У априлу се очекује талас поскупљења. Нема краја суноврату стандарда грађана Србије

Грађани послали поклон-пакет са машницом у зграду (усташке)владе у Куловграду. Пакет био пун животињских гомана, а полиција неће да коментарише. То је показатељ шта људи мисле о усмрдњачкој владавини.
 
Грађани послали поклон-пакет са машницом у зграду (усташке)владе у Куловграду. Пакет био пун животињских гомана, а полиција неће да коментарише. То је показатељ шта људи мисле о усмрдњачкој владавини.

После успешног отварања сумњивих пакета, од лица специјално обученог и обученог у специјално одело за такве
намене, без панике код становништва, сем затварања улица, и установљавања да се у тајанственим пакетима налази
керећи измет, сад преостаје само форензичарима да обиђу штенаре, а Бога ми и станове, да се установи кер / пас /,
или чак више њих, чији се продукт налазио у пакетима, што наводи на помисао да се ради о организованом чопору
паса, а у сврси узнемиравања јавности и кочењу нашег пута у ЕУро - атлантске интеграције....али мислим да то неће
спутати нашег др.Стефановића да истера ствар на чистац....и неће бити повлашћених, ма које расе били...
 
nikad nije bilo da nije bilo poskupljenja

prosla jesen je prvi put u novijoj istoriji da struja nije poskupela, ali ds ljubimcima je to promaklo nezapazeno jer se ne saocesaju sa narodom nego sa tajkunima i krupnim ribama, kao onaj kosmajac

Jesenas nije poskupelo - zato sto su rekli da cekaju da prodje sezona grejanja da bi poskupela.

Ljubimcima SNS je promaklo da je prosle jeseni prvi put u istoriji doslo do smanjenja penzija, ali je to promaklo vrlo tiho, jer veliki vodja ne saoseca sa narodom nego samo sa gajenjem sopstvenog ja.
 
Narod je glasao za NATO rezim Vucicev I posledica svega je katastrofalno los zivot I sunovrat standarda gradjana

Narod je glasao za pohlepu, za otmi 2 metra zemlje od komsije, za ratni plen.

A protiv rada, protiv truda, protiv ucenja.

Pa kad uzmemo sve u obzir... moguce je da jeste pravda sto smo ovakvi i sto ovakvi upravljaju.
Nismo mi glupi, ali cekamo da nam neko drugi sredi nas sopstveni zivot. I kad taj drugi nesto uradi, onda gundjamo jer nije po nasem. Ne znam samo kako uopste mozemo da ocekujemo da bude po nasem - kada neko drugi radi.
 
Kako je ovo politika??? Pa cak i na portalu je u odeljku ekonomija!!! Nije svaka vest za politiku!!! Vazno da globalizam nije politika!!!

ti samo ideš od teme na temu i trtljas o tome sta je za koji pdf... sta si ti, neki kontrolor?
 
Gospodar će sprovoditi "reforme" sve dok i poslednji građanin Srbije ne umre od gladi.

11082669_983320385026586_6973093757004384755_n.jpg
 
indikativno je da je pod NATO rezimom Aleksandra Vucica hrana skuplja za 20% nego u ostatku Evrope a plate najnize u Evropi

Skuplja nam hrana nego u Nemackoj

!!!

Hvala Vucicu! Hvala Tadicu! Hvala Dacicu!

Kako je ovo politika??? Nije svaka vest za politiku!!!
О овоме треба да се пише и удара на сва звона.
 
Jesenas nije poskupelo - zato sto su rekli da cekaju da prodje sezona grejanja da bi poskupela.

Ljubimcima SNS je promaklo da je prosle jeseni prvi put u istoriji doslo do smanjenja penzija, ali je to promaklo vrlo tiho, jer veliki vodja ne saoseca sa narodom nego samo sa gajenjem sopstvenog ja.

neka si mi rekao, sad ti je lakse
 
Sram neka vas bude!!! Ta poskupljenja su da muceni SNS botovi imaju da kupe sendvice. Nemate ni trunku razumevanja za njihovu potrebu da i oni odu na Tajland.

Па чек бре зар они те сендиче и сокове не добијају од фирме ?
Није ваљда да су спали на то да морају сами да их купују ?
 

Back
Top