Poruka Sirize Srbiji ,ne moze dug da vraca radnik i onaj sto nema posao

zemunski kej

Elita
Poruka
20.270
U poseti Srbiji trenutno je funkcioner Grcke Sirize VERVERIS pa kaze ,nisam dosao da vam dajem savete vec da vas obavestim sta radimo i kakve smo odluke doneli. Ovo je znacajno.Grcka je odlucila da ogromne dugove vracaju bogati a ne radnici i oni koji su ostali bez posla. Ovo je rekao Aleksandru Vukinu koji se izdaje kao socijalista i levicar ali sprovodi suludu politiku Aleka Vucica koji je udario na radnike i penzionere jer na bogate ne sme.Vest je malo zabasurena i zamaskirana naslovom Drago mi je sto niste obustavili socijalna davanja ,kao da hvali vladu.http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...go-mi-je-sto-niste-smanjili-socijalna-davanja
 
Mi smo doneli odluku da oporezujemo bogate. Ne može grčki dug da plaća radnik u fabrici i onaj ko je ostao bez posla. Teret otplaćivanja dugova moraju da snose oni koji su najbogatiji i koji su stekli više od ostalih", objasnio je on.

Ververis, inače potpredsednik Spoljnjopolitičkog odbora Sirize, kaže da ga raduje što je i Vlada Srbije počela sa hapšenjem kriminalaca i onih koji su opljačkali državnu kasu.

"Ono što je bitno i što sam čuo, jeste da se Pokret socijalista bori za sve ono za šta se i mi borimo: da se ne smanje socijalna davanja, da običan, siromašan čovek bude na prvom mestu. Drago mi je da u Srbiji nisu smanjena socijalna davanja", kazao je Ververis.


Mislim da njemu nije jasno da je u Srbiji:zcepanje:
 
Ja bih rado glasao za ovakvu stranku da je imamo u Srbiji. Medjutim kod nas ce pogusiti sve stranke koje imaju sansu da se priblize parlamentu ,a i kapital ne trpi ovakve revolucionarne stranke pa se nece ni desiti u Srbiji. Cak i Bogoljubu Karicu koji i ne znam za sta se zalaze ali je okupio za 2 meseca 300 000 clanova je onemoguceno da se bavi politikom u Srbiji.
 
Mi smo doneli odluku da oporezujemo bogate. Ne može grčki dug da plaća radnik u fabrici i onaj ko je ostao bez posla. Teret otplaćivanja dugova moraju da snose oni koji su najbogatiji i koji su stekli više od ostalih", objasnio je on.

Ververis, inače potpredsednik Spoljnjopolitičkog odbora Sirize, kaže da ga raduje što je i Vlada Srbije počela sa hapšenjem kriminalaca i onih koji su opljačkali državnu kasu.

"Ono što je bitno i što sam čuo, jeste da se Pokret socijalista bori za sve ono za šta se i mi borimo: da se ne smanje socijalna davanja, da običan, siromašan čovek bude na prvom mestu. Drago mi je da u Srbiji nisu smanjena socijalna davanja", kazao je Ververis.


Mislim da njemu nije jasno da je u Srbiji:zcepanje:

Pokret socijalista se bori za...hahaha...Pa taj ludak Vulin bi na narod tenkovima ko sto je radio 90-ih kao partijski funkcioner jula sa svega 18 godina.To je psihopata,a ne onaj klinac sto pobio pse...Hitler je bar ubijao tudj narod,a ovaj istrebljuje svoj....
 
Pokret socijalista se bori za...hahaha...Pa taj ludak Vulin bi na narod tenkovima ko sto je radio 90-ih kao partijski funkcioner jula sa svega 18 godina.To je psihopata,a ne onaj klinac sto pobio pse...Hitler je bar ubijao tudj narod,a ovaj istrebljuje svoj....

izvini sabonise hitler je i svoj ubijao, ako ne znas istoriju nemoj ni slucajno da se bavis politikom to ne die nikako
 
da kazem da se slazem sa njegovim mislima, al koliko je partija na vlast, i kolko ce postici i sprovesti sto prica, videcemo kad mu se zavrsi mandat

nikad nigde bogati nisu placali tako da nece ni u grckoj ni u srbiji
ko to ne shvata ili se ne razume ne vidi svet ili mora da ceka do sledece revolucije, svetske, mada ni tad nece nista drugacije biti samo ce doci do raspodele kapitala
 
Mi smo doneli odluku da oporezujemo bogate. Ne može grčki dug da plaća radnik u fabrici i onaj ko je ostao bez posla. Teret otplaćivanja dugova moraju da snose oni koji su najbogatiji i koji su stekli više od ostalih", objasnio je on.

Komunsitičke budalaštine :roll:

Baš će oni najbogatiji sedeti i mirno čekati da im komunjare oduzimaju imovinu. Krupni kapital je iz Grčke odlepršao još prošle godine .

Komunjare će u Grčkoj daviti još ono malo ljudi što zarađuje u privredi, da bi nahranili svoju bagru budžetlija koja je glasala za njih . Kad i to propadne padaju sa vlasti , a na scenu se vrataju oni što će ispunjavati sve naloge MMF i Evropske Banke . Naravno, u međuvremenu će se u Grčkoj legalizovbati pederski brakovi, uleteće još koji milion Turaka i Šiptara, ponižavaće se crkva . Cionisti će im dati malu finansijsku inekciju, da opstanu na vlasti oko godinu dana , kao korisni idioti . A posle toga zna se, zbogom bagro ;)
 
.e sad niko ne pita odakle,ali mislim da ce slina da izvrsi istragu odakle gradjani Srbije koji su bez posla placaju komunalije i poreze.

Da se ne lažemo, većina građana Srbije ne plaća ni komunalije ni poreze ako ikako može, bez obzira da li imaju posao ili ne .

Lopovski mentalitet je ovde diboko ukorenjen, zato između ostalog narod i bira takve jajare tipa Vučić, Dačić, Tadić, Đinđić ...
 
Placaju sada su uveli uterivace dugova i placaju..kako ne znam

Ne plaćaju gde god mogu. Ni najbrutalniji uterivači dugova ne mogu da reše milione slučajeva .

Jednostavno, stvar je u mentalitetu . U Švajcarskoj se čovek stidi sam sebe ako bi koristio nešto a ne bi platio . U Srbiji se takav smatra za sposobnog i spretnog :roll:
 
Cujem danas da SNS organizuje miting podrske Vucicu.Svaki clan da navede koliko ce dovesti komsija na miting.Kanda im se blizi kraj.

Kažu da SNS ima oko 400.000 članova.Pomnoži to sa članovima porodice i bliskim prijateljima i dobijaš armijo od oko 2 miliona ljudi.Nadam se da neće baš svi doći u NS.Ovaj grad to ne bi izdržao bez trajnih posledica.
 

Back
Top