SKANDAL Glumcima otkaz zbog pesme protiv vlasti

gost 361356

Veoma poznat
Poruka
10.647

Njegov kolega Vladimir Milošević kaže da su pesmom samo želeli da iskažu nezadovoljstvo s obzirom na to da sedam meseci nisu primili platu.

Upravnik zaječarskog pozorišta Vladan Cerović nije želeo da komentariše ovu odluku, već je samo naveo da se ne radi o nikakvoj hitnoj sistematizaciji već o redovnoj.

Predsednik Skupštine grada Saša Mirković, koga su otpušteni glumci u pesmi „Neotesan - svi na protest“ nazivali pogrdnim imenima, uz niz vulgarnih izraza koji nisu za objavljivanje, nije želeo da komentariše dešavanja u pozorištu, već je uputio novinare da se obrate Gradskoj upravi.

- Nemam veze s pozorištem, ja sam predsednik Skupštine - bio je decidan Mirković, a na pitanje da li je slučajnost to što su otkaze dobili upravo glumci koji su prisustvovali mitingu, on je rekao: „Ne znam stvarno o čemu pričate“.

Samo dva zapažanja:

- Kada se pitate zašto nema više ljudi na protestima imajte u vidu da svaki partijski parazit TTS stranke ustoličen za direktora ili upravnika ima novu sistematizaciju u fijoci.
- Ovaj nečuveni incident dematuje sve teoretičare zavera po kojoj su svi srpski glumci cionistički plaćenici. :lol:
 
Овакве свињарије нису у култури радили ни за време Броза....... јбт...... надам се да ће се огласити Удружење драмских уметника..... још ћемо се ми свега и свачега нагледати од ових СНС-примитиваца.......
 
кад год сам помислио да не може да дође гора власт од постојеће следећи то демантују. искрено сам био убеђен да су жути били дно

žuti, plavi, zeleni, ružičasti,..., nema razlike jer se isti hohštapleri vrte u krug već 20 godina, a sad je red na ove najnepismenije da vladaju. Tražili ste, gledajte.
 
Овакве свињарије нису у култури радили ни за време Броза....... јбт...... надам се да ће се огласити Удружење драмских уметника..... још ћемо се ми свега и свачега нагледати од ових СНС-примитиваца.......

Nisu za vreme Broza ali rade u Vučićevo. A tapirana kvaziurbana majmunčina Tasovac aminuje.

Konačno smo dostigli ideal Tome Zdravkovića i dotakli dno života.

Živela Železara! Živela Srbija!
 
Овакве свињарије нису у култури радили ни за време Броза....... јбт...... надам се да ће се огласити Удружење драмских уметника..... још ћемо се ми свега и свачега нагледати од ових СНС-примитиваца.......

Ali seti se ostalih komunista u regionu...Tada nismo ziveli u Istocnom bloku,pa sad da vidimo kako im je bilo...
 
Otkaz su dobili zbog loše muzike koja akumulira nasilje i kriminal i kojom se srpska deca samoidentifikuju sa crncima iz getoa.
Od kada angažovanost u pozorištu zabranjuje privatan muzički aranžman ? Pa to 90% glumaca radi , a što se tiče SNS-a kome su etalon za kulturu ona budala Lale što je pravio Hajde da se voilimo 3 , Miloš Bojanić i Kursadžije besmisleno je da oni procenjuju bilo čiji muzički ukus i kvalitet .
 
Овакве свињарије нису у култури радили ни за време Броза....... јбт...... надам се да ће се огласити Удружење драмских уметника..... још ћемо се ми свега и свачега нагледати од ових СНС-примитиваца.......

Pobogu Mito, jedina SNS kultura sa onoliko zuba koje imaju njihovi glasači se ogleda u
zaječraskom hepeningu nazvanim KULTURNO LETO

tu je mogo svašta da se nauči i bome i da se vidi...
a ne tu neke apstraktne uloge koje gasački krezubi narod ne može da razume sem ako im neko ne objasni
 
Od kada angažovanost u pozorištu zabranjuje privatan muzički aranžman ? Pa to 90% glumaca radi , a što se tiče SNS-a kome su etalon za kulturu ona budala Lale što je pravio Hajde da se voilimo 3 , Miloš Bojanić i Kursadžije besmisleno je da oni procenjuju bilo čiji muzički ukus i kvalitet .
Zamisli da su to izveli u pozorištu? Polovina Rajninih školskih drugarica bi pobacala binokulare i izvadile lepeze iz torbica i zapomagale: "Pa, je li možno?"
 
stvrano je skandal

primas pare od siromasne opstinske kase, molis ministarstvo za sredstva i ides na ds miting kojim zelis da rusis demokratsku vlast!?

malo je licemerno

da ne spminjem rezimske ds glumce, jer drugih i nema na sceni. ko je ono sve agitovao za tadica i gej paradu? ja nisam.

vec su mi se smucile ds gliste/beskicmenjaci u nasim redovima

mali su zatvori ako bi se procesuirale ds godine vlasti
 
stvrano je skandal

primas pare od siromasne opstinske kase, molis ministarstvo za sredstva i ides na ds miting kojim zelis da rusis demokratsku vlast!?

malo je licemerno

da ne spminjem rezimske ds glumce, jer drugih i nema na sceni. ko je ono sve agitovao za tadica i gej paradu? ja nisam.

vec su mi se smucile ds gliste/beskicmenjaci u nasim redovima

mali su zatvori ako bi se procesuirale ds godine vlasti
U pravu si,Sašu Mirkovića treba procesuirati.
 
stvrano je skandal

primas pare od siromasne opstinske kase, molis ministarstvo za sredstva i ides na ds miting kojim zelis da rusis demokratsku vlast!?

malo je licemerno

da ne spminjem rezimske ds glumce, jer drugih i nema na sceni. ko je ono sve agitovao za tadica i gej paradu? ja nisam.

vec su mi se smucile ds gliste/beskicmenjaci u nasim redovima

mali su zatvori ako bi se procesuirale ds godine vlasti

jarane,zaposleni u gradskom pozoristu nemaju dodira sa aktuelnom opstinskom vlascu.Vlast dolazi i prolazi,smenjiva je.Mozda ti ocekujes da svaka garnitura dovodi svoje glumce u gradsko pozoriste,koji ce joj pokazivati vernost?
losi ljudi zasluzuju kritiku,a kritika je dosla od onih koji nisu sedam meseci primili plate.Onaj ko nije sposoban da istrpi kritiku ne treba da se bavi javnim radom.
 

Back
Top