SKANDAL Glumcima otkaz zbog pesme protiv vlasti

ih zika,toje vec visi nivo, a mica popovic sa svojim delijama ili covekom iz hrastove sume.... delije su bileu bunkeru ako dugo i samo su odabranai komunisti imali pravo da odu na specijalne projekcije gde su dok su gledali samo kroz zube psovali ali i postovali ga... jer trebalo je imat muda u ono vreme takav film napraviti a jos vise producirati ga...
Aj malo digresije, nekako si mi dao schlagwort, a to mi oma da krila;)

Da, bilo je to odabrano drsutvance koje je sa Titom smelo da gleda te projekcije, ona zamlata i nikogovic od Radeta Serbedzije to i "romansira".
 
Opa Ekspres, pao ignore! Ne poštuješ direktive? Odbijaš poslušnost Centrali!?

Sad će SMS sadržaja: Da si odmah prekinuo svaku diskusiju sa tim promiškovićevim gebelsovskim provokatorom ili nema danas sendvič i iljadarkaipo!

Ai kad smo već tu, mogu ti reći ovo: infantilne kvalifikacije bez adekvatne argumentacije su jedna od glavnih odlika autentičnog TTS teletabisa.

nesto ti se prespojilo! ha, ha, ha
 
meni miskovic salje iz avalice specijalni meni sa apertivima i digestivima ao tortama i vinu i onoj krtini otkinutoj od vrata junetu dok je jos trazilo sisu, da ne pricam..... i dok kucam preko puta cece komsinice, jos se smejem videci ti ga u casi kako ti stoji ko hibridni :lol:
Umrecu od smeha, ti definitivno nisi normalan.
Pa ja sam zadnji put cula rec " krtina" dok mi je baba bila ziva:hahaha:
 
meni miskovic salje iz avalice specijalni meni sa apertivima i digestivima ao tortama i vinu i onoj krtini otkinutoj od vrata junetu dok je jos trazilo sisu, da ne pricam..... i dok kucam preko puta cece komsinice, jos se smejem videci ti ga u casi kako ti stoji ko hibridni :lol:

Što si ljubomoran? Hoćeš da podelimo sendvič, ima ga, povelik je?

- - - - - - - - - -

Umrecu od smeha, ti definitivno nisi normalan.
Pa ja sam zadnji put cula rec " krtina" dok mi je baba bila ziva:hahaha:

Naravno kad nisi međ' nas, bre. Neće nemcov da kaže "krtina" nego naš čovek. :rtfm:
 
Aj malo digresije, nekako si mi dao schlagwort, a to mi oma da krila;)

Da, bilo je to odabrano drsutvance koje je sa Titom smelo da gleda te projekcije, ona zamlata i nikogovic od Radeta Serbedzije to i "romansira".

papazi ja bio klinac, ali posto sam u familiji imaonekoliko prvoboraca i danas njihova deca drmajunecu da kazem sa cim, imao sampo nekolikoosnova da prisstvujem timperformansima umaloj sali avale filma tamo kod ulaza gde su se te projekcije odrzavale... znaci to je bilo jako jako poucno... vrlo brzo shvatis ko je ko u drzavi, ko drzi do svog statisa i posuje ga ko je salabajzer a ko mutan....

kada je ona dileja sto se ozenio natsom kandic i napravio plasticnog isusa, prvi sam rekao da ce zagalviti robiju a sasas petrovica da ce da izvuce dupe... i tako bi... posle je laza pokazao svoje pravo lice za vreme rata kada se uvukao siptarima...da ne sirim pricu....ma vidicec se bre sve jednog dana pa ce ljudi da se krste....
 
devedesetih su ds ljubimci sa radnih mesta isli na demonstracije protiv predsednika drzave.

a znam i za neke sto su pisali prekovremene sate a dzadzili na trgu i u kolarcevoj.

dosta je bre licemerja koje nas kosta a njih nista

oces strajk. ok, ali ne ocekuj platu.

oces da glumis za ds na ulici, ok ali ostavi radno mesto, bar mladih nezaposlenih glumaca ima vise nego radnih mesta

politicki je suludo da vas placa drzava da demonstrirate protiv te iste drzave!!! ds je finansijski pukao. prvo da vrate dugove, pa neka plate glumce. kapitalizam je zar ne?
 
Što si ljubomoran? Hoćeš da podelimo sendvič, ima ga, povelik je?

sendvic je sendvic a krtina je krtina...a ako se prodajem koleg rif, prodajem se skupo i samo za ono u sta verujem... kad su pokusali slicno davno ljudi sa takvim imenima odkojih bi se najezio, pa sam im se lepo ikulturno zahvalio, otkuda ti ideja da bi to uradio sad a nisam uradio napr. sa komsijom vojom u ciji sam program iskreno verovao...
 
plasticnog isusa,[/B] prvi sam rekao da ce zagalviti robiju a sasas petrovica da ce da izvuce dupe... i tako bi... posle je laza pokazao svoje pravo lice za vreme rata kada se uvukao siptarima...da ne sirim pricu....ma vidicec se bre sve jednog dana pa ce ljudi da se krste....


Uvek sam mislila ( pojma nemam ni zasto ni kako) da je Plasticnog Isusa pravio Dusan Makavejev.
No nema veze,.
 
politicki je suludo da vas placa drzava da demonstrirate protiv te iste drzave!!!

politiki je suludo srati i boldovati nekome o drzavi i patriotizmu a bez referenduma potpisujes pakt sa nato alijansom i na celo drzave dovodis toni blera

a kriminalno je da se finansiras iz iste te drzave, gazis ustav i sve sto radis, radis protiv njenih interesa demagoski se vadeci na spoljnje pritiske i proslu vlast....

- - - - - - - - - -

Uvek sam mislila ( pojma nemam ni zasto ni kako) da je Plasticnog Isusa pravio Dusan Makavejev.
No nema veze,.

dusan makavejev je gdin covek, umetniku pravom smislu te reci, esteta i jedan jako pametan i sto je najvaznije nepotkupljiv covek

- - - - - - - - - -

Kako otkud mi ideja, delimo sendvič i slušamo Zdravka Čolića, de ćeš bolje?

e ako je zdravko u pitanju :hahaha:
 
devedesetih su ds ljubimci sa radnih mesta isli na demonstracije protiv predsednika drzave.

a znam i za neke sto su pisali prekovremene sate a dzadzili na trgu i u kolarcevoj.

dosta je bre licemerja koje nas kosta a njih nista

oces strajk. ok, ali ne ocekuj platu.

oces da glumis za ds na ulici, ok ali ostavi radno mesto, bar mladih nezaposlenih glumaca ima vise nego radnih mesta

politicki je suludo da vas placa drzava da demonstrirate protiv te iste drzave!!! ds je finansijski pukao. prvo da vrate dugove, pa neka plate glumce. kapitalizam je zar ne?

Opet te lažu iz Centrale Ekspres.

Nema nikavih dokaza da su glumci repovali u radno vreme.

Druga je priča što bi ste vi voleli da je tako bilo.

Priželjkivati ne znači da se to stvarno dogodilo ma koliko vlasti imao onaj ko priželjkuje.

A sa razmerama svoje štetnosti suočićete se već ovog proleća.

Svi najavljuju prosteste i demonstracije. Radikali, DS, Radulović, Dveri, DSS, razne grupe građana.

Svojim nečuveno neprimerenim ponašanjem okrenuli ste javnost protvi sebe u rekordnom roku.
 
Poslednja izmena:
devedesetih su ds ljubimci sa radnih mesta isli na demonstracije protiv predsednika drzave.

a znam i za neke sto su pisali prekovremene sate a dzadzili na trgu i u kolarcevoj.

dosta je bre licemerja koje nas kosta a njih nista

oces strajk. ok, ali ne ocekuj platu.

oces da glumis za ds na ulici, ok ali ostavi radno mesto, bar mladih nezaposlenih glumaca ima vise nego radnih mesta

politicki je suludo da vas placa drzava da demonstrirate protiv te iste drzave!!! ds je finansijski pukao. prvo da vrate dugove, pa neka plate glumce. kapitalizam je zar ne?
Opet autobus promasio stanicu. Otkud drzavi pare da placa radnike?! Ti isti koji primaju platu dobar deo daju drzavi. Drzavna kasa i partijska ne mogu da budu iste. Ovo samo u Srbiji.
 
Opet autobus promasio stanicu. Otkud drzavi pare da placa radnike?! Ti isti koji primaju platu dobar deo daju drzavi. Drzavna kasa i partijska ne mogu da budu iste. Ovo samo u Srbiji.

Jel vidiš ti taj prekid?

Sve je sad njihovo. Budžet, institucije, pa čak i stavovi građana.

Oni su neprikosnoveni vlasnici svega materijalnog i duhovnog u Srbiji te daju sebi za pravo da po svojoj volji raspolažu istim.

Teška dijagnoza.
 
sad im smetaju glumci a posto se premijer divi do bola djiki, da zanemarmo ono sta je pricao o njemu dok je bio radikal od cega se svakome povraca, u prvim redovima borbe protiv tiranina milosevica su bili samo glumci.... :lol:

demagogija.. zaboravlja se brzo ono cega ne zelimo da se setimo...

- - - - - - - - - -

Znao sam, svako ima slabu tačku. :drugari:

ma jok more.. setih se juce onoga sta ispricah za generale..... e ako je brena u pitanju :lol:
 
Ili sit gladnom ne veruje.

Žderu tartufe i putuju na egzotične destinacije o državnom trošku i zabole ih za narod koji skapava. Još se i bahate otpuštajući sve koji im nisu po volji.

sumnjam da im je premijer to odobrio.... takvi uvek dodju glave svakoj vlasti.... podji od njega, covek ima samo garsonjeru, zasto bi onda opravdavao cin takvih bolesnika.... a nikad ne bih rekao da su bolesnici da nisu ponizvali narod sa onim izrazima da su kmetovi i postavljali one bljuvotine na fejs... nije mesto ni vreme a mogli bi nekad da popricamo i o sluzbama unutar minstarstava, ko tu sedi i prima fin novac....
 
sumnjam da im je premijer to odobrio.... takvi uvek dodju glave svakoj vlasti.... podji od njega, covek ima samo garsonjeru, zasto bi onda opravdavao cin takvih bolesnika.... a nikad ne bih rekao da su bolesnici da nisu ponizvali narod sa onim izrazima da su kmetovi i postavljali one bljuvotine na fejs... nije mesto ni vreme a mogli bi nekad da popricamo i o sluzbama unutar minstarstava, ko tu sedi i prima fin novac....

Materijalni status premijera je manje bitan u poređenju sa činjenicom da je prvo gadno lagao narod u predizbornoj kampanji, zatim da nije bio sposoban da se okruži ljudima od integriteta ta da nastavlja da insistira na modelu vladavine koji gura zemlju još dublje u glib od onog u koji ju je Tadić gurnuo.

Stranačko zapošljavanje je nastavljeno punom parom pred njegovim nosom pa samim tim nemam razloga da verujem da nije upoznat i sa stranačkim otpuštanjima.
 
Nije ovde reč o nekom "ološu" koji živi na nečijoj grbači, već o zaposlenima koji nisu bili profesionalni i sad su kažnjeni. Sledeći neće smeti tako, jer sad znaju šta će se desiti. Njihovo je da glume ono šta im se dodeli, ne da se glupiraju naokolo. :ljutko:

[
znas li ti sta je kazna i sankcionisanje? Napavis disciplinski preksrsaj ili nesto sto se kosi sa ugovorom o radu ,pozoves doticnog u kancelariju i zatrazis objasnjenje.Spram obima prekrsaja mozes da im oduzmes procenat plate (koja inace kasni sedam meseci),suspendujes sa posla na odredjeni vremenski period,..
Ovi ljudi su dobili otkaze pod laznim izgovorom,opstinske glavonje cak nisu imale obraza ni da navedu razloge za udaljavanje sa posla,svesni da ce na sudu izgubiti pa su to podveli pod tehnoloski visak.
Ovakvo razmisljanje je upravo razlog zbog cega bahata vlast ne preza od nezakonskih resenja.Zbog takvih su najurili direktorku Karlovacke gimnazije koja je samo kaznila debilastu i navaspitanu ucenicu
 
Poslednja izmena:
Јесу се другари окупили да нас убеде да "не ваља режим, ал не требају нам ни љиберасте из културних институција"?

- - - - - - - - - -

Ovakvo razmisljanje je upravo razlog zbog cega bahata vlast ne preza od nezakonskih resenja.Zbog takvih su najurili direktorku Karlovacke gimnazije koja je samo kaznila debilastu i navaspitanu ucenicu

Не, пази, професорка Шљокица није смењена зато што је "само казнила злу ученицу", већ зато што се, поред казне (избацивање из школе, мало оштро али... ок) такође потрудила да се ученица не упише ни у једну више гимназију у Војводини, а то је мало превише.

Зато закључујемо да је директорка ипак била психички нестабилна када се упустила у крсташки рат против некакве балавице "јер јој се може".

Она је заправо из истог табора као Особа Која Је Отпустила Глумце.
 
Јесу се другари окупили да нас убеде да "не ваља режим, ал не требају нам ни љиберасте из културних институција"?

- - - - - - - - - -



Не, пази, професорка Шљокица није смењена зато што је "само казнила злу ученицу", већ зато што се, поред казне (избацивање из школе, мало оштро али... ок) такође потрудила да се ученица не упише ни у једну више гимназију у Војводини, а то је мало превише.

Зато закључујемо да је директорка ипак била психички нестабилна када се упустила у крсташки рат против некакве балавице "јер јој се може".

Она је заправо из истог табора као Особа Која Је Отпустила Глумце.

podignuta je medijska hajka na direktorku i gotovo da se stalo u odbranu jadne ucenica koja se eto zaigrala.Da li jedna direktorka moze da spreci upis deteta u drugu skolu je veoma diskutabilno
Zar se ti i ja nismo dogovorili da mi se vise ne obracas,moja polupismenost moze kobno da deluje na tvoje organe vida
 
Poslednja izmena:

Back
Top