ZASTO TITO NIKADA NIJE POSETIO JASENOVAC?

zex1

Aktivan član
Poruka
1.412
SRPSKI NAROD JE PONOVO POCEO DA VELICA LIK I DELO JOSIPA BROZA TITA COVEKA KOJI ZA SVOJIH 35 GODINA VLADAVINE NIKADA NIJE POSETIO MESTO NAJVECEG STRADANJA SRPSKOG NARODA. DA LI JE MOZDA SAMO ZABORAVIO DA POSETI JASENOVAC, ILI NIJE IMAO VREMENA ZBOG SILNIH POSETA NAMA PRIJATELJSKIM ZEMLJAMA TOGOU, MALIJU,ZIMBABVEU,EGIPTU,ETIOPIJI...
KAKAV JE TO COVEK KOJI NIJE DOSAO DA SE POKLONI SRPSKIM ZRTVAMA USTASKOG LOGORA JASENOVAC?
 
Sto bi nam se poklonio... covek je 1914 u macvi toliko klao, ubijao i silovao da se to ne moze opisati recima... Tj bio u jedinici koja je UZASNE ZLOCINE pravila... 1941. je ubijao nemce samo zato sto je nemacka propisala da se za jednog ubijenog nemca ubije sto srba... a posle toga ratovao covek sa cetnicima, i pravio republiku u sred kraljevine, a jasenovac je nesmetano radio do juna 45... o cemu pricamo mi...?

svakog ko tita velicha odma na neomascen kolac.
 
zex1:
SRPSKI NAROD JE PONOVO POCEO DA VELICA LIK I DELO JOSIPA BROZA TITA COVEKA KOJI ZA SVOJIH 35 GODINA VLADAVINE NIKADA NIJE POSETIO MESTO NAJVECEG STRADANJA SRPSKOG NARODA. DA LI JE MOZDA SAMO ZABORAVIO DA POSETI JASENOVAC, ILI NIJE IMAO VREMENA ZBOG SILNIH POSETA NAMA PRIJATELJSKIM ZEMLJAMA TOGOU, MALIJU,ZIMBABVEU,EGIPTU,ETIOPIJI...
KAKAV JE TO COVEK KOJI NIJE DOSAO DA SE POKLONI SRPSKIM ZRTVAMA USTASKOG LOGORA JASENOVAC?


ВЕЋИ ЈЕ ПРОБЛЕМ ШТО ТИТО НИЈЕ ХТЕО ДА ОСЛОБОДИ ЈАСЕНОВАЦ ДОК УСТАШЕ НИСУ ПОБИЛЕ И ЗАДЊЕГ СРБИНА.
 
veKsla:
decaci da se ne bi ono
moj brav je lepo bio vezan
za kandalaber jajca mu
lepo uklestena u saht
i opet mrcina zbriso i
napenalio se na bulu
ma odracu ga od batina
ima da mu levo jaje
svezem za uvo
***** krmka odlepio
za lojavom maternicom

Eto sve si rekao, ali sta ce on buli da radi kad su mu jajca zaglavljena u sahtu. Moras sa vrbopucom da odglavis, nema druge. Zovi Nexusa nek narani brava sa onim burekom, bula je to covece.
 
e sad ozbiljno
dakle zasto drug tito broz josip
nikada nije svrno u podzemni spski grad
pa zato jer je skretnicar u gradiskoj
bio pijan pa nije prebacio skretnicu
za jasenovac i tako par puta u
tridesetak godinica
kad je skretnicar oso u penziju
pronasli su da je neko mazno
rucku od skretnice i tri
slipera :lol: :lol: :lol: :lol:
 
veKsla:
e sad ozbiljno
dakle zasto drug tito broz josip
nikada nije svrno u podzemni spski grad
pa zato jer je skretnicar u gradiskoj
bio pijan pa nije prebacio skretnicu
za jasenovac i tako par puta u
tridesetak godinica
kad je skretnicar oso u penziju
pronasli su da je neko mazno
rucku od skretnice i tri
slipera :lol: :lol: :lol: :lol:

Primarijus da si tako vredan bio juce ne bi se zaglavio skretnicar sa ruckom u vispakovoj buli, te ga pokojni drug ne prebaci iz komatoznog stanja u traumatozno. :lol:
 
ВЕЋИ ЈЕ ПРОБЛЕМ ШТО ТИТО НИЈЕ ХТЕО ДА ОСЛОБОДИ ЈАСЕНОВАЦ ДОК УСТАШЕ НИСУ ПОБИЛЕ И ЗАДЊЕГ СРБИНА
Броз и папа су 1943. године имали два договора: да партизани не заузимају логор Јасеновац и да Броз прими целу Павелићеву војску у партизане. Када су се две партизанске бригаде састављене од Крајишника Срба, чије су породице биле заточене у логору Јасеновац, спремале да нападају логор и да из њега ослободе неколико десетина хиљада Срба, Јевреја и Цигана, Броз је, по налогу папе, то забранио преко Бакарића и Јосипа Крајачића-Стеве који је био Стаљинов обавјештајац и касније шеф комунистичке полиције у Хрватској. За уништење око милион Срба у том усташком логору, римски папа је после рата наградио загребачког надбискупа Алојзија Степинца и унапредио га у кардинала те прогласио блаженим.

Ко од нас сме да опрости Јасеновац, "Бљесак", "Олују'', NATO бомбе...? Нико и никада. Ко од нас сме да каже: Господе, опрости усташама, потурицама, шиптарским крволоцима и евроамеричким србомрзцима, јер не знају шта цине? Нико то и никада не сме ни да помисли, а камоли да каже.
 
drinjaca:
Броз и папа су 1943. године имали два договора: да партизани не заузимају логор Јасеновац и да Броз прими целу Павелићеву војску у партизане. Када су се две партизанске бригаде састављене од Крајишника Срба, чије су породице биле заточене у логору Јасеновац, спремале да нападају логор и да из њега ослободе неколико десетина хиљада Срба, Јевреја и Цигана, Броз је, по налогу папе, то забранио преко Бакарића и Јосипа Крајачића-Стеве који је био Стаљинов обавјештајац и касније шеф комунистичке полиције у Хрватској. За уништење око милион Срба у том усташком логору, римски папа је после рата наградио загребачког надбискупа Алојзија Степинца и унапредио га у кардинала те прогласио блаженим.

Ко од нас сме да опрости Јасеновац, "Бљесак", "Олују'', NATO бомбе...? Нико и никада. Ко од нас сме да каже: Господе, опрости усташама, потурицама, шиптарским крволоцима и евроамеричким србомрзцима, јер не знају шта цине? Нико то и никада не сме ни да помисли, а камоли да каже.


Знам да су држали Јасеновац у окружењу неколико дана а нису напали.
А Бљесак и Олују док неко не тужи хрватску због злочина опроштено им је.
Србија треба да покрене тужбу против хрватске.
 
zex1:
SRPSKI NAROD JE PONOVO POCEO DA VELICA LIK I DELO JOSIPA BROZA TITA COVEKA KOJI ZA SVOJIH 35 GODINA VLADAVINE NIKADA NIJE POSETIO MESTO NAJVECEG STRADANJA SRPSKOG NARODA. DA LI JE MOZDA SAMO ZABORAVIO DA POSETI JASENOVAC, ILI NIJE IMAO VREMENA ZBOG SILNIH POSETA NAMA PRIJATELJSKIM ZEMLJAMA TOGOU, MALIJU,ZIMBABVEU,EGIPTU,ETIOPIJI...
KAKAV JE TO COVEK KOJI NIJE DOSAO DA SE POKLONI SRPSKIM ZRTVAMA USTASKOG LOGORA JASENOVAC?

Zato sto je bio latentni obozavalac svega sto je srpsko, pa se plasio da ne postane Srbin ako poseti Jasenovac. Nisam ja to rekao, to kaze psiho-anal-iza. A verovatno je bio i *****.
 
Зато што је био Усташа са великим У...
Није посетио Јасеновац из истог разлога што је раскућавао Србију,фабрике из Србије је преносио у Хрватску,Словенију...
Због тог тита сам имала брука проблема...
Први пут са 5 година када нисам хтела да стојим мирно на годишњицу његове смрти,свирала нека сирена у 3 поподне. Као сви тада треба да стоје,и ко је у колима треба да стане...
Ја нисам хтела,васпитачица дигла фрку,дошла ми у стан да ме каже тати.Хаос направила.
Сутрадан сам отишла у вртић и цело одељење наговорила да виче ''Хоћемо Србију!!!'' Наравно 90% су били муслимани и Хрвати. Цео вртић се дигао на ноге,опет хаос!!! Радња се одвијала у сред Сарајева пре 90-их година. Тата ме тај дан частио сладоледима,колико год могу да поједем.
А тужно је то, после свега што се издешавало гомила фосила и даље га обожава...
Свака му част за испирање мозга. И не знам зашто га не преместе у Загреб или Ватикан...
 
slayer:
Зато што је био Усташа са великим У...
Није посетио Јасеновац из истог разлога што је раскућавао Србију,фабрике из Србије је преносио у Хрватску,Словенију...
Због тог тита сам имала брука проблема...
Први пут са 5 година када нисам хтела да стојим мирно на годишњицу његове смрти,свирала нека сирена у 3 поподне. Као сви тада треба да стоје,и ко је у колима треба да стане...
Ја нисам хтела,васпитачица дигла фрку,дошла ми у стан да ме каже тати.Хаос направила.
Сутрадан сам отишла у вртић и цело одељење наговорила да виче ''Хоћемо Србију!!!'' Наравно 90% су били муслимани и Хрвати. Цео вртић се дигао на ноге,опет хаос!!! Радња се одвијала у сред Сарајева пре 90-их година. Тата ме тај дан частио сладоледима,колико год могу да поједем.
А тужно је то, после свега што се издешавало гомила фосила и даље га обожава...
Свака му част за испирање мозга. И не знам зашто га не преместе у Загреб или Ватикан...


Свака част. бивша земљакињо и СРПКИЊО сестро.
Ми смо у средњој Грађевинској правили барикаде Срби на једну Страну, а ови на другу
 
Odlično pitanje: Jasno nam je zašto nije posetio radi Srba koji su tamo stradali, ali tamo je stradalo i dosta njegovih komunjarsko-crvenih bandita......Možda zato što se priča po Hrvatskoj da je jasenovac nastavio sa 'radom' i nakon 'oslobođenja' 45-e god, po njegovoj naredbi, naravno!!!???????
 
drinjaca:
Броз и папа су 1943. године имали два договора: да партизани не заузимају логор Јасеновац и да Броз прими целу Павелићеву војску у партизане. Када су се две партизанске бригаде састављене од Крајишника Срба, чије су породице биле заточене у логору Јасеновац, спремале да нападају логор и да из њега ослободе неколико десетина хиљада Срба, Јевреја и Цигана, Броз је, по налогу папе, то забранио преко Бакарића и Јосипа Крајачића-Стеве који је био Стаљинов обавјештајац и касније шеф комунистичке полиције у Хрватској. За уништење око милион Срба у том усташком логору, римски папа је после рата наградио загребачког надбискупа Алојзија Степинца и унапредио га у кардинала те прогласио блаженим.

Ко од нас сме да опрости Јасеновац, "Бљесак", "Олују'', NATO бомбе...? Нико и никада. Ко од нас сме да каже: Господе, опрости усташама, потурицама, шиптарским крволоцима и евроамеричким србомрзцима, јер не знају шта цине? Нико то и никада не сме ни да помисли, а камоли да каже.
Bravo,bravo, drinjaca.Samo neznam, (kako ce se vispak i nexsus 6), oseca na ovakvu poruku? ja licno mislim da si je odlicno sastavio, jer je u stvarima tako i bilo.
Medjutim, koliko se mi zalazemo da nesto kazemo o tim zlocincima koji su nam tolike stete nacinili, na zalost u Srpski narod sve dublje i dublje, djavo prodire.
 
drinjaca:
Броз и папа су 1943. године имали два договора: да партизани не заузимају логор Јасеновац и да Броз прими целу Павелићеву војску у партизане. Када су се две партизанске бригаде састављене од Крајишника Срба, чије су породице биле заточене у логору Јасеновац, спремале да нападају логор и да из њега ослободе неколико десетина хиљада Срба, Јевреја и Цигана, Броз је, по налогу папе, то забранио преко Бакарића и Јосипа Крајачића-Стеве који је био Стаљинов обавјештајац и касније шеф комунистичке полиције у Хрватској. За уништење око милион Срба у том усташком логору, римски папа је после рата наградио загребачког надбискупа Алојзија Степинца и унапредио га у кардинала те прогласио блаженим.

Ко од нас сме да опрости Јасеновац, "Бљесак", "Олују'', NATO бомбе...? Нико и никада. Ко од нас сме да каже: Господе, опрости усташама, потурицама, шиптарским крволоцима и евроамеричким србомрзцима, јер не знају шта цине? Нико то и никада не сме ни да помисли, а камоли да каже.
da ali nazalost to u bgd nikoga ne zanima
te stvarcice za dosta njuskica nisu in i cool :confused:
 

Back
Top