakle je to utripovao

Мислиш ли на оног што је пљувао Тому и Вучка у Скупштини....док је био "поштени радикал"...?
...па му нешто /паре и функцијЕ / променише СВЕСТ...?
 
Poslednja izmena:
ta osoba je iskoristila internet za sirenje dezinformacija i panike, onda kada je bila katastrofa u toku

u ratu se takvi streljaju na licu mestaa

mislim da je pravosudje sporo i blago prema njojzi

ceniš i da će još neke druge streljati zbog širenja dezinformacija .......recimo ono kad je bila frka u Šapcu , NAVODNO OD POPLAVE ......koji si ti klošar ......ajde budi dosledan pa napiši i njih i njih .

A samo kad se setim kako je to bilo , dođe mi da povratim
 

Back
Top