Poruka Sirize Srbiji ,ne moze dug da vraca radnik i onaj sto nema posao
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Poruka Sirize Srbiji ,ne moze dug da vraca radnik i onaj sto nema posao

Veoma poznat zemunski kej (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Podrazumevano Poruka Sirize Srbiji ,ne moze dug da vraca radnik i onaj sto nema posao

U poseti Srbiji trenutno je funkcioner Grcke Sirize VERVERIS pa kaze ,nisam dosao da vam dajem savete vec da vas obavestim sta radimo i kakve smo odluke doneli. Ovo je znacajno.Grcka je odlucila da ogromne dugove vracaju bogati a ne radnici i oni koji su ostali bez posla. Ovo je rekao Aleksandru Vukinu koji se izdaje kao socijalista i levicar ali sprovodi suludu politiku Aleka Vucica koji je udario na radnike i penzionere jer na bogate ne sme.Vest je malo zabasurena i zamaskirana naslovom Drago mi je sto niste obustavili socijalna davanja ,kao da hvali vladu.http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:539748-Ververis-Drago-mi-je-sto-niste-smanjili-socijalna-davanja

Buduća legenda Rayela (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    956

Podrazumevano Re: Poruka Sirize Srbiji ,ne moze dug da vraca radnik i onaj sto nema posao

Mi smo doneli odluku da oporezujemo bogate. Ne može grčki dug da plaća radnik u fabrici i onaj ko je ostao bez posla. Teret otplaćivanja dugova moraju da snose oni koji su najbogatiji i koji su stekli više od ostalih", objasnio je on.

Ververis, inače potpredsednik Spoljnjopolitičkog odbora Sirize, kaže da ga raduje što je i Vlada Srbije počela sa hapšenjem kriminalaca i onih koji su opljačkali državnu kasu.

"Ono što je bitno i što sam čuo, jeste da se Pokret socijalista bori za sve ono za šta se i mi borimo: da se ne smanje socijalna davanja, da običan, siromašan čovek bude na prvom mestu. Drago mi je da u Srbiji nisu smanjena socijalna davanja", kazao je Ververis.

Mislim da njemu nije jasno da je u Srbiji

Učlanjen
    21.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Podrazumevano Re: Poruka Sirize Srbiji ,ne moze dug da vraca radnik i onaj sto nema posao

Ja bih rado glasao za ovakvu stranku da je imamo u Srbiji. Medjutim kod nas ce pogusiti sve stranke koje imaju sansu da se priblize parlamentu ,a i kapital ne trpi ovakve revolucionarne stranke pa se nece ni desiti u Srbiji. Cak i Bogoljubu Karicu koji i ne znam za sta se zalaze ali je okupio za 2 meseca 300 000 clanova je onemoguceno da se bavi politikom u Srbiji.

Buduća legenda Rayela (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    956

Citat Original postavio zemunski kej Pogledaj poruku
    Ja bih rado glasao za ovakvu stranku da je imamo u Srbiji. Medjutim kod nas ce pogusiti sve stranke koje imaju sansu da se priblize parlamentu ,a i kapital ne trpi ovakve revolucionarne stranke pa se nece ni desiti u Srbiji.
    Polako, to tek zab godinu , dve.

Učlanjen
    21.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Citat Original postavio Rayela Pogledaj poruku
    Polako, to tek zab godinu , dve.
    Da ali kod nas ce se uvaliti ovi preletaci i upropastiti celu stvar. Ali budu li tu neki novi ljudi to je partija za mene.

Domaćin Sabonis (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    73

Mi smo doneli odluku da oporezujemo bogate. Ne može grčki dug da plaća radnik u fabrici i onaj ko je ostao bez posla. Teret otplaćivanja dugova moraju da snose oni koji su najbogatiji i koji su stekli više od ostalih", objasnio je on.

Ververis, inače potpredsednik Spoljnjopolitičkog odbora Sirize, kaže da ga raduje što je i Vlada Srbije počela sa hapšenjem kriminalaca i onih koji su opljačkali državnu kasu.

"Ono što je bitno i što sam čuo, jeste da se Pokret socijalista bori za sve ono za šta se i mi borimo: da se ne smanje socijalna davanja, da običan, siromašan čovek bude na prvom mestu. Drago mi je da u Srbiji nisu smanjena socijalna davanja", kazao je Ververis.

Mislim da njemu nije jasno da je u Srbiji
    Pokret socijalista se bori za...hahaha...Pa taj ludak Vulin bi na narod tenkovima ko sto je radio 90-ih kao partijski funkcioner jula sa svega 18 godina.To je psihopata,a ne onaj klinac sto pobio pse...Hitler je bar ubijao tudj narod,a ovaj istrebljuje svoj....
    buongiorno Dio
    lo sai che ci sono anch'io

Učlanjen
    21.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Cujem danas da SNS organizuje miting podrske Vucicu.Svaki clan da navede koliko ce dovesti komsija na miting.Kanda im se blizi kraj.

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    405

Ne zna taj Grk u koje zmijsko gnezdo ugazio...

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    504

Citat Original postavio 0077 Pogledaj poruku
    Ne zna taj Grk u koje zmijsko gnezdo ugazio...
    Ако је дош'о код Александра Вулина, онда није угазио у змијско гнездо, него у гомна.

Buduća legenda Leon01 (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    901

Citat Original postavio Sabonis Pogledaj poruku
    Pokret socijalista se bori za...hahaha...Pa taj ludak Vulin bi na narod tenkovima ko sto je radio 90-ih kao partijski funkcioner jula sa svega 18 godina.To je psihopata,a ne onaj klinac sto pobio pse...Hitler je bar ubijao tudj narod,a ovaj istrebljuje svoj....
    izvini sabonise hitler je i svoj ubijao, ako ne znas istoriju nemoj ni slucajno da se bavis politikom to ne die nikako
    Hasta la victoria siempre !

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    405

Citat Original postavio Alter_Ego_ Pogledaj poruku
    Ако је дош'о код Александра Вулина, онда није угазио у змијско гнездо, него у гомна.
    a tooo ce da oseti kad u hotel ode..

Buduća legenda Leon01 (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    901

da kazem da se slazem sa njegovim mislima, al koliko je partija na vlast, i kolko ce postici i sprovesti sto prica, videcemo kad mu se zavrsi mandat

nikad nigde bogati nisu placali tako da nece ni u grckoj ni u srbiji
    ko to ne shvata ili se ne razume ne vidi svet ili mora da ceka do sledece revolucije, svetske, mada ni tad nece nista drugacije biti samo ce doci do raspodele kapitala
    Hasta la victoria siempre !

Domaćin
    Učlanjen
    15.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Komunsitičke budalaštine

Baš će oni najbogatiji sedeti i mirno čekati da im komunjare oduzimaju imovinu. Krupni kapital je iz Grčke odlepršao još prošle godine .

Komunjare će u Grčkoj daviti još ono malo ljudi što zarađuje u privredi, da bi nahranili svoju bagru budžetlija koja je glasala za njih . Kad i to propadne padaju sa vlasti , a na scenu se vrataju oni što će ispunjavati sve naloge MMF i Evropske Banke . Naravno, u međuvremenu će se u Grčkoj legalizovbati pederski brakovi, uleteće još koji milion Turaka i Šiptara, ponižavaće se crkva . Cionisti će im dati malu finansijsku inekciju, da opstanu na vlasti oko godinu dana , kao korisni idioti . A posle toga zna se, zbogom bagro

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    405

Covek ne zna gde je dosao u zemlji Srbiji mozes da ostanes bez posla i da ne primas nikakvu naknadu,ali zato si obavezan da placas sve i svasta a ako ne platis dodje dobos ispred kuce i ode kuca..e sad niko ne pita odakle,ali mislim da ce slina da izvrsi istragu odakle gradjani Srbije koji su bez posla placaju komunalije i poreze..i ima radi apsa..

Domaćin
    Učlanjen
    15.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

.e sad niko ne pita odakle,ali mislim da ce slina da izvrsi istragu odakle gradjani Srbije koji su bez posla placaju komunalije i poreze.
    Da se ne lažemo, većina građana Srbije ne plaća ni komunalije ni poreze ako ikako može, bez obzira da li imaju posao ili ne .

Lopovski mentalitet je ovde diboko ukorenjen, zato između ostalog narod i bira takve jajare tipa Vučić, Dačić, Tadić, Đinđić ...

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    405

Citat Original postavio pokojni_toza Pogledaj poruku
    Da se ne lažemo, većina građana Srbije ne plaća ni komunalije ni poreze ako ikako može, bez obzira da li imaju posao ili ne .

Lopovski mentalitet je ovde diboko ukorenjen, zato između ostalog narod i bira takve jajare tipa Vučić, Dačić, Tadić, Đinđić ...
    Placaju sada su uveli uterivace dugova i placaju..kako ne znam

Domaćin
    Učlanjen
    15.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Placaju sada su uveli uterivace dugova i placaju..kako ne znam
    Ne plaćaju gde god mogu. Ni najbrutalniji uterivači dugova ne mogu da reše milione slučajeva .

Jednostavno, stvar je u mentalitetu . U Švajcarskoj se čovek stidi sam sebe ako bi koristio nešto a ne bi platio . U Srbiji se takav smatra za sposobnog i spretnog

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    812

Браво за Вервариса! (није крив човек што не зна шта ради Вулин, има своја посла).

Elita Mračak@ (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    1143

Ciprase Vucicu!

Bojim se da je Siriza nov SNS, i da je direktiva Moskve da se frakcije Majcice Rusije na Balkanu medjusobno podrzavaju.

Elita
    Učlanjen
    05.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mračak@ Pogledaj poruku
    Ciprase Vucicu!

Bojim se da je Siriza nov SNS, i da je direktiva Moskve da se frakcije Majcice Rusije na Balkanu medjusobno podrzavaju.
    Ne zagadjuj temu.

Elita Tenkre (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    537

Citat Original postavio zemunski kej Pogledaj poruku
    Cujem danas da SNS organizuje miting podrske Vucicu.Svaki clan da navede koliko ce dovesti komsija na miting.Kanda im se blizi kraj.
    Kažu da SNS ima oko 400.000 članova.Pomnoži to sa članovima porodice i bliskim prijateljima i dobijaš armijo od oko 2 miliona ljudi.Nadam se da neće baš svi doći u NS.Ovaj grad to ne bi izdržao bez trajnih posledica.
    NAŠ KRAJ,NAŠA PRAVILA!!!

Elita Mračak@ (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    1143

Citat Original postavio drdoktor Pogledaj poruku
    Ne zagadjuj temu.
    Iskljuci komp. Imas jos 20 minuta do obavezne terapije.

Послато са DoktorDrk-2015 помоћу Тапатока

Buduća legenda Milan od Gruze (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    707

Normalno. Kredite treba da vracaju oni koji su ga uzimali a ne oni koje niko nista nije pitao ,niti su oni sta bilo od toga imali.

Veoma poznat Александр Григорьевич (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    533

Citat Original postavio Tenkre Pogledaj poruku
    Kažu da SNS ima oko 400.000 članova.Pomnoži to sa članovima porodice i bliskim prijateljima i dobijaš armijo od oko 2 miliona ljudi.Nadam se da neće baš svi doći u NS.Ovaj grad to ne bi izdržao bez trajnih posledica.
    Север - То је посебно место где се сусрећу други светови!

Slične teme

1. Usvajanje dece u Srbiji mukotrpan i dug put
    Autor Simeunović Jadranka u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.01.2014., 08:27
  2. U Srbiji se najbolje zivelo, kad je spoljni dug strahovito rastao.!
    Autor Serdar Scepan Radojevic u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.04.2011., 13:50
  3. Svetska banka otpisala Srbiji kosovski dug
    Autor Vintage u forumu Politika
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 27.08.2009., 20:15
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.07.2008., 10:59
  5. Poruka svima koji zive u Srbiji
    Autor Mali_Oglasi u forumu Politika
    Odgovora: 28