Njoj se nece

Ne, ne mislim to.
Ona lepa i ceo dan se ulepsava, odmara i modira, a on radi svakako, bez obzira da li je ona lepa ili ne, s njim ili sa drugim
I onda kad on dodje kuci, vidi nju onako lepu i sredjenu, kao iz casopisa...
Onda to moze da prodje
Ne mislim da ostavlja nered za sobom po kuci, nemoj odmah da preterujes.
 
Ne, ne mislim to.
Ona lepa i ceo dan se ulepsava, odmara i modira, a on radi svakako, bez obzira da li je ona lepa ili ne, s njim ili sa drugim
I onda kad on dodje kuci, vidi nju onako lepu i sredjenu, kao iz casopisa...
Onda to moze da prodje
Ne mislim da ostavlja nered za sobom po kuci, nemoj odmah da preterujes.
pa koj nered kad ima kucnu pomicnicu
a nije valjda tolko neuredna ako se ulepsava, modira i sredjuje ko iz casopisa...
ne preterujem samo krazmiljam

mada ja sam imao srece nisu morale da se sredjuu, birao sma prirodno lepe, a i nisu se nesto spremale po stanu oslim licne higijene, tako da mi je to nepoznato
 
Ne, ne mislim to.
Ona lepa i ceo dan se ulepsava, odmara i modira, a on radi svakako, bez obzira da li je ona lepa ili ne, s njim ili sa drugim
I onda kad on dodje kuci, vidi nju onako lepu i sredjenu, kao iz casopisa...
Onda to moze da prodje
Ne mislim da ostavlja nered za sobom po kuci, nemoj odmah da preterujes.

Vidi se da nikada nisi bila na duže vreme u inostranstvu . Realnije bi bilo da si napisala da
tamo žene rade po dva posla nego da se po cijeli dan ukrašavaju i češu goozicu .
 
Ne kazem da samo lenje zive tu, nego one koje su lenje i lepe mogu da se snadju preko

Preko ce se sigurno snaci. Jebbe se strancu za bedeviju. Lepe zene ti prolaze kod siromasnih muskaraca koji se oko njih trude, jer nemaju nista drugo u zivotu. A kod ostalih koji imaju dobru platu, pre ce gledati da si kupi dobar auto, nego da timari bedeviju.
 
Vidi se da nikada nisi bila na duže vreme u inostranstvu . Realnije bi bilo da si napisala da
tamo žene rade po dva posla nego da se po cijeli dan ukrašavaju i češu goozicu .

Ponekad mi se cini da je vama najbitnije da nekoga negirate i da utvrdite kako neko "IPAK" nije u pravu

- - - - - - - - - -

Preko ce se sigurno snaci. Jebbe se strancu za bedeviju. Lepe zene ti prolaze kod siromasnih muskaraca koji se oko njih trude, jer nemaju nista drugo u zivotu. A kod ostalih koji imaju dobru platu, pre ce gledati da si kupi dobar auto, nego da timari bedeviju.

Nije tako
nase zene stvarno imaju lepotu, lepe su prirodno, a kad se srede izgledaju bolje od svetskih zvezda uzivo
Tela su im proporcionalno gradjena, znaju da istaknu ono sto im je lepse, i da prikriju ono sto im je minus
Ovde se muskarci zale kako devojke nece da nalakiraju nokte, nece da obuku uski minic, nece ni po koju cenu da obuju visoke stikle, nisu dobre u krevetu, a nece ni da porade na tome
A oni vole da izadju u drustvo i da pokazu svoju lepu zenu
Jos ako je i pametna!

- - - - - - - - - -

nemojte pogresno da me shvatite
Ja vam samo pricam ono sto vidim oko sebe i ono sto mi lokalci kazu
 
ma da....nigde do nasih zena
tako malo im tregba da budu najbolje :lol:
realno, nema to veze odakle, nego kakva je i kako vaspitana
ne treba meni takav muz da bih bila uredna i pristojno izgledala ili lakirala nokte, nosila minic
 
Poslednja izmena:

Back
Top